16.07.08, 11:35

Ktoś może był w kongresowej i zechce sie podzielic wrażeniami? Bo
poza dość zabawną recenzją www.lastfm.pl/event/537614/reviews
jakos nic w necie nie moge znaleźć.. czyżby było aż tak tragicznie?
Obserwuj wątek
    • pytajnick Re: Lou Reed 16.07.08, 11:40
      nie byłem, czytałem Chacińskiego
      i Szubrychta
      • hennessy.williams Re: Lou Reed 16.07.08, 11:57
        Byłem, czytałem Chacińskiego i Szubrychta i nie mam nic do dodania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka