a_dassuj 24.06.09, 05:47 fajny nie? www.petitbaby.pl/Maluszek_poza_domem/maluszek_poza_domem/TAGA_rower_dla_mamy_i_taty_1330.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beatamc Re: rowerowozek 24.06.09, 13:59 a ja wiem? Ja czesto prowadze wozek jedna reka. Nie bardzo sobie tez wyobrazam skrecanie 2 kol bez wspomagania z przednim obciazeniem. W przypadku modelu z 2 dzieci- po wlaeniu tych dzieci rower fiknie do przodu. Odpada wiec jezdzenie samemu z 2 dzieci. Szkoda, ze nie ma filmu. haha zobaczylam cene 2,5 tys $ :DDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
beatamc Re: rowerowozek 24.06.09, 14:11 czy to jest jakis specjalny sklep, czy wszedzie w Polsce takie ceny??!! www.petitbaby.pl/Bawmy_sie_zabawki/bawmy_sie/MY_PIC_NIC_jedziemy_na-794.html 50$ ???? Odpowiedz Link Zgłoś
oliv2 jest prezentacja video 24.06.09, 14:39 www.petitbaby.pl/info/Prezentacje/Prezentacja_TAGA.html Odpowiedz Link Zgłoś
magdamajewski Re: rowerowozek 24.06.09, 18:16 i co beata dalej chcesz leciec do Polski :D sprawdz maila Odpowiedz Link Zgłoś
kroke96 Re: rowerowozek 24.06.09, 18:17 z tego co sie zorietowalam to w Polsce rzeczy dla dzieci sa bardzo drogie. Znaczy sie jakies tam dziadostwo z Chin, to nie, ale dobrej jakosci rzeczy sa bardzo drogie. Ale tez ludzie to kupuja. Ja jestem w szoku, bo tutaj mam naprawde niewiele znajomych ktorzy takie sumy wydaja na dzieci. Wydaje sie co prawda na inne rzeczy, ale wydaje mi sie ze w Polsce po prostu ludzie sie przyzwyczaili ze sie placi $150 za rowerek dla dziecka na przyklad. Ogladam sporo polskich blogow dzieciecych i naprwde, jestem w szoku ze w Polsce ludzie ot tak, w rodzinach z jedna osoba utrzymujaca rodzine, moga sobie pozwolic na tak drogie zabawki. Odpowiedz Link Zgłoś
majenkir Re: 24.06.09, 18:25 beatamc napisała: > Szkoda, ze nie ma filmu. www.youtube.com/watch?v=QBGyUIxkuIc Odpowiedz Link Zgłoś
edytais Re: 24.06.09, 18:37 Po prostu inaczej sie na dzieci wydaje w PL niz w USA. Tutaj zamiast na wozek to kase sie oszczedza na studia. W PL jakby nie patrzec studia sa o wiele tansze. Tak samo jak w USA trzeba dziecku dac na utrzymanie, ale wiele uczelni nadal jest za darmo. W USA trzeba sobie zasluzyc na darmowe studia (stypendia itp) Wiele rzeczy np przedszkola lub zajecia dodatkowe tez sa b.nisko platne w PL. Tutaj trzeba niezla kase na to wylozyc. Wiec zamiast wydac na lekcje tanca czy gimnastyki, mozna dac na wozek :) Odpowiedz Link Zgłoś
fogito Re: 24.06.09, 20:20 No nie do konca. Sporo ludzi posyla dzieciaki na tenis, jazde konna, balet jezyki itp i placi dosyc duzo za to. Przedszkoli tanich jest malo, wiec wiekszosc placi za prywatne, ktore sa niejednokrotnie drozsze niz te w Stanach. Sporo ludzi tez oszczedza na studia dla dzieci, bo chca, zeby studiowaly za granica. Ja tak wlasnie robie. A ceny wozkow, rowerow, foteli samochodowych sa takie wysokie, bo sa to drogie firmy z atestami i jak ktos nie musi to raczej nie kupuje tanich rzeczy z Chin. Dodatkowo jeszcze a propos wozkow matki lubia chwalic sie najmodniejszymi modelami w parkach i w efekcie jezdza pojazdami kosmicznymi, ktore raczej wozkow nie przypominaja :O i kosztuja majatek niejednokrotnie. Odpowiedz Link Zgłoś
edytkus Re: rowerowozek 25.06.09, 07:49 Mnie sie nie podoba chociaz pomysl z ryksza niezly, wyobrazam sobie jazde pod gore z takimi malymi kolkami :O Odpowiedz Link Zgłoś
alutkama Re: rowerowozek 28.06.09, 13:59 nie dalabym 2,5 tys $ za wozek :) Mam drogi wozek, ale dlatego ze ... dostalam go w prezencie :) Odpowiedz Link Zgłoś
agnihope Re: rowerowozek 20.08.09, 15:29 Cena tez 'fajna'moj bedzie kosztowal 200 dolcow-robi go moj papcio- znudzony emeryt-poprawiacz Odpowiedz Link Zgłoś