elutek.ch 11.01.07, 22:11 W związku z kolejnym finałem WOŚP? Czy coś się szykuje? Ktoś coś wie???? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tyskie1 Re: Czy będzie jakiś koncert w Mińsku? 11.01.07, 22:32 Informacje zaczerpnięte z protalu www.minskmaz.com.pl (informator.minskmaz.com.pl/#AAAAID538) Ale kosmos. Ale kosmos. 14 stycznia odbędzie się kosmiczny 15 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz enty na terenie Mińska Mazowieckiego w najbliższą niedzielę 14.01.2007.r odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz trzeci mińskim finałem dyryguje Kowalczyk Sebastian. W Mińsku orkiestra rozłożona jest na trzy dni. W piątek od godziny 19:00 do 24:00 w mińskim Dujerze przy ulicy Licealnej - Muzyka Miasta. W sobotę wolontariuszy z puszkami już od 20 będzie można spotkać w Klubie Reaktor. Niedziela pełna imprez. Już od godziny 7 rano na ulicę miasta wyjdzie ponad 100 wolontariuszy. Można będzie ich spotkać pod kościołami, w okolicach Miejskiego Domu Kultury oraz prawie na każdej ulicy Mińska Mazowieckiego. O godzinie 14-tej w stołówce mińskiej "Budowlanki" rozpocznie się finałowy koncert, na którym między innymi będzie można posłuchać i DeLacore, Los Alamos, Muzyki Końca Lata, Maków i chłopaków, ale to nie wszystko. Podczas koncertu odbędzie się licytacja orkiestrowych gadżetów. O godzinie 20-tej na boisku przy ulicy budowlanej tradycyjne "światełko do nieba" - ponad trzyminutowy pokaz sztucznych ogni. Koniec koncertu przewidziany jest na godzinę 22-gą. Zapraszany mińszczan dosłownie za symboliczną opłatą na przepyszną grochówkę i bigos, które to dania przygotuje już po raz trzeci Bar Regina. Zjeść będzie można od godziny 14-stej zarówno w MDK jak i w miejscu głównego koncertu. O godzinie 20-stej rozpocznie się impreza Hausowa w Sekcji 8. Zapraszamy państwa na nasze wszystkie przewidziane imprezy. Dziękuję za Szczere serduszka, bo w 2006 roku zebraliśmy 40,262,05 złotych. Tym samym ta suma przekroczyła miński orkiestrowy dochód o około 12,000 złotych. Jak to mówi Juras Owsiak "Oj się będzie działo". Pozdrawiam i do zobaczenia na ulicach! Odpowiedz Link
juli_anka Dom Muzyki? 11.01.07, 23:14 Czy ktos wie dlaczego nie ma juz duzych letnich koncertow na Dom Muzyki? Czy fundacja zakonczyla juz dzialnosc? Fajnie by bylo, jakby znow Myslowitz sie pojwil :)) Odpowiedz Link