Dodaj do ulubionych

Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu

04.02.22, 17:11
Niestety, zrobiłam sobie znów nerw w kratkę,choram znowu.Tym razem w kombinacji z koszmarnym bólem kręgosłupa. Sąsiedzi naa szczęście mogąrobić drobne sprawunki, ale z wodą i ciężarem muszę jechać i lans robić w sklepie sama.
O rozwałkę tegoż upraszam, tudzież o przeglądarkę w banku, niestety nie tylko ja się skarżę na internet w paris, z dniem 1.02 ten sam blokujący 1 bank w necie wirus, ja się go pozbyłam, teraz niby certyfikaty bezpieczeństwa, niemożliwość zalogowania i koniec szoł. .
Czy i kiedy byście sugerowali koniec tych siupów w internecie, bo z 1.02 siadło logowanie do paris bank i to nie tylko mnie tylko uinwersalnie,skarżą się ludzie w kryzysie. J amam starego "przyjaciela" w internecie,który już raz był, niestety, numer wersji tenże sam.
Również klawiatura tu jakby miała "świra",niestety, wszędzie dzialają edytory z wyjątkiem gazety.

No i czy kwakwa będzie siedział?
Dyskusja miała być o kartach, tymczasem włącza się jakaś pani z lakoniczną wypowiedzią, a w internecie jak nie to że godzina u mnie nie działa,to jskieśinne haloz rentami związane, ja mam że śmierć dla banku, podobnie kwa., a już sprawdziło się to doniesienie chyba.
Trzecie - fajne... ale mało ludzi chyba zwraca uwagę. Muszę robić cieplutkie okrycie, zamiast szalika. Wymyśliłam sobie ponczo, ale chyba też za ciemno - już teraz w wawie nie widać nic po prostu.Ponczo więc czy chusta i na szydełku czy na drutach?
A może jeszcze haftowany gors gdzieś???
Papierkinawet mam, i istrumeny do tego -dzięki, Tab za poratowanie, karty mimo chęcii by mnie w pole wywiodły,ja na musiku, a piękno przerodziło się w praktycyzm - 'użycie TEGO to muzyka.Symfonie, zresztą... a knit to masterkinguś.
Sugeruje się również z wirusami w kompukompu że muszę paczuszkę tym razem od rodziny przekazać bankowi do dyspozycji inaczej Śmierć.
Koszmar, bo tym razem nie załatwię im ani sobie rachunków,siadł i kwiczy internet, sprawdzałam a dyspozycja kosztuje dodatkowe pieniądze...

Uran się polepsza...???Nie widać.

To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..kwi gęgę

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
      • camaretto Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 20.02.22, 03:43
        Czyli się coś tam u ciebie z falsefikator klaviatury jednak o tury i bizuny rozegrało, a jużci miałam po tym ataku cybernetycznym od 1 -2 -już wrażenie że PL "A"nie tylko pokłóciła z EU polskę opzz bo bogdziw typu" na hali" to mozna sobie podarować w tey klice, ale jeszcze nie przyjmuje do wiadomości Pl typu "C".
        A już miała kwasa...
        Nie mam coś czucia w palcach, robię się sztywna,Zazdroszczę ci tej perkusji....
        Nie da się grać, ale coś mi sugeruje, że oprócz wyczucia siadły wszystkie nerwy,a mój kota kid i skrypty "siadły", nagle urwały się bowiem sugestie pozytywne, a wróciły negatywy.
        A to tylko doopa klub sztywność palców a w tle babka z
        Znaczy ,Polskę można podmienić politycznie i per cyber error będzie za tanie pieniądze.
    • tabularasa22 Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 05.02.22, 13:14
      Przez Ciebie Cam to chyba Uran sie ze światem komunikuje że tak ciągle jakieś sieciowe problemy. Coś ty chyba autorsko gmerasz w systemie , hę ? kwa kwa w życiu nie posiedzi. Nikt go już ścigał nie będzie. Skona samotnie wyrzucony na śmietnik historii, co jakis czas go prawicowcy będą wzywać na sztandar i wycierać sobie gębę jego pomysłami. W pl jednak taka kultura, staruszków się nie kara. Więc niestety ujdzie mu to na sucho .. na tym świecie przynajmniej. Bo w piekle za to wszystko będzie się smażył po wsze czasy.
      Rycerz buław, 2 buław, IX pustelnik
      Ponczo zdecydowanie na drutach. Coś grubszego, najlepiej wełna to ciepłe będzie przynajmniej. Na szydełku to chyba za cienkie rzeczy, może i szydełko może grube być, ale splot to chyba raczej cienki , no nie wiem, nie znam się. Niegdyś poncza wydawały mi się niesamowicie wspaniałym ubraniem ... do czasu sprawienia sobie takiego.
      • camaretto Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 07.02.22, 19:24
        Masz rację z tym ponczem - ale wzornictwo nawet mi nie wychodzi,a wzór prosty. Może więc chusta, i tunezyjskie, bo klasik to jest średnie,a drutów nie ogarniam. z racji siarki, go to hell - i zaleczaniaran na palcach. Nawet więc gitarkę zmieniłam na maszynownię...
        .A tun ma lewe i prawe oczka.Z drugiej strony coś,co mnie zachwyciło -bynajmniej nie to co robiłyśmy dla kiolegi - to biała włóczka i cudne wzory.
        Ażurex mam gdzieś jak i na szydełku różne wzorki w książce typu paperback.ale mnic nie odda tego cuda które było na drutach. Konflikt rangi państwowej ;D
        Dzięki. za karty.
        Pustelnik na odwrót to jednak nie tylko "guru którym jest- '[będziesz siedział 'to chyba ta prokuratura...
        Ale są głodni kaczej krwi,oni zabili jak i trampix kogoś, a ja też miewam wizje - też się wydaje, że ma jakieś pomysły, ale wiszą na necie wszyscy tak naprawdę. Za to Mr. G i sebrna tower to moi kumple, oni nie kłamią, co najwyżej się potykają. Pomyślę w oparciu o wyrocznię, ale widzi mi się, że jakkolwiek jadę na takim "tsunami" to opozycja trzyma się razem. Ciekawe, że to co było kiedyś znanym przestępstwem, to teraz NIE jest umowne...
        Na te pieniążki to może że ktoś dopasowany pomoże?
        • tabularasa22 Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 08.02.22, 14:00
          Co ty Cam .. nie ma takiej opcji, jakkolwiek by się należało nikt nigdy kaczki za nic nie wsadzi. Zobaczysz. niestety albo i stety bardziej przytomni ludzie nie są opętani do tego stopnia rządzą krwi i zemsty. Są ważniejsze rzeczy do roboty niż angażowanie w ścianie przeszłości. Wystarczająco wiele lat zajmie sprzątanie tej stajni augiasza. O ile to w ogóle możliwe. Obawiam się ta nieszczęsna katastrofa oraz rządy tej formacji dobiły Polskę na dziesiątki lat. Politycznie i społecznie. A lada chwila i gospodarczo, gdy przepadnie fundusz pomocowy przez idiotyczną wojnę o ten pożal się boże sąd.
            • camaretto Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 25.02.22, 19:36
              Sorry więc... za skrypty odpowadać nie mogę, a chora ręka sztywnieje, co ja już nie robię żeby coś napisac -z błędami klawiaturowymi to histeria.
              Mam za to kłopot - nie tylko ręka w cholerę, piszę za dnia i z jednym palcem,zimno mi i sztywnieje kręgosłup.Jakbym nie wykrakała - wszystko do doody.
              Mam pytanie ewidentnie wyciskające ze mnie ostatki - wojna na Ukrainie, ja bym jako osoba z polityką jedynie luźno związana nie pozwoliła na eskalację konfliktów, wezwała własnych żołnierzy do kraju - a nie, że oni bronią pół świata, a w domu bywają tylko po kontyngencie, nie widząc własnej żony i dziecka przez lat 7 bo "są na Bliskim Wschodzie".Eko energy wsparła.
              Unię i kontakty, euro też - tylko nie ten rzond połen zimy i" nazi"... bo ekstremiści głupkowaci widoczni, jeszcze pasożytni...
              Babcie mi się pochorowałyichodzić nie mogą na stawie nożnym. Nie wiem jak będzie z tą najstarszą po maciach, ale na słowo "pełnomocnictwo na konto emerytalne "tona widok tok załatwiania spraw per internet nie ma zdziwienia = 9 Mieczy - zatrzymana w pół ruchu energia katowska i Śmierć... robi wrażenie, zwłaszcza że wróżę już 2 raz .. koszmar bo może jak nie ja tam to ona tu,w końcu i tak nie wiadomo bo ja nie pójdę i tak nigdzie... Jak u ws karty szczególnie żpana znalazłam któremu się chce wychodzić po sprawunki a ze starymi kolegamy ....to chyba i ten teatrzyk lalek z obrażeniami w stosunku do mojej osoby i przyjaźniami sprzed lat w tle.... per romantycznie Kijaszków"parka".
              Płonie, nie obija się...
              Jak miłość -w chałupie czy bardziej 'Chałupnie" - bo hormony uwolniły mnie od katowskich wybroczeń...?
              Jakkolwiek niewielkie oppętactwo pomaga przy nadużyciach, szczególnie przy defraudacji albo blokadzie cybernetycznej kont...
              • tabularasa22 Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 27.02.22, 19:15
                U mnie nie wiem, Królowa Kielichów na Putina, giermek kielichów na wojnę czy będzie eskalacja
                az się boję, nie rozumiem ... Putin to chyba święcie wierzy we własną misję, że jest jakimś pomazańcem, bo inaczej nie umiem tego wytłumaczyć .. gdzieś zaginął w odmętach własnych urojeń ( wyskoczyła jeszcze 7 kielichów )
                tyle kielichów, krew się jeszcze poleje sad(
                trudno mi cokolwiek wyrokować, mądrzejsi się mylili 1 38 i 39. Nie miało być wojny. Cała pociecha w tym iż nie ma sojuszników. Nie wiem. Nie stać go na wojnę, ale jest tez zdolny do bezgranicznego uporu i widzimisię, dla własnych ambicji poświęci swój kraj, żołnierzy i prostych ludzi. Na to akurat rosyjscy przywódcy nigdy się nie oglądali.
                Nie potrafię tego giermka ulokować w przemyśleniach. W intuicjach jakoś mnie troszkę uspokaja jako blotka przynajmniej

• tabularasa22 Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 28.02.22, 22:24
                    Tak Cam, nie sądzę żeby się rozlało. Za dobrze jest Zachód zorganizowany. Zdumiewająca solidarność, i jak na instytucje wiecznie proceduralne - szybkie działanie. Obawiam się jednakże będzie to Ukrainie i trwać i trwać i trwać. Mądrzejsi ode mnie głowią się o co chodzi Putinowi . ja mogę odnieść się tylko do Królowej Kielichów. Pomimo wszystko poniosły go emocje. Wybitnie obserwował to i opisał Kapuściński ( z biegiem lat coraz bardziej go doceniam) w powieści Cesarz. Następuje taki moment , gdy władca staje się tak przerażający i zagubiony we własnej manii, iż nawet poplecznicy mówią to co chce usłyszeć. Nie to jak jest, nie jak wygląda real - ale to co wyobraża sobie przywódca. Królowa Kielichów mówi o tym - o wykrzywionej przez emocje wizji świata , o widzeniu tego co chce się widzieć, o nieposkromionej reaktywności, tkliwości. To utrata cierpliwości. Oczekiwanie natychmiastowego rezultatu - uczucia nie lubią strategii.
                    Giermek Kielichów ... wiesz, w interpretacji ściera się zazwyczaj to co "wiem" wszelka wypadkowa wiedzy, wyobrażeń, rozumu , oraz to co przenika - intuicyjne wyczuwam.
                    Nie ma we mnie jakoś strachu co do Polski. Świat jest do tego stopnie oburzony , iż tknięcie jakiegokolwiek kraju NATO spowoduje natychmiastowy odwet. Zaczynam mieć nawet poczucie iż to jest oczekiwane, żeby sprowokował i żeby na "legalu" Putin mógł w końcu dostać bęcki. Nie sądzę jednak żeby do tego doszło, bo koszty w ludności cywilnej będą zbyt duże. Inaczej rzecz się ma co do Ukrainy. Tyle kielichów - krew krew i krew Cam. To moze zamienić się w wojnę partyzancką. Długą, żmudną krwawą. Wojnę pełzającą, podjazdową, okupancką, powoli wykańczającą. Nie wiem czy to iluzja... 7 kiel to iluzja którą żyje Putin, ale dla tej iluzji jest gotów na wszystko.
                    Giermek .. w tym kontekście to będzie wrzód na d...e.
                    • camaretto Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 05.03.22, 13:59
                      Tak naprawdę, to zabili kaczkę... Kaczkę dziwaczkę co się z niej zrobił zając po latach... U nas kiedyś były modne gąski, ale na widok kaczek w puszce mowę mi odjęło. A już myślałam, że będzie tylko wszechobecny indyk albo kurczak w paru wersjach niby kurczę z psa pour SAJGON albo 1,50Złoty.Kurczak...Inaczej tylko zupki AMINO kwas jakiś nas czekają...a tu nadarza się okazja żeby coś "porządnego "zjeść za tanie pieniądze...
                      Sorry ,oczywiście żartuję,ale bez sąsiadów to bym za chiny ludowe nie dała rady.
      • camaretto Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 08.03.22, 13:04
        Sąsiedzi?Wezmą jednak kasę i to za darmo.
        Za dużo się jednak jej zrobiło, i to z powodu warzywniaka za pół darmo, po sąsiedzku,ale dla chorego niedostępne są nie tylko interety,ale wszystko co bankiem jest i było .Nic więc dziwnego, że jesteśmy zmuszeni do robienia kolei do platform bankierskich,chyba za 10 zl od dyspozycji. Gdzieś mają terminal, gdzieś włazi normalny stosunek do tego, gdzie grabiejące palce to per myśli i sztywne jak i żyły - mięśnie, acyberataki rozgrywano w układzie najpierw calpso do pucina i do indii,tylko pl nie zawiadamiano, bo będą mięsko armatnie zawiadamiać. Na być może kontratak za to owszem, i tera pucinek zly znow, a nie się denerwuje.A że ja pamiętam te wirusy i calypso też bo sparaliżowano pół wordpressu, a już się wydawalo, że to open source więc nie ma szans- tow wiedzę o nich nieco 'mocniejsza" czekam na koniec tej przepychanki ino
        Trzeba będzie bowiem wrócić .do paperbacku.I gdzie tu szacunek dla ludzi, w Holandiii zaczęto mordy na ulicach, jakby obajtek, e - milkiewicz i szumowski i horban - orbam wrócili... koszmar, panie wlazia ażczuć w tymtegiez rękę reżyserki, bo skąd pięknefoty jescze - np. ta z ameryki łacińskiej, ze śmiesznymi pudełkami pod bramąLseryjnym - niby na padającego "trupa"? albo też new labor w rep of badziewny p.r.ch wszystko jednak per aktor,bo widać jakmu się rozszerzają nie źrenice a mięśnie okołooczne mimiczne. Albo... że nie wspomnę zdjęć tele na niby arabskim ataku na stadion... gdziearab byłtylkojede. Trzeci to był Belg z rudymi włosami i organiztor abdullh półkrwi.złapali go jednak we francji i posadzili, pewno powie niejedno a propos wysadzenia pozostalych.Cieszę się z tych jawnych akcji i bombera udało się uniknąc, i maszynki przywieźć... niebo nie zawsze chce sprzyjać, ale jak sprzyja i energia jest to bajka.

@podłebabsko
        Coś mi się zdawalo, że amino tańszy a tera drożyzna, pomór na kurczęta - z 1,59 chyba w markecie a ponad 2 zeta w małym sklepiku.
        Ja mam takie ytanie do wszystkich,bo już sobie zrobiłam na ojca wróżbę,ale nieważnożci nie sątakie nieważne - bo wcześniej wróżyłam niby na to ale w opcjiżoćnic tylko mi mowę odjęło. Teraz jednak Tarot "zamknąl mnie " tutaj i potoczyło się znów co innego.
        Mdleję prawie że za to z powodu tych przeglądarek i banków, jak nie mona chodzić i mimo ubezpieczenia i zadbanych zwązków quasi rodzinnych to te naj instrumenty - w całym świecie - niewiem,czy wiecie, ale Nikon to byla naj- kamerka roku 2018. Już jej nie mają... bo z "żótego świata"części brak . Udałosięjednak dostać i promo blogogoslawione, i intuicja wsparta o sukces, i homo respirandi ... bóstwanależy chwalić, bo gitay jedne niby odeszly, ale przyszły też najslawniejsze na tym polu firmy lutnicze handmade... akurat sobie przypomniałam, że ja desperado.
        MałaŚmierć widać nie jest zła, tylko zmienia postać rzeczy.

...
        • tabularasa22 Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 12.03.22, 13:29
          Elo cam, u mnie pracy po uszy to nie mam czasu klepać. Wiadomix Jowisz przez 8 przełazi. Myślałam że co inne wrzuci wink a tu klasyk nad klasykami. Cieszę się bo wakacje jakieś fajne będą. Póki co po 12h za biurkiem. Pozdrawiam. Mam nadzieję ze z wiosną stawy odpuszczają smile
          • camaretto Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 14.03.22, 14:02
            Tak jest , Uran goni w agonii w piątkę u mnei , mam ci wistęwięcc od 1 marca nie niechodzi za dawne ne dowody osobiste na 10 lat masz teraz e- dowody w tym dla dzieci Z ODCISKIEEM SWEGO PALUCHA. NO, ALE ZA DARMOCHĘ. WYRZUCILI MNIE ZA TO OD CZASU DO CZASU- CO 5 MIN Z INTERNETU, TŁUMACZĄC SIĘ GŁUPIO, ŻE WISTY ANI XP NIE obsługugluje się. Sorry za caps, mam jedynie wszystkie oprócz panie dziejku platformy bankowe oprócz atakowanego paribasu na całym moim osiedlu. Zgłaszałam sama , niestety w mniejszosci. Wojenkę ci mamy więc kosztują reklamy, stsare już niemodne,niewygodne bo lepsiejsze, anty szpieg jestu nas elektroniczny.a w win 8.1 i win 10 nie wiem z wikileaks że to nowy sys pentakoników który gromadi dane o systemach i ludziach ze wschodu, jak równieżcyrki k. szczepionek jakby 'rodo' nie było. co robić nie wiem, bo ja mam automatykęcałą podporządkowaną wiście a kasy nowej brak 4-ever. wypieprza mnie też z internetu podejrzanie i platform netowych.Ataki cybe tonie szstko, wwalamsię corusz w domu własnm,raz po razsiedzęjak długa i szeroka raz pw kiblu, raz w śmieciach, raz uciski na nerwy raz incognition odpsusk ma . Ale na moją reklamację coś działa a kryzysowa mozilla ma teraz nie tylko perwersyjne dobranie przeglądarek. po jednej z 1 numerkiem tejże .Więc może i ten głupkowaty sys się skończy, a ja dogram i pogram z AUTOMATAMI,, KNITco mi załatwiłaś sama I GUTARS W 1 STUDIO nagrań u mnie na włościach. Tym bardziej,że po grzybiarzach i "ciacho " ciachirowskim,mojej prowo i chamówie per systemix to już mnie nic nie zdziwi jak i e-dowodzie dla nastek.Pono ze względu na zdjęcia.
            Ciekawe, bo o ie na samojchód mam ci dłużej czasu to I will hate wszystkie te gatsy co biorą kassę i utłukują dejmonstrantów np. w hollandejro. Dla mnie bowiem hlender w porzo to latający być musi a nie obowiązkowy i to per chameryka i przeciwko nikomu... chociażpatriotów samachciaałam. I Cing nawet jeno był inszego zdania...
            Na stronie gov pl masz new info w jaki sposób tera odkryć się new w ogóle, masz bowiem teraz e-dowód z cipem...
            Kedy się to skończy za to nie wiem, może po naszym prześmiewstwie ? lub reklamacjach?
            Na szczęście sąsiedzi i sąsiadki chcą mi pomagać, znaczy się i nosić zakupy..bo miaukot dostał choroby i sra na wszystko bez wyjątku. To nerwica kocia
            • camaretto Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 15.03.22, 14:03
              Co ciekawe: Mój ukochany wzór poncho co pisałyście- rzeczywiście, na drutach tylko i wyłącznie, biały ptak widoczny pod dużym powiększeniem... vide burda.

www.burdastyle.de/produkt/strick-anleitung/strickponcho-h-w-2016-32_2079061020990std
              Miejmy nadzieję po wypróbowaniu tunezyjskich opcji że zadziała.Sami działacie tutaj, Symphonie Knit is great.
              Lola, to wykańczające polską gospodarkę to ten polski nieład? Jak już pissałam nie tylko lucyfryzacja nas dopadła...Co mówią o "końcu' bo to chyba to co dusi polski rynek, a czemu sprzeciwia się m. innymi nie tylko 1 partia, jak Konfederacja, ja również?Dla mnie jest jasne, że nieład czas zatkać..
              "Ograniczymy wykorzystanie umów cywilnoprawnych, m.in. dzięki pełnemu oskładkowaniu umów zlecenia z perspektywą wprowadzenia jednego kontraktu na pracę."
              Polskę i rynek czas uwolnić, dobrowolnej składki życzym sobie csoto ,shit..?Co mówią karty?.. .

Rynku nie krępuje" nowy "rodzaj "śmieciowych" umów, tylko cwaniackie podejście do nich, ot, co. Co zmyślił jeszcze sprytny tusek i jego wierny kumpel schetinoff, który drukował mu przed wyborami bilonik w mennicy.

Z ostatniej chwili: Módlmy się... Zupełnie niepotrzebny rozdźwięk ws. Kijowa. Bruksela ostrożnie mówi o samodzielnej inicjatywie premiera RP i braku mandatu RE. Polski rząd, że delegacja reprezentuje RE.
              Wystarczyło albo ustalić mandat wcześniej albo wcale o nim nie wspominać. Naprawdę są teraz ważniejsze sprawy.
              — Maciej Sokołowski (@sokoIowski) March 15, 2022

14 minut temu

Trwa ewakuacja z Mariupola. Władze lokalne poinformowały, że od rana wyjechało stamtąd 2000 pojazdów. Kierują się do Zaporoża. Wcześniej korytarze ewakuacyjne nie udawały się - były przypadki ostrzelania ich lub prowadzenia zaminowanymi drogami.
              22 minuty temu

Co najmniej cztery osoby zginęły w ostrzale bloków mieszkalnych w Kijowie dziś rano, podał władze miasta.
              41 minut temu

Ludzie w oblężonym Mariupolu są "praktycznie duszeni bez pomocy" humanitarnej - oświadczył Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża. Mieszkańcy stają przed "niemożliwymi decyzjami o tym, jak wykarmić siebie i swoje rodziny" i są "w pułapce".
              49 minut temu

Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk poinformował, że delegacja z premierem Mateuszem Morawieckim i wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim minęła Lwów. Politycy zmierzają do Kijowa.
              57 minut temu

Nagranie z Charko...ciarara charczeniami to to o czym teraz marzę, to jak w Czeczenii i na planie filmowym" Smoleńska"
              Yess please, nie przerywać do dna, w razie czego stosować "kropelkie" na "turystów'

Wspomnienia n. t . Coppoli i reszty cud miód serii ktorą w przeciwieństwie do mamy ukochaliśmy z tatą od razu...Miałabym nawet zagadkę...

Karty free style, kładziesz- i co wyjdzie stanie się tematem, w wolnej interpretacji.

Jeszcze jeden piękny film, przypomnieli..."Skazani na Shawshank".
              U nas Wołowo, z zaostrzonym rygorem i artysta już starszy animujący - nie tylko" "St. Anger" Metalliki - G. Masterton w nasze okololicy na Dolnym SLĄSKU . Moi "znajomkowie" w tych miejscach jako jedyni lekarze...właśnie o nich myślałam.
              Właśnie jednak Coppola "rozbił"moje marzenia o dzieciach,oni bowiem wspominają z pozycji pokoleń o filmach, o wizjach ...ale o życiu własnym życiem i wizjach naszego żywota wspomina nawet Bogini...
              Umiera i żyje się tak naprawdę tylko RAZ, mówi mi mądra medytacja.Również i zwierzaków życie jest tylko jedno.
              • camaretto Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 15.03.22, 14:09
                Jako co pracujesz za biurkiem, tab "Mariko" , bo ja odkrywam się w wersji "z Musashim" z ... poprzedniego wcielenia,nawt b.dokładnie wspominam to wcielonko japońskie, aż wstyd jednak był mi dany... ale i zrozumiałam moją duszę, chrzanię za to szogunat..
                  • camaretto Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 30.03.22, 19:54
                    Ciao!
                    Tabulamniezajęła , testuję te boskie drewniane szydełka i druty z serii Knit z dłuuugą żyłką. Royo wkroczy o akcji, ale Allie jestttak boska, że oprocz tego że sił nie mam mam pomysły na papierowe żołnierzyki zamiast arcy kwestii że żołnierze giną.Czuj
                    • camaretto Re: Prośba o wróżbę ew.burza w mózgu 30.03.22, 20:04
                      Czuję się fatalnie, używam zamiast lekarzy diety stymulantów i gainerów głoduję trochę, ale ujdzie.Tworzę... dzięki pianinku mam genialny system, EFT ii akompaniament ... nie wychodzę mbo mam dreszcze - albo życie jak w dreszczowcu, jak wymedytowałam dziś z rana.Czytam najwybitniejszych twórców starożytności, jak Miyałmoto, gram...przełączjąc niskie dzwięki, czekam w swoim i kolegów akcji oppo i gapię na horror na astro. Ja bym się tym zasugerowała, tab, bo jest jak nie kijem to go pałą....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka