Dodaj do ulubionych

rowerowozek

24.06.09, 05:47
fajny nie?
www.petitbaby.pl/Maluszek_poza_domem/maluszek_poza_domem/TAGA_rower_dla_mamy_i_taty_1330.html
Obserwuj wątek
    • beatamc Re: rowerowozek 24.06.09, 13:59
      a ja wiem? Ja czesto prowadze wozek jedna reka. Nie bardzo sobie tez wyobrazam
      skrecanie 2 kol bez wspomagania z przednim obciazeniem. W przypadku modelu z 2
      dzieci- po wlaeniu tych dzieci rower fiknie do przodu. Odpada wiec jezdzenie
      samemu z 2 dzieci.
      Szkoda, ze nie ma filmu.
      haha zobaczylam cene 2,5 tys $ :DDDDD
      • beatamc Re: rowerowozek 24.06.09, 14:11
        czy to jest jakis specjalny sklep, czy wszedzie w Polsce takie ceny??!!
        www.petitbaby.pl/Bawmy_sie_zabawki/bawmy_sie/MY_PIC_NIC_jedziemy_na-794.html
        50$ ????
        • oliv2 jest prezentacja video 24.06.09, 14:39
          www.petitbaby.pl/info/Prezentacje/Prezentacja_TAGA.html
        • magdamajewski Re: rowerowozek 24.06.09, 18:16
          i co beata dalej chcesz leciec do Polski :D

          sprawdz maila
        • kroke96 Re: rowerowozek 24.06.09, 18:17
          z tego co sie zorietowalam to w Polsce rzeczy dla dzieci sa bardzo drogie.
          Znaczy sie jakies tam dziadostwo z Chin, to nie, ale dobrej jakosci rzeczy sa
          bardzo drogie. Ale tez ludzie to kupuja. Ja jestem w szoku, bo tutaj mam
          naprawde niewiele znajomych ktorzy takie sumy wydaja na dzieci. Wydaje sie co
          prawda na inne rzeczy, ale wydaje mi sie ze w Polsce po prostu ludzie sie
          przyzwyczaili ze sie placi $150 za rowerek dla dziecka na przyklad. Ogladam
          sporo polskich blogow dzieciecych i naprwde, jestem w szoku ze w Polsce ludzie
          ot tak, w rodzinach z jedna osoba utrzymujaca rodzine, moga sobie pozwolic na
          tak drogie zabawki.
      • majenkir Re: 24.06.09, 18:25
        beatamc napisała:
        > Szkoda, ze nie ma filmu.


        www.youtube.com/watch?v=QBGyUIxkuIc
        • edytais Re: 24.06.09, 18:37
          Po prostu inaczej sie na dzieci wydaje w PL niz w USA. Tutaj zamiast na wozek
          to kase sie oszczedza na studia. W PL jakby nie patrzec studia sa o wiele
          tansze. Tak samo jak w USA trzeba dziecku dac na utrzymanie, ale wiele uczelni
          nadal jest za darmo.
          W USA trzeba sobie zasluzyc na darmowe studia (stypendia itp)
          Wiele rzeczy np przedszkola lub zajecia dodatkowe tez sa b.nisko platne w PL.
          Tutaj trzeba niezla kase na to wylozyc.
          Wiec zamiast wydac na lekcje tanca czy gimnastyki, mozna dac na wozek :)
          • fogito Re: 24.06.09, 20:20
            No nie do konca. Sporo ludzi posyla dzieciaki na tenis, jazde konna,
            balet jezyki itp i placi dosyc duzo za to. Przedszkoli tanich jest
            malo, wiec wiekszosc placi za prywatne, ktore sa niejednokrotnie
            drozsze niz te w Stanach. Sporo ludzi tez oszczedza na studia dla
            dzieci, bo chca, zeby studiowaly za granica. Ja tak wlasnie robie. A
            ceny wozkow, rowerow, foteli samochodowych sa takie wysokie, bo sa
            to drogie firmy z atestami i jak ktos nie musi to raczej nie kupuje
            tanich rzeczy z Chin. Dodatkowo jeszcze a propos wozkow matki lubia
            chwalic sie najmodniejszymi modelami w parkach i w efekcie jezdza
            pojazdami kosmicznymi, ktore raczej wozkow nie przypominaja :O i
            kosztuja majatek niejednokrotnie.
    • edytkus Re: rowerowozek 25.06.09, 07:49
      Mnie sie nie podoba chociaz pomysl z ryksza niezly, wyobrazam sobie
      jazde pod gore z takimi malymi kolkami :O
    • alutkama Re: rowerowozek 28.06.09, 13:59
      nie dalabym 2,5 tys $ za wozek :) Mam drogi wozek, ale dlatego ze ... dostalam
      go w prezencie :)
      • agnihope Re: rowerowozek 20.08.09, 15:29
        Cena tez 'fajna'moj bedzie kosztowal 200 dolcow-robi go moj papcio-
        znudzony emeryt-poprawiacz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka