24.07.04, 22:38
Czy śnił się Wam ktoś z Foruma?
Obserwuj wątek
    • Gość: krish Re: Durnota IP: 62.233.233.* 24.07.04, 22:41
      nieeee...
      a Tobie kto?
      • caorle Re: Durnota 24.07.04, 22:44
        Mi Az jako hippis w NY.
        Kolorowo ubrany i pokazywał mi jak urządził sobie kuchnię (czerwone cegiełki i
        ciemne mebelki)
        Naprawdę!
        :-)))
        • Gość: krish Re: Durnota IP: 62.233.233.* 24.07.04, 22:49
          ale jaja
          no... do xiedza musisz...
          jak pamietam, mężatam...
        • Gość: az Re: Durnota IP: *.magtel.net.pl 24.07.04, 23:15
          No wiesz!
          Śnić o kimś tam, i to z foruma, to durnota, ale śnić mnie (o mnie) to uśmiech
          losu.
          U mnie wszystko jest dokładnie tak jak w Twoim śnie, z jednym szczegółem -
          dokładnie na odwrót.
          Mnie przeważnie śni się zaległa robota.
          Czyli jak Tobie caorle, też nic miłego ;-)
          • caorle Re: Witaj Azie 24.07.04, 23:21
            z mego snu:-)
            No, niestety - mam już twój obraz zakodowany - tak mi się przyśniłeś - z
            długim, rozwianym włosem
            :-)
            A ja zaległej roboty nie mam - ja tylko węszę dobry biznes a nic mi nie wpada
            do łba
            :-)
            • Gość: az Hej caorle IP: *.magtel.net.pl 24.07.04, 23:28
              > No, niestety - mam już twój obraz zakodowany - tak mi się przyśniłeś - z
              > długim, rozwianym włosem

              Widzę sprzeczność - mądry hippis.
              Długi włos, powiadasz?
              Na głowie?
              Pewnie podróba.

              > A ja zaległej roboty nie mam - ja tylko węszę dobry biznes a nic mi nie wpada
              > do łba

              Łeb to ma koń. I raczej nic mu tam nie wpadnie.
              Pomyśl może o jakiejś ręcznej robótce.
              ;-)
              • caorle Re: Hej caorle 24.07.04, 23:34
                Dobra.
                Sen wezmę za wskazówkę a twój pomysł za wytyczne co mam robić:-)
                Czyli rozkręcę produkcję. Własnymi rękami zbuduję swoje Imperium.
                Może jakieś peruki...?...No,nie wiem...pomyślę jeszcze...
                Od dziś jesteś moją Podpowiedzią
                :-)))
                • Gość: az Re: Hej caorle IP: *.magtel.net.pl 24.07.04, 23:50
                  Stop!
                  Sam mam kłopot w którą stronę się udać, a co dopiero kogoś popychać.
                  A potem jeszcze okaże się, że byłem Twoim Sumieniem.
                  Eee...
                  Wolę być gościem w Twoich snach.
                  Poprzestańmy dziś na tym...
                  Daj znać jak już owo imperium powstanie. Rad będę z satysfakcją spojrzeć na
                  owoc naszych rozmów.
                  • caorle Re: Hej caorle 25.07.04, 00:00
                    Zgoda Gościu.
                    :-)
                    Jak zbuduję Imperium to podaruję wszystkim prywatne forumy. Ile kto będzie
                    chciał i jakie będzie chciał.I wymarzonych rozmówców forumowych. I darmowe
                    drinki.I mały biały domek.
                    Pa więc na razie.
                    :-)
                    • Gość: az Re: Hej caorle IP: *.magtel.net.pl 25.07.04, 00:09
                      Hej, hej, to będzie nasze imperium. Nie szastaj tak nim na lewo i prawo.
                      Albo jak chcesz.
                      Rezerwuję dla siebie domek i cysternę kawy.

