Dodaj do ulubionych

Do USA przez Meksyk

IP: 62.181.178.* 27.10.03, 00:46
czy ktoś z was dostał się do USA nielegalnie przez pustynie na granicy z
Meksykiem. Zastanawiam się nad tą opcją...
Obserwuj wątek
    • canadyjczyk Re: Do USA przez Meksyk 28.10.03, 01:53
      Czy ty glupku myslisz ze tu same glupki jak ty?

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=205&w=8719019
    • Gość: Tomek Re: Do USA przez Meksyk IP: *.broadcom.com 28.10.03, 06:48
      www.crowley.pl
      Nie masz sie gdzie bawic?
      • drobny911 Re: Do USA przez Meksyk 29.10.03, 03:08
        Nie podskakuj do mnie ofiaro jedna Tomku sromku ....
        • Gość: Szybki Re: Do USA przez Meksyk IP: *.proxy.aol.com 01.11.03, 05:09
          Raczej nie. Pozd. z Kaliforni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka