Dodaj do ulubionych

Cime de Bonette

01.08.05, 10:15
francja5 29.09.2004 18:31 + odpowiedz

do bah7
Cześć! Czuję się w obowiązku podziękować Ci za sugestię odwiedzenia Cime de
Bonette: dla mnie – bomba! Cdn. Fredzio


Obserwuj wątek
    • aseretka Re: Cime de Bonette 01.08.05, 10:17
      francja5 29.09.2004 20:38 + odpowiedz


      Cieszę się, że w tak wspaniałym miejscu, wspominałeś mnie...

      www.geocities.com/Yosemite/Gorge/2922/FOTO/m960821.jpg
      www.geocities.com/Yosemite/Gorge/2922/FOTO/m961530.jpg
      www.geocities.com/Yosemite/Gorge/2922/FOTO/m960825.jpg
      www.hernolds-radseiten.de/index.php?%2FFrankreich%2FFrankreichfotos.htm
      Pozdrawiam serdecznie

      bah7

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka