Gość: Jork IP: 62.181.178.* 27.10.03, 00:46 czy ktoś z was dostał się do USA nielegalnie przez pustynie na granicy z Meksykiem. Zastanawiam się nad tą opcją... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
canadyjczyk Re: Do USA przez Meksyk 28.10.03, 01:53 Czy ty glupku myslisz ze tu same glupki jak ty? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=205&w=8719019 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Do USA przez Meksyk IP: *.broadcom.com 28.10.03, 06:48 www.crowley.pl Nie masz sie gdzie bawic? Odpowiedz Link Zgłoś
drobny911 Re: Do USA przez Meksyk 29.10.03, 03:08 Nie podskakuj do mnie ofiaro jedna Tomku sromku .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szybki Re: Do USA przez Meksyk IP: *.proxy.aol.com 01.11.03, 05:09 Raczej nie. Pozd. z Kaliforni. Odpowiedz Link Zgłoś