Gość: Marta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.06, 11:22 Czy ktoś może był w miasteczku Kolymbia.Interesują mnie ciekawe miejsca, które warto tam zwiedzić, ładne plaże i fajne miejsca gdzie można miło sędzić wieczór,jakieś kluby, dyskoteki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gulka Re: Kolymbia, Niriides Beach hotel **** IP: *.pogodne.net / *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.06, 20:49 Mnie tez interesuja wiadomosci dotyczace Kolymbii, Narazie slyszalam, ze spokoj i cisza, doskonale miejsce raczej do wypoczynku, choc jk wyczytalam w przewodniku sda tu liczne tawerny i bary, wiec pewnie tez i dyskoteki. Osobiscie wybieram sie do hotelu Delfinia***+ ze Scan Holiday. Jesli ktos ma jakies info na ten tamat prosze tez prosze o odzew. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: Kolymbia, Niriides Beach hotel **** IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.06, 11:37 Hotel Delfinia także brałam pod uwagę, słyszałam pozytywne opinie na temat standardu hoteli. Z tego co sie dowiedziałam to z pewnością można się dobrze zabawić w pobliskich barach i tawernach ,chociaż z pewnością nie ma tam tyle rozrywki co w mieście Rodos. Myślę że można dobrze wypocząć i wyszaleć się. Jeżeli chodzi o okolice to podobno super!Piękne widoki.Polecałabym plaże Tsambika (5km chyba od Kolymbi).jest piaszczysta, w spokojnej zatoczce. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gulka Re: Kolymbia IP: *.c / 62.233.169.* 18.05.06, 11:59 Szukalam informacji na temat Kolymbii i faktycznie bardzo pozytywnie :))Wierze ze hotel bedzie na tyle dobry ze bedzie wygodne lozeczko i jakas lazienka. Jedzenie jest w ofercie juz, ale na pewno nie omieszkamy zwiedzic tamtejszych tawern i barow. Podobno warto, szczegolnie te gdzie jedza Grecy, bo wszystko swieze i naprawde dobre. My wybieramy sie 4 czerwca z Wawy ze Scanem :)) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: Kolymbia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.06, 09:30 Witam, my wybieramy się początek sierpnia.Hotel z pewnością fajny, bo w biurze podróży polecali nam.W internecie można znaleść bardzo wiele ciekawych fotek Kolymbi i okolic,polecam. www.trekearth.com/gallery/Europe/Greece/photo208028.htm greece2.wz.cz/kolymbia.html - trochę zdjęć ale długo się wczytuje strona:/ Pozdrawiam:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kokotech Re: Kolymbia, Niriides Beach hotel **** 18.05.06, 10:15 witam Kolymbia bardzo spokojna (w połowie maja ;-) tawern dużo swietne miejsce na wypady pare fotek : kokotech.republika.pl/GRECJA/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Re: Kolymbia, Niriides Beach hotel **** IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.06, 13:23 Hej.Byłam tam w zeszłym roku z rodziną.Wszyscy zachwyceni.Hotel ktory wspominasz dla mnie super .Pokoje czyste, jedzenia tyle ile może pomieścic twój żołądek.Moje ukochane tzatziki!!!!Napoje do kolacji platne woda chyba 1,5 euro cola ipiwo 3e.Basen dośc duży najplycej do udek najgłębiej 2,5m.no i brodzik do kostek.okolica:liczne bary rawerny i tak w kółko mozna od jednego do drugiego.Sklepy spożywcze też blisko i co ważne taniej niz w tawernach.Piwo 1,2 euro Dyskoteki to raczej nie widziałam ale grecy fajnie sie bawią w tawernach.nirides leży w samym centrum tj.2minuty pieszo do sklepow i knajp.W dzień nie ma ruchu i hałasu.wieczorem ożywa teczą kolorów i muzyki.plaże piach ze żwirkiem.-gorący jak z piekła.Można kupić specjalne "buty"do kąpieli takie coś jak tenisowki-6 euro leżą w kazdym sklepie.Drinki w barach 4 euro.Z hotelu do plaży ok400m tj 15min pieszo w upale ale da się przeżyć.na plaży na skale tawerna suuuper widoki i chłodek.Zwiedzać tam nie ma co ale do Lindos warto pojechać autobusem.Byliśmy sami więc podróż ok.1 godz. cena dla 3 osób (2+1)-15 euro(bilety+ wtęp do zwiedzania+ jakaś pizza mini)Dzieci do 12 lat tam nigdzie nie płacą.Nie wiem co jeszcze ale największym problemem to że akurat nie było polaków w hotelu.Nie było z kim zaszalec.Ogólnie polecam :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: Kolymbia, Niriides Beach hotel **** IP: *.brzesko.net.pl / *.brzesko.net.pl 20.05.06, 20:23 Dzięki wielkie, to już chociaż coś wiemy o tym hotelu:)fajnie, że atak blisko do centrum i w sumie na plaże, spacerek oczywiście wskazany.My wybieramy się początek sierpnia, a Wy kiedy byliście? jest bardzo ciepło??Byliście może na plaży Tsambika, bo słyszałamże jest barzo fajna i piaszczysta co ważniejsze, Pozdrawiam:)) Odpowiedz Link Zgłoś