25.11.07, 12:35
Hop! Hop!
Obserwuj wątek
    • chamae Hop! 26.11.07, 18:36
      szklankę piwa!
    • chamae Re: Hop! 27.11.07, 22:58
      dnem mojej duszy jest pierwotna mściwość?
      a moim herbem jest soczysta larwa?
      • cyber_moose Re: Hop! 04.12.07, 11:05
        Nie jedz larwy, nawet tłustej, bo o tej porze roku nie są zbyt
        smacznie.
        • chamae Re: Hop! 16.12.07, 01:33
          całe szczęście ostatnio nie jadłam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka