Dodaj do ulubionych

Rodeohead ;)

01.09.05, 22:44
Zainspirowany wizja Calexico grajacego kawalek Goldfrapp, proponuje zajrzec tu
cdbaby.com/cd/hardnphirm
i posluchac utworu nr 10, o wdzieczym tytule Rodeohead. Przydatna znajomosc
piosenek Radiohead ;))
Obserwuj wątek
    • mechanikk Re: Rodeohead ;) 01.09.05, 22:50
      dodam jeszcze ze calosc ma prawie 5 minut, kiedys mozna bylo sciagnac ze strony
      AT EASE, ale teraz jest z tym jakis problem. Jak ktos chce, to wysle na maila ;)
      • pagaj_75 Re: Rodeohead ;) 01.09.05, 23:48
        Wrzuć mi na maila, proszę, bo niestety urywa mi w połowie, przy "Karma Police"...
    • sonia34 Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 00:08
      Ja też poproszę na maila.

      pozdr:)
      • mechanikk Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 00:51
        powinno juz byc wyslane do panstwa ;)
    • pszemcio1 Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 12:00
      buahahahahhahaha...no ubaw po pachy!!!:) ...inne kawałki tez niezłe
    • sonia34 Dzięki Mechanikk !!!!!!!!!! 02.09.05, 17:42
    • pagaj_75 Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 18:35
      Dzięki za plik. No nie powiem, brawurowy medley, robi wrażenie :)
      • sonia34 Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 18:36
        właśnie słucham

        he,he,he dobre ;)
        • mechanikk Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 18:50
          "knives out" to mój ulubiony moment, ten wokal... ;)
          • aasiek Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 18:52
            Hmmm, tak reklamujesz... :) A mogłabym też poprosić o nagranie na skrzynkę
            gazetową? :)
            • digsa Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 19:12
              jak ktoś może wysłać, to ja też chcę, ale na adres digsa@o2.pl ;)
              • roar Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 19:18
                digsa napisała:

                > jak ktoś może wysłać, to ja też chcę, ale na adres digsa@o2.pl ;)

                To jak już ten ktoś będzie wysyłał, to niech przy okazji mnie też wpisze jako adresata. Będzie efektywniej. ;)
              • sonia34 Do Digsy 02.09.05, 19:23
                Wysłałam ,ale nie wiem z jakim skutkiem.Pierwszy raz przesłałam tego rodzaju plik.




                • digsa Re: Do Digsy 02.09.05, 19:29
                  coś jest, ale dopiero jak się ściągnie, zobaczę, czy będzie działać.. ;)
            • mechanikk Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 19:36
              do aasiek juz poszlo :)
              • digsa Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 19:44
                ROTFL! :)) cudne! ;)
                • sonia34 Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 19:49
                  ok,no to wysyłam do Roara.
                  • digsa Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 19:51
                    sonia34 napisała:

                    > ok,no to wysyłam do Roara.

                    to ja podziękuję jeszcze za przesłanie pliku :)
                    • sonia34 Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 19:52
                      digsa napisała:

                      > sonia34 napisała:
                      >
                      > > ok,no to wysyłam do Roara.
                      >
                      > to ja podziękuję jeszcze za przesłanie pliku :)
                      nie ma za co:)
                      • roar Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 20:29
                        sonia34 napisała:

                        > nie ma za co:)

                        Może i nie ma, ale ja też podziękuję. :D

                        Śliczna rzecz, mocno w klimatach polek Ala Yankovica. Słychać, że chłopaki lubią Radiogłowych... A to się chwali. :D
              • aasiek Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 20:03
                Ojjj :) Chi, chi, przecudne :D
                • kwiat_paproci Re: Rodeohead ;) 02.09.05, 22:27
                  Phi, ja to już od ponad roku znam <palacz> Ale ten bacik przy Creep jest
                  bosssski, no i te chórki ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka