Dodaj do ulubionych

Czy będzie jakiś koncert w Mińsku?

11.01.07, 22:11
W związku z kolejnym finałem WOŚP?
Czy coś się szykuje?
Ktoś coś wie????
Obserwuj wątek
    • tyskie1 Re: Czy będzie jakiś koncert w Mińsku? 11.01.07, 22:32
      Informacje zaczerpnięte z protalu www.minskmaz.com.pl
      (informator.minskmaz.com.pl/#AAAAID538)

      Ale kosmos. Ale kosmos. 14 stycznia odbędzie się kosmiczny 15 Finał Wielkiej
      Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz enty na terenie Mińska Mazowieckiego w
      najbliższą niedzielę 14.01.2007.r odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry
      Świątecznej Pomocy. Po raz trzeci mińskim finałem dyryguje Kowalczyk Sebastian.
      W Mińsku orkiestra rozłożona jest na trzy dni. W piątek od godziny 19:00 do
      24:00 w mińskim Dujerze przy ulicy Licealnej - Muzyka Miasta. W sobotę
      wolontariuszy z puszkami już od 20 będzie można spotkać w Klubie Reaktor.
      Niedziela pełna imprez. Już od godziny 7 rano na ulicę miasta wyjdzie ponad 100
      wolontariuszy. Można będzie ich spotkać pod kościołami, w okolicach Miejskiego
      Domu Kultury oraz prawie na każdej ulicy Mińska Mazowieckiego. O godzinie 14-tej
      w stołówce mińskiej "Budowlanki" rozpocznie się finałowy koncert, na którym
      między innymi będzie można posłuchać i DeLacore, Los Alamos, Muzyki Końca Lata,
      Maków i chłopaków, ale to nie wszystko. Podczas koncertu odbędzie się licytacja
      orkiestrowych gadżetów. O godzinie 20-tej na boisku przy ulicy budowlanej
      tradycyjne "światełko do nieba" - ponad trzyminutowy pokaz sztucznych ogni.
      Koniec koncertu przewidziany jest na godzinę 22-gą. Zapraszany mińszczan
      dosłownie za symboliczną opłatą na przepyszną grochówkę i bigos, które to dania
      przygotuje już po raz trzeci Bar Regina. Zjeść będzie można od godziny 14-stej
      zarówno w MDK jak i w miejscu głównego koncertu. O godzinie 20-stej rozpocznie
      się impreza Hausowa w Sekcji 8. Zapraszamy państwa na nasze wszystkie
      przewidziane imprezy. Dziękuję za Szczere serduszka, bo w 2006 roku zebraliśmy
      40,262,05 złotych. Tym samym ta suma przekroczyła miński orkiestrowy dochód o
      około 12,000 złotych. Jak to mówi Juras Owsiak "Oj się będzie działo".
      Pozdrawiam i do zobaczenia na ulicach!
      • juli_anka Dom Muzyki? 11.01.07, 23:14
        Czy ktos wie dlaczego nie ma juz duzych letnich koncertow na Dom Muzyki? Czy
        fundacja zakonczyla juz dzialnosc? Fajnie by bylo, jakby znow Myslowitz sie
        pojwil :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka