sm333
31.08.04, 22:29
Czy są wśród Was osoby, które wylosowały zieloną kartę na rok 2005? Chętnie
nawiążę kontakt z Wami oraz z szczęśliwymi posiadaczami zielonych kart. Mam
wiele pytań i chciałabym porozmawiać z kimś, kto "jest w temacie" i ma jakieś
doświadczenie;)
Mój adres: sm90401@wp.pl lub ten gazetowy
Pozdrawiam,
Sm