tomman1 16.07.08, 11:35 Ktoś może był w kongresowej i zechce sie podzielic wrażeniami? Bo poza dość zabawną recenzją www.lastfm.pl/event/537614/reviews jakos nic w necie nie moge znaleźć.. czyżby było aż tak tragicznie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hennessy.williams Re: Lou Reed 16.07.08, 11:57 Byłem, czytałem Chacińskiego i Szubrychta i nie mam nic do dodania. Odpowiedz Link