Gość: kinnia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.03.04, 00:10
ludzie sami plączą się i stwarzają tysiące chorych problemów
i to jest po prostu żałosne
nie bywam na forum zbyt często, poczytałam tylko kilka wypowiedzi czasami i
naprawde rece mi opadły
miłego dnia,........