Gość: kk IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.08.05, 02:36 Czy ktos zalatwial taka vize w Chicago?- moze podzieli sie informacjami. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: slazak Re: viza eb3 IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 08.08.05, 05:28 Tak ja dzis zalatwielm 'fise' w Chicago, jedno z biur immigracyjnych miesci sie w Chicago przy skrzyzowaniu Harlem i Lawrence Ave. zobaczysz logo ' Richis' food ' tam mozna zalatwic ta 'fise' ja dzis zalatwilem 3(x)EB. Procedura latwa, bierzesz formularz koloru brazowego 0,33L juz jest wypelniony-takie udogodnienie :D i Sprawa zalatwiona juz masz wize 3EB Oplata za nia jest smieszna chyba ok 1USD wiec luzzz -- pozdrawiam '...pozatym traktujmy zycie i jego przejawy z lekkim przymrozeniem oka. I tak wiele spraw potoczy sie nie po naszej mysli' radio 1030AM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: viza eb3 IP: *.hsd1.il.comcast.net 10.08.05, 03:01 A w domu wszyscy zdrowi????,bo u ciebie cos chyba z lokciem! Odpowiedz Link Zgłoś