Gość: gosia
IP: *.home.cgocable.net
11.07.04, 17:47
niedlugo skoncze w Polsce studia z logopedii i neurologopedii chcialam sie
dowiedziec czy ten zawod ma przyszlosc w Kanadzie (Ontario)i co jest mi
potrzebne z Polski by móc tutaj pracowac (mam obywatelstwo) Pozdrawiam i
dziekuje.