IP: *.home.cgocable.net 11.07.04, 17:47
niedlugo skoncze w Polsce studia z logopedii i neurologopedii chcialam sie
dowiedziec czy ten zawod ma przyszlosc w Kanadzie (Ontario)i co jest mi
potrzebne z Polski by móc tutaj pracowac (mam obywatelstwo) Pozdrawiam i
dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosia Re: logopedia IP: *.home.cgocable.net 13.07.04, 02:09
      prosze niech ktos cos napisze na ten temat ;((
    • Gość: sylwek Re: logopedia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.04, 10:18
      czesc,a czy bedzie twoj dyplom uznany w kanadzie?a jakie ty masz
      obywatelstwo ,polskie czy kanadyjskie?napewno ma przyszlosc.pozdrawiam
      • Gość: gosia Re: logopedia IP: *.home.cgocable.net 13.07.04, 17:19
        mam obywatelstwo kanadyjskie. a co do uznnania dyplomu to wlasnie nic nie wiem
        myslalam, ze ktos cos napisze.
    • Gość: sylwek Re: logopedia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.04, 18:15
      czesc.co ci moge doradzic to zadzownic do ambasady kanady:(0-22) 584 31
      00.narazie
    • tuxxo Re: logopedia 13.07.04, 19:09
      Gość portalu: gosia napisał(a):

      > niedlugo skoncze w Polsce studia z logopedii i neurologopedii chcialam sie
      > dowiedziec czy ten zawod ma przyszlosc w Kanadzie (Ontario)i co jest mi
      > potrzebne z Polski by móc tutaj pracowac (mam obywatelstwo) Pozdrawiam i
      > dziekuje.

      klinij na
      www.caslpa.ca/english/profession/index.asp
      poczytaj i kliknij na certification

      Speech-language pathologists and audiologists
      nie bardzo rozumiem jak chcesz pracowac w tym zawodzie
      z wyksztalceniem z Polski? no ale zawsze mozesz dostudiowac
    • Gość: Andrew Re: logopedia IP: *.home1.cgocable.net 14.07.04, 01:41
      Ile jeszcze zalozysz watkow i pod iloma "imionami"? .
      • Gość: gosia Re: logopedia IP: *.home.cgocable.net 14.07.04, 05:23
        mam jeszcze sporo watpliwosci!!! sledz dzielnie ip to sie dowiesz bo ja jak
        narazie to sama nie wiem, pozdrawiam ;))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka