Dodaj do ulubionych

Warszawa - Floryda - Nowy Jork - Warszawa

31.03.09, 01:44
Wybieram się na Florydę na około dwa tygodnie i wiem, że najprościej było by polecieć tam bezpośrednio, ale chciałbym wygospodarować dwa trzy dni na Nowy Jork.
Czy ktoś "przerabiał" już trasę Warszawa - Floryda - Nowy Jork - Warszawa. Czy ekonomiczniej będzie polecieć np do Nowego Jorku a potem wynając samochód i dalej w drogę...
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kupa.pazi Re: Warszawa - Floryda - Nowy Jork - Warszawa 31.03.09, 08:57
      katomina napisał:
      Czy ktoś "przerabiał" już trasę Warszawa - Floryda - Nowy Jork - Warszawa. Czy
      > ekonomiczniej będzie polecieć np do Nowego Jorku a potem wynając samochód i dal
      > ej w drogę...
      > Pozdrawiam
      ja ciebie tez pozdrawiam,chcesz dolaczyc do amerykanskich
      kanadyjczykowwww,ktorzy jada na urlop na floryde,3 dni w jedna strone i tyle
      samo zurick a na plaze maja jeden dzien?
      • katomina Re: Warszawa - Floryda - Nowy Jork - Warszawa 31.03.09, 09:28
        Do: kupa.pazi
        Czasami nie do końca liczy się tylko plaża a to co po drodze.
        Jestem w fazie planowania i biorę różne wersje podróżne.
        Na zakup biletu mam jeszcze kilka dni więc biorę różne "za" i "przeciw" Jeszcze nie rezerwowałem biletu. Dla mnie najlepszą opcją było by wylądować np. w Nowym Jorku i odlecieć z Florydy lub odwrotnie, żeby nie marnować czasu. Jeżeli kalkulacja czasowa okaże się dla mnie nekorzystna, to wybiorę opcję Warszawa - Floryda - Warszawa. Przglądałem już oferty wycieczkowe tj. objazdowe obemujące m. in. Florydę. Plan tych wycieczek jest tak napięty (na zasadzie "na lewo Beczki, n prawo beczki"), że niechciał bym go dublować.
        Dziękuję za głos
        • Gość: frequentflyer Re: Warszawa - Floryda - Nowy Jork - Warszawa IP: 80.241.133.* 31.03.09, 14:32
          oczywiście możesz kupić bilet typu rozwarta szczena ("open jaw") na trasie np
          WAW-MIA i JFK/EWR-WAW, kosztuje tyle co pół biletu powrotnego na jednym i pół na
          drugim odcinku. Np. na expedia.com w okienku Flight type wybierasz "Multiple
          Destinations", na klm.pl - opcją Multi-City. i wtedy z Miami czy innego FLL do
          NY starczy bilet w jedną stronę. podobnie możesz kupić open jaw na British, ale
          już np air france czy swiss takiej opcji nie oferuje a lufthansa oferuje ale
          niezmienie wychodzą jakieś śmieszne ceny typu 10342 złote od osoby. ale na tęże
          Lufę ten sam bilet na expedii będzie kosztować 2300 albo mniej. przy tym na
          expedii zapłacisz polską kartą, a np na jeszcze lepszym i przyjaźniejszym
          orbitz.com już nie.
    • mojito JFK - MIA - JFK. 31.03.09, 08:59
      katomina napisał:

"Czy ekonomiczniej będzie polecieć np do Nowego Jorku
      a potem wynając samochód i dalej w drogę..."

Witaj,

Najekonomiczniej bedzie poleciec z JFK do MIA. Dystans
      samochodowy z Nowego Jorku do Miami wynosi okolo 2145 km.
      Strata dnia na podroz plus koszt paliwa i motelu po drodze.

Samolot leci okolo 3h i kosztuje $ 384 w obie strony.
      Cena jutrzejsza. Bywaja bilety tansze.

Bon voyage,
      m.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka