Dodaj do ulubionych

Witam wszystkich

21.11.03, 09:16
Serdecznie witam wszystkich gumistow.
Znalazlem sie tutaj z polecenia pinkle.rose z ktorym razem odkrywamy uroki
gum. Zdjecie zamieszczone w galeri "Pierwsza guma" jest nasza wspolna praca.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • ajon1 Re: Witam wszystkich 21.11.03, 09:37
      Brawo, świetnie że się w gumę bawicie ! Co prawda zdjęcia jeszcze na galerii
      nie widać, a już jest dwóch autorów (zupełnie odwrotnie niż w broniszowskich :)
      ale pewnie po południu gumę zobaczymy (Moderator pisał że po 16 - trudno)
      pozdrawiam gumującą Bydgoszcz
      ajon
      • gumista Re: Witam wszystkich 21.11.03, 16:07
        Również i ja pragnę powitać juzia i informuję, że w galerii jest wasza
        pierwsza praca - tylko co ona do cholery przedstawia - co to jest?
        Obrońcie jakoś ją - dajcie jakiś komentarz do niej.
        hciałbym równiez dodać, że bardzo się cieszę z faktu, że rosna nowi
        gumiści - bądźcie wytrwali, a jak macie jakieś pytanie walcie śmiało.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka