nat.ka 23.05.04, 19:44 ej kolerzanki co to lans? to znaczy sie co to lans jest dla was. wpiszcie sfoje przemyślenia, oka? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
conena Re: LANS 23.05.04, 19:58 wierz. lans to tera u mnie jest taki jeden men, on jest dokładnie zajebisty i wyglonda tak jak ten men na tym zdjenciu w kozmo na 42 str. a ta jedna taka bejbe co mieszka na szustym pientże to uprawia lansere, rze szok!. ej. ona normalnie napisała w wnidzie na ścianie, rze ona jest zajebista laska. SAMA napisała tydzień temu. pżyszła do mnie wczoraj i pyta czy widziałam napis w windzie. a ja na to jej powiedziałam, rze nie i rze nikt go nie widział i rze musi ona pżestać takie gópstwa muwić, a ona zbladła i poszła zobaczyć winde. i tyle jej lanserki i ogulnie morze mi wiecie co. czymajcie sie. Odpowiedz Link
zniszczona_krystyna Re: LANS 23.05.04, 22:36 lansere to robią dresiary, a muj hłopak to tera hodzi w jinsach i jusz nie jest dres, i słuha fajnej muzy, tylko ta zdzira Britnej mu się podoba. Odpowiedz Link
envi Re: LANS 23.05.04, 22:52 niewiem czy dokładnie oto ci hodzi,ale ja myslę że lans to po prostu isć na extra wypasioną imprezkę do najdroszego klóbu w mieście gdzie jest ostra doorselecta i bez torebki od Prady nie wejdziesz,bo jesteś pur&wieśniak.Ja oraz moje kolerzanki w karzdy łikend się tam lansujemy.I mamy terz złote karty.Ostatnio w jednym klubie poznałam takiego extra członia co miał 2 złote branzolety na rence,takie wypasione oldskulowe adiki i koszulę mejdin Zara. Gadaliśmy przy tekili że on siem zajmuje promocjom modelek i mnie chciał zanangarzować(niewiem czy to tak sie pisze?)i chyba miał lepszao diete niz ja bo był sóper trendi i wylansowany,wiec to chyba jezd ten lans,co nie? Odpowiedz Link
powerpuffgirl Re: LANS 23.05.04, 23:40 dziefczyny, cojabym bez was zrobila! ciagle ktuś muwił o tym lansie a ja nie wiedziałam o co kamą! jusz tera wiem. ale oczywiscie sie lansowalam caly czas tylerze nieźwiadomie! ale ubaf nie!? Odpowiedz Link