Dodaj do ulubionych

Gratulacje All2!

13.11.06, 23:46
Jak to zrobiłaś?

tvp.pl/1874,20061111419840.strona
Obserwuj wątek
    • all2 Re: Gratulacje All2! 14.11.06, 01:23
      E, zaraz cyklon. To tylko lekkie podgrzanie atmosfery. Nic takiego.
      A robi się to bardzo prosto, trzeba się mocno skoncentrować na wybranym punkcie.
      • nie_ten_jarek Re: Gratulacje All2! 14.11.06, 01:43
        To ja od dzisiaj zaczynam trenować koncentrację. Jak za kilka lat zobaczycie na
        Księżycu wielki napis z pyłu księżycowego Poland Rules, to znaczy, że to będę ja.
        • all2 Re: Gratulacje All2! 14.11.06, 02:03
          A mówią, że patriotyzm w narodzie ginie :)
    • aand Re: Gratulacje All2! 14.11.06, 19:44
      Wolska dla wolaków!
      • aand Re: Gratulacje All2! 14.11.06, 19:45
        A i Saturn dla Koziorożców!
        • ralston Re: Gratulacje All2! 15.11.06, 09:21
          A puszcza dla puszczyków!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka