omega555 22.07.06, 17:22 Prosze, pomóżcie:) Bede w Salonikach ok. 14, czy dojade do wieczora jakims autobusem lub pociagiem do Kalambaki? dziekuje za pomoc i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: januszbuzka@op.pl Re: kalambaka IP: *.salonica.acn.gr 22.07.06, 23:17 Aktualny rozkład jazdy jest ważny do 30 września i odjazdy z dworca autobusowego wyglądają następująco godzina 8:00 ,12:00 ,14:00 ,16:00 ,18:30 , 21:30 Ale na ostatni autobus nie należy ryzykować koszt przejazdu wynosi 14,60e przepraszam za opóżnienie Ponieważ napisałaś że przyjeżdżasz dopiero 15 pażdziernika to myślałem że jest trochę czasu tak wygląda to na dzisiaj jeśli masz dodatkowe pytania napisz do mnie pomogę Janusz Grochowski Odpowiedz Link Zgłoś
omega555 Re: kalambaka 23.07.06, 12:24 Dziekuje Ci bardzo. Chętnie skorzystam.Pospieszylam sie z wysłanie maila:))) Wybaczysz? Odpowiedz Link Zgłoś
omega555 Re: kalambaka 23.07.06, 12:34 Acha, czy bede bardzo bezczelna jak poprosze o rozklad pociagow? Pozdrawiam serdecznie. M Odpowiedz Link Zgłoś