aseretka 01.08.05, 10:15 francja5 29.09.2004 18:31 + odpowiedz do bah7 Cześć! Czuję się w obowiązku podziękować Ci za sugestię odwiedzenia Cime de Bonette: dla mnie – bomba! Cdn. Fredzio Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aseretka Re: Cime de Bonette 01.08.05, 10:17 francja5 29.09.2004 20:38 + odpowiedz Cieszę się, że w tak wspaniałym miejscu, wspominałeś mnie... www.geocities.com/Yosemite/Gorge/2922/FOTO/m960821.jpg www.geocities.com/Yosemite/Gorge/2922/FOTO/m961530.jpg www.geocities.com/Yosemite/Gorge/2922/FOTO/m960825.jpg www.hernolds-radseiten.de/index.php?%2FFrankreich%2FFrankreichfotos.htm Pozdrawiam serdecznie bah7 Odpowiedz Link Zgłoś