IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.08.05, 02:36
Czy ktos zalatwial taka vize w Chicago?- moze podzieli sie informacjami.
Obserwuj wątek
    • Gość: slazak Re: viza eb3 IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 08.08.05, 05:28
      Tak ja dzis zalatwielm 'fise' w Chicago, jedno z biur immigracyjnych miesci sie
      w Chicago przy skrzyzowaniu Harlem i Lawrence Ave. zobaczysz logo ' Richis'
      food ' tam mozna zalatwic ta 'fise' ja dzis zalatwilem 3(x)EB. Procedura latwa,
      bierzesz formularz koloru brazowego 0,33L juz jest wypelniony-takie
      udogodnienie :D i Sprawa zalatwiona juz masz wize 3EB Oplata za nia jest
      smieszna chyba ok 1USD wiec luzzz
      --
      pozdrawiam
      '...pozatym traktujmy zycie i jego przejawy z lekkim przymrozeniem oka. I tak
      wiele spraw potoczy sie nie po naszej mysli' radio 1030AM
      • Gość: kk Re: viza eb3 IP: *.hsd1.il.comcast.net 10.08.05, 03:01
        A w domu wszyscy zdrowi????,bo u ciebie cos chyba z lokciem!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka