lauwikt 08.06.05, 16:08 Proszę o informację, czy wykupując wycieczkę do Grecji z biura podróży muszę dodatkowo starać się o druk E-111. Z góry dziękuję za odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
martapodlesna Re: ubezpieczenie 08.06.05, 19:42 lauwikt napisał: > Proszę o informację, czy wykupując wycieczkę do Grecji z biura podróży muszę > dodatkowo starać się o druk E-111. Z góry dziękuję za odpowiedź. Witaj. Według mnie powinnaś/powinieneś postarać się o ten druk. Co prawda masz wykupując wycieczke w biurze podróży ubepieczenie, ale dodatkowo warto zatroszczyc się i o ten druk. Czeka się na niego kilka dni, jeszcze nie ma sezonu więc bedzie to szybciej niż w pełni lata załatwione. Ja w każdym razie wiosna, gdy leciałam sama bez biura do Grecji zadbałam, by poza ubezpieczeniem w Warcie mieć i ten druk :) Tutaj masz link do posta o tym samym temacie - miłej lektury Ci życzę, bo myślę, że warto :) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=203&w=21440136&a=21451862 Pozdrawiam serdecznie Marta Odpowiedz Link Zgłoś