                      Do zobaczenia wkrótce, w innym wymiarze
                      Dobrej Nocy caorle
    • caorle Re: Durnota 24.07.04, 22:58
      Ojć tam...już się zwierzyłam Wam...lżej mi.
      No a Tobie Krishku nikt...?...toć Ty singiel..nie?
      :-)))
      • Gość: krish Re: Durnota IP: 62.233.233.* 24.07.04, 23:11
        cóż....
        wiele razy śniła mi sie pewna pani...

        nie z tego forum
        • caorle Re: Durnota 24.07.04, 23:17
          Obiecałeś Jej poprawę?
          Przynajmniej we snie?
          :-)))
        • Gość: krish Re: Durnota IP: 62.233.233.* 24.07.04, 23:21
          a powinienem?
          nie jestem winien
          taki life
          • caorle Re: Durnota 24.07.04, 23:27
            Czekaj,czekaj - teraz przysnisz pewnie jakiegos pana - ale też nie z foruma
            pewnie.
            • Gość: krish Re: Durnota IP: 62.233.233.* 24.07.04, 23:33
              brrrrrrrr...
              ale miłych snów życzysz...

              obojetnie czy miałbym być passiv czy activ
              • caorle Re: Durnota 24.07.04, 23:38
                no dobra...może jakiś rozkoszny kociaczek ci się przysni...taki z mądrymi
                oczkami...?
                :-)
                • Gość: krish Re: Durnota IP: 62.233.233.* 24.07.04, 23:39
                  no lepiej
                  danke sehr
    • ziemiomorze Re: Durnota 25.07.04, 02:02
      Snil mi sie - snilam sie sobie ja. Kazda z moich nog okrecal dlugi waz boa, ich
      jezyki smeraly mnie po udach.
      Bardzo mily sen, mozna poprosic o jeszcze?
      Tylko kogo?
      z.
      • Gość: az Re: Durnota IP: *.magtel.net.pl 25.07.04, 02:17
        A to pech.
        Dziś w nocy już mam kogo nawiedzać.
        Najęła mnie caorle.
        • ziemiomorze Re: Durnota 25.07.04, 02:24
          W zasadzie to jest juz jutrzejsza noc.
          I - jestes piaskowym dziadkiem?

          A to ci dopiero
          z.
          • Gość: az Re: Durnota IP: *.magtel.net.pl 25.07.04, 02:32
            W zasadzie to nająłem się na noc, a nie na dziś czy jutro.
            Ino pojszła nie mówiąc gdzie i o której będzie śnić.
            Więc błąkam się tu i tam.
            Może jak usnę, to ją namierzę.

            Dziadka se wypraszam. Nawet piaskowego. I Mroza tysz.
            ;-)
            • ziemiomorze Re: Durnota 25.07.04, 02:43
              Gość portalu: az napisał(a):
              > Dziadka se wypraszam. Nawet piaskowego. I Mroza tysz.

              Hm. Uparcie mi sie wydaje, ze okreslenie 'dziadek' w 'piaskowym dziadku'
              i 'died' w 'djadje mrozie' to raczej ranga/szarza niz wiek.

              Nadal nie wiem, do kogo po weze
              z.
              • Gość: az Re: Durnota IP: *.magtel.net.pl 25.07.04, 02:51
                No dobrze. Niech będzie dziadek, broń Boże dziad.

                Węże? Ich właściciel?
                Ciesz się ich obecnością i smyrganiem.

                Dobranoc z.
    • Gość: ryb Re: Durnota IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 25.07.04, 02:37
      Mnie sie snily: Malwina, Cossa, RR, jmx...wszystkie na golasa. Razem byly, nie
      wiedzialem co zrobic...wiec ucieklem...Pamietam ze zawrocilem, no ale wtedy sie
      obudzilem...
      • Gość: krish Re: Durnota IP: 62.233.233.* 25.07.04, 10:36
        jak u benia hilla...
        • vlad_palovnik A mnie się śnił horror erotyczny ... 25.07.04, 15:53
          ...czyli - grubaśna, zwalista, toporna blondyna, o kontrasto
          -lekkim, wdzięcznym i zwiewnym imieniu ... malvvina.
          Przypiętym do pasa wielkim, czarnym penisem posuwała ona od tyłu
          małego,łysego, spoconego grubaska, o enigmatycznym pseudonimie : az.
          ,
          Jeszcze ! Jeeeszczeee !
          Jeeeeeszczeeeeeeeeeeeeee ...
          Za ojczyzneeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!
          Za chlubneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ...
          tradycjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ...
          polskieeeeeeeeeeeeeeeeeeeegoooooooooooooooooo ...
          orężaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!


          - Dyszał az.



          :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka