caorle 24.07.04, 22:38 Czy śnił się Wam ktoś z Foruma? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
caorle Re: Durnota 24.07.04, 22:44 Mi Az jako hippis w NY. Kolorowo ubrany i pokazywał mi jak urządził sobie kuchnię (czerwone cegiełki i ciemne mebelki) Naprawdę! :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krish Re: Durnota IP: 62.233.233.* 24.07.04, 22:49 ale jaja no... do xiedza musisz... jak pamietam, mężatam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Re: Durnota IP: *.magtel.net.pl 24.07.04, 23:15 No wiesz! Śnić o kimś tam, i to z foruma, to durnota, ale śnić mnie (o mnie) to uśmiech losu. U mnie wszystko jest dokładnie tak jak w Twoim śnie, z jednym szczegółem - dokładnie na odwrót. Mnie przeważnie śni się zaległa robota. Czyli jak Tobie caorle, też nic miłego ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
caorle Re: Witaj Azie 24.07.04, 23:21 z mego snu:-) No, niestety - mam już twój obraz zakodowany - tak mi się przyśniłeś - z długim, rozwianym włosem :-) A ja zaległej roboty nie mam - ja tylko węszę dobry biznes a nic mi nie wpada do łba :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Hej caorle IP: *.magtel.net.pl 24.07.04, 23:28 > No, niestety - mam już twój obraz zakodowany - tak mi się przyśniłeś - z > długim, rozwianym włosem Widzę sprzeczność - mądry hippis. Długi włos, powiadasz? Na głowie? Pewnie podróba. > A ja zaległej roboty nie mam - ja tylko węszę dobry biznes a nic mi nie wpada > do łba Łeb to ma koń. I raczej nic mu tam nie wpadnie. Pomyśl może o jakiejś ręcznej robótce. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
caorle Re: Hej caorle 24.07.04, 23:34 Dobra. Sen wezmę za wskazówkę a twój pomysł za wytyczne co mam robić:-) Czyli rozkręcę produkcję. Własnymi rękami zbuduję swoje Imperium. Może jakieś peruki...?...No,nie wiem...pomyślę jeszcze... Od dziś jesteś moją Podpowiedzią :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Re: Hej caorle IP: *.magtel.net.pl 24.07.04, 23:50 Stop! Sam mam kłopot w którą stronę się udać, a co dopiero kogoś popychać. A potem jeszcze okaże się, że byłem Twoim Sumieniem. Eee... Wolę być gościem w Twoich snach. Poprzestańmy dziś na tym... Daj znać jak już owo imperium powstanie. Rad będę z satysfakcją spojrzeć na owoc naszych rozmów. Odpowiedz Link Zgłoś
caorle Re: Hej caorle 25.07.04, 00:00 Zgoda Gościu. :-) Jak zbuduję Imperium to podaruję wszystkim prywatne forumy. Ile kto będzie chciał i jakie będzie chciał.I wymarzonych rozmówców forumowych. I darmowe drinki.I mały biały domek. Pa więc na razie. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Re: Hej caorle IP: *.magtel.net.pl 25.07.04, 00:09 Hej, hej, to będzie nasze imperium. Nie szastaj tak nim na lewo i prawo. Albo jak chcesz. Rezerwuję dla siebie domek i cysternę kawy. Do zobaczenia wkrótce, w innym wymiarze Dobrej Nocy caorle Odpowiedz Link Zgłoś
caorle Re: Durnota 24.07.04, 22:58 Ojć tam...już się zwierzyłam Wam...lżej mi. No a Tobie Krishku nikt...?...toć Ty singiel..nie? :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krish Re: Durnota IP: 62.233.233.* 24.07.04, 23:11 cóż.... wiele razy śniła mi sie pewna pani... nie z tego forum Odpowiedz Link Zgłoś
caorle Re: Durnota 24.07.04, 23:17 Obiecałeś Jej poprawę? Przynajmniej we snie? :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krish Re: Durnota IP: 62.233.233.* 24.07.04, 23:21 a powinienem? nie jestem winien taki life Odpowiedz Link Zgłoś
caorle Re: Durnota 24.07.04, 23:27 Czekaj,czekaj - teraz przysnisz pewnie jakiegos pana - ale też nie z foruma pewnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krish Re: Durnota IP: 62.233.233.* 24.07.04, 23:33 brrrrrrrr... ale miłych snów życzysz... obojetnie czy miałbym być passiv czy activ Odpowiedz Link Zgłoś
caorle Re: Durnota 24.07.04, 23:38 no dobra...może jakiś rozkoszny kociaczek ci się przysni...taki z mądrymi oczkami...? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ziemiomorze Re: Durnota 25.07.04, 02:02 Snil mi sie - snilam sie sobie ja. Kazda z moich nog okrecal dlugi waz boa, ich jezyki smeraly mnie po udach. Bardzo mily sen, mozna poprosic o jeszcze? Tylko kogo? z. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Re: Durnota IP: *.magtel.net.pl 25.07.04, 02:17 A to pech. Dziś w nocy już mam kogo nawiedzać. Najęła mnie caorle. Odpowiedz Link Zgłoś
ziemiomorze Re: Durnota 25.07.04, 02:24 W zasadzie to jest juz jutrzejsza noc. I - jestes piaskowym dziadkiem? A to ci dopiero z. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Re: Durnota IP: *.magtel.net.pl 25.07.04, 02:32 W zasadzie to nająłem się na noc, a nie na dziś czy jutro. Ino pojszła nie mówiąc gdzie i o której będzie śnić. Więc błąkam się tu i tam. Może jak usnę, to ją namierzę. Dziadka se wypraszam. Nawet piaskowego. I Mroza tysz. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ziemiomorze Re: Durnota 25.07.04, 02:43 Gość portalu: az napisał(a): > Dziadka se wypraszam. Nawet piaskowego. I Mroza tysz. Hm. Uparcie mi sie wydaje, ze okreslenie 'dziadek' w 'piaskowym dziadku' i 'died' w 'djadje mrozie' to raczej ranga/szarza niz wiek. Nadal nie wiem, do kogo po weze z. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Re: Durnota IP: *.magtel.net.pl 25.07.04, 02:51 No dobrze. Niech będzie dziadek, broń Boże dziad. Węże? Ich właściciel? Ciesz się ich obecnością i smyrganiem. Dobranoc z. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryb Re: Durnota IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 25.07.04, 02:37 Mnie sie snily: Malwina, Cossa, RR, jmx...wszystkie na golasa. Razem byly, nie wiedzialem co zrobic...wiec ucieklem...Pamietam ze zawrocilem, no ale wtedy sie obudzilem... Odpowiedz Link Zgłoś
vlad_palovnik A mnie się śnił horror erotyczny ... 25.07.04, 15:53 ...czyli - grubaśna, zwalista, toporna blondyna, o kontrasto -lekkim, wdzięcznym i zwiewnym imieniu ... malvvina. Przypiętym do pasa wielkim, czarnym penisem posuwała ona od tyłu małego,łysego, spoconego grubaska, o enigmatycznym pseudonimie : az. , Jeszcze ! Jeeeszczeee ! Jeeeeeszczeeeeeeeeeeeeee ... Za ojczyzneeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!! Za chlubneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ... tradycjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ... polskieeeeeeeeeeeeeeeeeeeegoooooooooooooooooo ... orężaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! - Dyszał az. :D Odpowiedz Link Zgłoś