Dodaj do ulubionych

hotel na taconera

IP: *.retsat1.com.pl 18.07.06, 21:59
czy kotoś mi może opowiedzieć coś o tym hotelu i okolicy?z góry dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: ricardin Re: hotel na taconera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 00:32
      Witam,
      Sam osobiście kluczę w tej sprawie od stycznia. Wylatuję 28.07 i posiadam
      następującą wiedzę. Hotel położony w lesie piniowym na wzgórzu, oddalony 450 m
      od bardzo przyjemnej zatoki kąpielowej font de sa cala. Wg opini Niemców, bo
      tylko do takiej dotarłem personel jest ok. wyżywienie ok z +. Przy hotelu korty
      tenisowe, basen, wypożyczalnia rowerów. W miejscowości bardzo małej i spokojnej
      wypożyczalnia samochodów. Wracam 12.08 więc będę mógł więcej COS... dodać.
    • Gość: ricardin Re: hotel na taconera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.06, 16:04
      Witam,
      Wróciłem wczoraj - fajnie, spokojnie. Ogólnie polecam bardzo dla rodzin. Hotel,
      basen czysty, obsługa b. miła, Jest z Polski Karolina na stołówce. Posiłki w
      formie bufetu w miarę urozmaicone. Duży wybór alkoholi w formie all. Plaża, nie
      zgodzę się z przedmówcą jest czysta, codziennie sprzątają. Urocza, mała i
      piaszczysta w zatoce wciśnięta między skały. W okolicy 3 km Cala Ratjada fajne
      miasteczko, większa liczba kafejek, sklepów, plaże zatłoczone. Capdepera 2 km
      ruiny zamku polecam. 10 km Coves d'arta super jaskinia z cudownym wejściem jak
      i wnętrzem.
      Na miejscu 2 wypożyczalnie samochodów, dodatkowo w hotelu i z Neckermana.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka