Dodaj do ulubionych

ubezpieczenie

08.06.05, 16:08
Proszę o informację, czy wykupując wycieczkę do Grecji z biura podróży muszę
dodatkowo starać się o druk E-111. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • martapodlesna Re: ubezpieczenie 08.06.05, 19:42
      lauwikt napisał:

      > Proszę o informację, czy wykupując wycieczkę do Grecji z biura podróży muszę
      > dodatkowo starać się o druk E-111. Z góry dziękuję za odpowiedź.

      Witaj.

      Według mnie powinnaś/powinieneś postarać się o ten druk. Co prawda masz
      wykupując wycieczke w biurze podróży ubepieczenie, ale dodatkowo warto
      zatroszczyc się i o ten druk.
      Czeka się na niego kilka dni, jeszcze nie ma sezonu więc bedzie to szybciej niż
      w pełni lata załatwione.

      Ja w każdym razie wiosna, gdy leciałam sama bez biura do Grecji zadbałam, by
      poza ubezpieczeniem w Warcie mieć i ten druk :)

      Tutaj masz link do posta o tym samym temacie - miłej lektury Ci życzę, bo
      myślę, że warto :)
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=203&w=21440136&a=21451862
      Pozdrawiam serdecznie
      Marta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka