IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.04, 00:10
ludzie sami plączą się i stwarzają tysiące chorych problemów
i to jest po prostu żałosne
nie bywam na forum zbyt często, poczytałam tylko kilka wypowiedzi czasami i
naprawde rece mi opadły
miłego dnia,........
Obserwuj wątek
    • komandos57 Re: załosne 30.03.04, 00:20
      Tez buzka kinnia.Kocham cie.Kochasz mnie?
      • Gość: kinnia Re: załosne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.04, 16:39
        komandos57 napisał:

        > Tez buzka kinnia.Kocham cie.Kochasz mnie?



        nie, raczej nie;))
        zastanawiam się z czego wynikają twoje komentarze;)))
        moze to nadmiar czasu? a może coś zupełnie innego o co nikt nawet by nie
        podejrzewał ani nawet nie myslał
        nie wierzę zaś że to tylko głupota czy prostactwo
        czy sie myle?
        • Gość: Oleńka Re: załosne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.04, 16:41
          Nie mylisz się - to nie głupota ani prostactwo :D

          Jakbym była chemikiem, to powiedziałabym: papierek lakmusowy :))))
          • komandos57 Re: załosne 30.03.04, 19:49
            Gość portalu: Oleńka napisał(a):

            > Jakbym była chomikiem, to powiedziałabym: papierek lakmusowy :))))
            xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
            Co za przytomnosc umysla?
            • Gość: baba zona Re: załosne IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.03.04, 10:06
              :)))
          • alfika i słusznie byś powiedziała ;))))) (nt) 02.04.04, 07:23

    • alfika Re: załosne 31.03.04, 11:11
      cieszę się jak dziecko, ze nareszcie jedna, jedyna na całym świecie osoba,
      kinnia na dodatek, umie omijać pokusy, problemy i podejmuje tylko doskonałe
      decyzje ;)

      od razu pięknieje świat ;)))))))))))
      • Gość: ef Re: załosne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.04, 13:40
        To nie takie trudne jak ci sie zdaje. Wystarczy miec troche oleju we lbie,
        wniosek taki ze po prostu go nie masz. Dlatego tutaj bździsz.
        • alfika Re: załosne 02.04.04, 07:20
          to rzeczywiście, aniołku, żałosne, ze jedyne co ci się udało, to zostać fanem
          wyrażeń Komandosa :)

          ale to dobrze, rzeczywiście przy zerowej inwencji własnej masz marne szanse
          popełnić własny błąd ;))))))))))))))))
      • aretha04 Re: załosne 31.03.04, 18:22
        alfika napisała:

        > cieszę się jak dziecko, ze nareszcie jedna, jedyna na całym świecie osoba,
        > kinnia na dodatek, umie omijać pokusy, problemy i podejmuje tylko doskonałe
        > decyzje ;)
        >
        > od razu pięknieje świat ;)))))))))))
        >

        ... bo to jeszcze pewnie osesek:)))
        Witaj Alfiko, dawno Cię nie widziałam, czyżby przednówek nie był taki
        radosny:)))
        pozdr. A.
        • alfika w kwestii przednówków ;) 02.04.04, 07:23
          Witaj, Aretko!
          przednówek jest na tyle radosny, że trudno mi rękę omsknąć na FP :))))))

          ...wiesz, zaorać trzeba, posiać, dopilnować, żeby wrony nie wyżarły ;)
          ale zerkam, tylko słabo u mnie z pisaniem ostatnio, bo klawiatura za kubkiem z
          parującą kawką ;)

          Pozdrawiam wszystkich stałych drogich Forumków przy piątku!
          • aretha04 Re: w kwestii przednówków ;) 02.04.04, 12:03
            alfika napisała:

            > Witaj, Aretko!
            > przednówek jest na tyle radosny, że trudno mi rękę omsknąć na FP :))))))
            >
            > ...wiesz, zaorać trzeba, posiać, dopilnować, żeby wrony nie wyżarły ;)
            > ale zerkam, tylko słabo u mnie z pisaniem ostatnio, bo klawiatura za kubkiem
            z
            > parującą kawką ;)
            >
            > Pozdrawiam wszystkich stałych drogich Forumków przy piątku!
            >
            >
            .... a ja tak nieśmiało zapytam, czy nie mogłabyś trochę u
            mnie "odchwaścić" ??? czasami nie wiem już jak to się robi:)))
            pozdr. A.
            • alfika Re: w kwestii przednówków ;) 02.04.04, 13:45
              Mogę odchwaszczać, lubię się babrać w ziemi ;)
              ale jak nie wiem, czy to roślinka pożyteczna czy chwaścik to zostawiam do
              wyklarowania, więc nie wiem, czy Ci się spodoba.
              • aretha04 Re: w kwestii przednówków ;) 02.04.04, 14:55
                alfika napisała:

                > Mogę odchwaszczać, lubię się babrać w ziemi ;)
                > ale jak nie wiem, czy to roślinka pożyteczna czy chwaścik to zostawiam do
                > wyklarowania, więc nie wiem, czy Ci się spodoba.
                >
                no, z tego co wiem, niektóre chwasty są pożyteczne więc poczekam do
                wyklarowania, a później za łeb i .......
                życze miłego sprzatania
                A.
    • j_ar Re: załosne 31.03.04, 13:25
      zli, zli ludzie... niedobrzy..a fe...
    • Gość: baba zona Re: załosne IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.04, 15:38
      A mnie sie marzy kurna chata ...
      I tak Was pozdrawiam
      :)))
    • Gość: Imagine Re: załosne IP: *.unl.edu 02.04.04, 16:59
      a uwazaj kinniu bys sobie tych raczek nie podeptala.
      Imagine.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka