Gość: freya
IP: *.pl
11.08.01, 12:03
Wyjezdzam na rok do Stanow, przyznam sie ze pierwszy raz...Bede tam chodzila do
12 klasy high school, czyli ostatniej i mam nadzieje robic tam odpowiednk
polskiej matury. Oczywiscie biuro (fundacja) nie zapewnia mi takiej mozliwosci
ale zazwyczaj sie udaje...Jesl ktos z Was ma pojecie jak tam wyglada nauka?
jakie sie zdaje egzaminy?(poziom podobno jest kiepski), jakie sa przedmioty, i
wogole jak to wszystko wyglada? prosze odezijcie sie!!!