21.11.08, 20:09
Witam. Potrzebuję pomocy. Pomocy lekarza. Moja mama ma od
dzieciństwa astmę. Teraz strasznie się jej to pogorszyło. Mama
bierze leki wziewne, teraz bierze jakieś dyski. Jest na zwolnieniu.
Ma jakiś skurcz oskrzeli. Miała robione RTG. Mówi zwłaszcza
wieczorami że jej duszno, słabo, nie może oddychać. Po dłuższym
czasie przechodzi jej. Boję się, że może stać się coś złego. Proszę
mi podać jakiś link strony lub maila do lekarza specjalizującego się
w tej chorobie. Proszę o wyrozumiałość i o pomoc. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • doizy Re: Astma 21.11.08, 23:55
      a czy mama była u lekarza
      • j.sadman Re: Astma 25.11.08, 11:05
        A może twoja mama powinna mieć filtr powietrza w domu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka