mechanikk 01.09.05, 22:44 Zainspirowany wizja Calexico grajacego kawalek Goldfrapp, proponuje zajrzec tu cdbaby.com/cd/hardnphirm i posluchac utworu nr 10, o wdzieczym tytule Rodeohead. Przydatna znajomosc piosenek Radiohead ;)) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mechanikk Re: Rodeohead ;) 01.09.05, 22:50 dodam jeszcze ze calosc ma prawie 5 minut, kiedys mozna bylo sciagnac ze strony AT EASE, ale teraz jest z tym jakis problem. Jak ktos chce, to wysle na maila ;) Odpowiedz Link
pagaj_75 Re: Rodeohead ;) 01.09.05, 23:48 Wrzuć mi na maila, proszę, bo niestety urywa mi w połowie, przy "Karma Police"... Odpowiedz Link
pszemcio1 Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 12:00 buahahahahhahaha...no ubaw po pachy!!!:) ...inne kawałki tez niezłe Odpowiedz Link
pagaj_75 Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 18:35 Dzięki za plik. No nie powiem, brawurowy medley, robi wrażenie :) Odpowiedz Link
mechanikk Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 18:50 "knives out" to mój ulubiony moment, ten wokal... ;) Odpowiedz Link
aasiek Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 18:52 Hmmm, tak reklamujesz... :) A mogłabym też poprosić o nagranie na skrzynkę gazetową? :) Odpowiedz Link
digsa Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 19:12 jak ktoś może wysłać, to ja też chcę, ale na adres digsa@o2.pl ;) Odpowiedz Link
roar Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 19:18 digsa napisała: > jak ktoś może wysłać, to ja też chcę, ale na adres digsa@o2.pl ;) To jak już ten ktoś będzie wysyłał, to niech przy okazji mnie też wpisze jako adresata. Będzie efektywniej. ;) Odpowiedz Link
sonia34 Do Digsy 02.09.05, 19:23 Wysłałam ,ale nie wiem z jakim skutkiem.Pierwszy raz przesłałam tego rodzaju plik. Odpowiedz Link
digsa Re: Do Digsy 02.09.05, 19:29 coś jest, ale dopiero jak się ściągnie, zobaczę, czy będzie działać.. ;) Odpowiedz Link
digsa Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 19:51 sonia34 napisała: > ok,no to wysyłam do Roara. to ja podziękuję jeszcze za przesłanie pliku :) Odpowiedz Link
sonia34 Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 19:52 digsa napisała: > sonia34 napisała: > > > ok,no to wysyłam do Roara. > > to ja podziękuję jeszcze za przesłanie pliku :) nie ma za co:) Odpowiedz Link
roar Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 20:29 sonia34 napisała: > nie ma za co:) Może i nie ma, ale ja też podziękuję. :D Śliczna rzecz, mocno w klimatach polek Ala Yankovica. Słychać, że chłopaki lubią Radiogłowych... A to się chwali. :D Odpowiedz Link
kwiat_paproci Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 22:27 Phi, ja to już od ponad roku znam <palacz> Ale ten bacik przy Creep jest bosssski, no i te chórki ;) Odpowiedz Link