juziufoto 21.11.03, 09:16 Serdecznie witam wszystkich gumistow. Znalazlem sie tutaj z polecenia pinkle.rose z ktorym razem odkrywamy uroki gum. Zdjecie zamieszczone w galeri "Pierwsza guma" jest nasza wspolna praca. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ajon1 Re: Witam wszystkich 21.11.03, 09:37 Brawo, świetnie że się w gumę bawicie ! Co prawda zdjęcia jeszcze na galerii nie widać, a już jest dwóch autorów (zupełnie odwrotnie niż w broniszowskich :) ale pewnie po południu gumę zobaczymy (Moderator pisał że po 16 - trudno) pozdrawiam gumującą Bydgoszcz ajon Odpowiedz Link Zgłoś
gumista Re: Witam wszystkich 21.11.03, 16:07 Również i ja pragnę powitać juzia i informuję, że w galerii jest wasza pierwsza praca - tylko co ona do cholery przedstawia - co to jest? Obrońcie jakoś ją - dajcie jakiś komentarz do niej. hciałbym równiez dodać, że bardzo się cieszę z faktu, że rosna nowi gumiści - bądźcie wytrwali, a jak macie jakieś pytanie walcie śmiało. Odpowiedz Link Zgłoś