Gość: Asia IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:19 dzisiaj postanowiłam ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:22 Co to znaczy stara panna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:27 W moim rozumieniu to taka panna, która nie wyszła za mąż. Odpowiedz Link Zgłoś
melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:28 Czyli kobieta singlem. Tak sie teraz mowi. Stara panna to brzydko brzmi. Ma to swoje plusy, napewno. Odpowiedz Link Zgłoś
figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:29 Chyba dłuuuugo nie wychodziła. Słowo stara kojarzy mi się z wiekiem około 80-ciu lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:34 Mam 29 lat i ludzie mówią, że jak nie wyjdę za mąż to zostaę starą panną. Mówili mi tak nawet 5 lat temu, więc żadna różnica. Zależy od osoby, która zwraca mi uwagę, że JUŻ CZAS ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:36 Nie pamietam, gdzie to przeczytalam, ale sie usmialam. Tez taka panna jak ty na kazdym przyjeciu weselnym w rodzinie slyszala od ciotek: ty nastepna. wiec zaczela to samo mowic do nich na pogrzebach, wtedy sie skonczylo:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:38 Haha. DOBRE ! Muszę wykorzystać w praktyce;-))) Ale wtedy będą mówić, Ty wredoto ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehehe wg prawa kanonicznego stara panna to ta, co ma 24l IP: *.ramtel.com.pl 26.07.04, 17:01 Odpowiedz Link Zgłoś
figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:29 A dlaczego, jeśli można spytać? Lub też po co? Odpowiedz Link Zgłoś
mamania Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:34 figa.fig napisała: > A dlaczego, jeśli można spytać? > Lub też po co? bo sie teściów nie ma to naprawde wieeeeeeelki plus :) Odpowiedz Link Zgłoś
figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:40 mamania napisała: > figa.fig napisała: > > > A dlaczego, jeśli można spytać? > > Lub też po co? > > bo sie teściów nie ma > to naprawde wieeeeeeelki plus :) NIe pytałam dlaczego tak będzie lepiej, tylko dlaczego autorka wątku podjęła taką decyzję :))) Lub po co :) Ale przy okazji dowiedziałam się jakie są plusy :) (moi teściowie niedokuczliwi - mieszkają daaaaleko ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
melanie plusy bycia stara panna 25.07.04, 23:44 - jak posprzatasz, to masz czysto - kase mozesz wydawac tylko na siebie - nie musisz gotowac, jezeli nie jestes glodna - nikt cie nie ochrzania na wywiadowkach napewno jest duzo wiecej Kto ma jeszcze pomysly? ten mamani to duzy bardzo plus:) Odpowiedz Link Zgłoś
figa.fig Re: plusy bycia stara panna 25.07.04, 23:46 Przekonałaś mnie ;) Gotowaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
melanie Re: plusy bycia stara panna 25.07.04, 23:47 A widzisz! To jest duzy plus. Jak wszyscy sa glodni, a masz polgodziny, zeby te glodne pyszczki zapelnic. Odpowiedz Link Zgłoś
mamania Re: plusy bycia stara panna 25.07.04, 23:55 i możesz sobie cały dzień przesiedziec przed kompem i nikt ci dupy nie truje i śpisz ile chcesz możesz kupować lakier do paznokci w cenie megapaczki pampers bez wyrzutów sumienia kto te plusy zliczy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krish Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: 62.233.233.* 25.07.04, 23:34 jak to dlaczego... burse poczytałam Trzynastoletnia Podwórko jak skóra ośla Na bębnie napięte suche W oknach nieświeża pościel Kiśnie w majowym zaduchu Trzynastoletnia głosikiem Rączką grubości patyczka Kołysze wprawiona nawykiem Półrocznego braciszka Dziecko pod słońcem zatrutym W męce wymyślonej się targa Przewija mokre pieluchy Chuda bezpierśna i smagła Piętnastoletni ciekawie Z okna spojrzenia śle do niej To zbliża się piekło krwawe Porodów i poronień Odpowiedz Link Zgłoś
figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:40 Optymistycznie i smakowicie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krish Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: 62.233.233.* 25.07.04, 23:49 albo i Kaczmarka Samotnej pannie, którą mija to szczęście jakim jest zamęście mile w staropanieństwie sprzyja zerowy bilans szczęść i nieszczęść: mąż się jej nigdy nie upija, nie musi się przejmować teściem, nigdy też dziecka nie przewija i to w nieszczęściu jest jej szczęściem ! Odpowiedz Link Zgłoś
melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:54 Gość portalu: krish napisał(a): > Samotnej pannie, którą mija to szczęście jakim jest zamęście ______________________ zamescie dla samego zamescia nie jest szczesciem. Krisz, nie doluj dziewczyny. Przeciez pisze, ze gosc nieodpowiedzialny. Ale widzisz, jednak sa plusy w tym wierszyku tez:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:42 Dlaczego? Powody można mnożyć ... NA PRZYKŁAD: - wiem, że jak będę liczyła tylko na siebie to do czegoś dojdę, a jak jest chłop u boku, to można nieświadomie podzielić obowiązki i ciężko się zawieść - nie trzeba się denerwować tonąc w domysłach co i z kim robi, kiedy wyszedł z domu bez słowa wypachniony, lub późno nie wraca i nie mówi dlaczego - nie słucha się obelg Odpowiedz Link Zgłoś
figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:45 Pewnie, że można :) Można też fartownie trafić na egzemplarz, który nie lży, w życiu wspiera, o miejscu pobytu informuje zgodnie z prawdą ;) Choć przyznam - niełatwe to zadanie, odnaleźć takiego... Odpowiedz Link Zgłoś
melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:46 figa.fig napisała: > Choć przyznam - niełatwe to zadanie, odnaleźć takiego... _____________ Jak odnajdzie, to zmieni zdanie. Narazie wymieniamy plusy stanu wolnego. Odpowiedz Link Zgłoś
figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:48 Codziennie imprezy w innym towarzystwie. Brydżyki do samego rana. Nie trzeba szukać drugiej skarpetki. Prasowanie koszul nie istnieje. Lustro w łazience jakoś długo czyste. Takoż podłoga w przedpokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:49 A to juz sa ogromne plusy! To lustro w lazience i skarpetki:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:48 Otóż to!! Póki co mam takiego egzemplarza, co mało się do miłości przykłada ;- ))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roxi Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: 5.5R4D* / 198.54.202.* 25.07.04, 23:53 A ja nie mam nic przeciw Twojej decyzji tylko obiecaj ze nie bedziesz nauczycielka i nie bedzisz dreczyc biednych dziatek, ani szefem i swym staropanienstwem nie obarczysz atrakcyjnych samotnych jak i mezatek. buska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:57 Ojej ! Nie będę zapraszana na imprezy towarzyskie, bo mogłabym poderwać komuś męża lub narzeczoneg. Kurcze ... nie przewidziałam takiej opcji. Dzięki za uświadomienie ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:55 Ciąg dalszy mojej wyliczanki .... - nie trzeba się użalać, gdy coś strzyknie mu w paluszku - nie trzeba głowić się dlaczego ma zły humor - nie trzeba ciągle upominać by po sobie posprzątał czasami tylko szkoda, gdy zużyją mi się maszynki do golenia i nie ma komu podprowadzić nowej ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
mamania Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:56 Gość portalu: Asia napisał(a): > czasami tylko szkoda, gdy zużyją mi się maszynki do golenia i nie ma komu > podprowadzić nowej ;-))) ale za to jak sobie zrobisz zapas to nikt ci go nie podprowadza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:58 święta prawda ! Odpowiedz Link Zgłoś
melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 00:00 Czyli podjelas jedynie sluszna decyzje. Tak trzymac i sie nie dolowac! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 26.07.04, 00:01 Broń mnie Panie Boże ! Jestem szczęśliwa, że w końcu dojrzałam do takiej decyzji ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mamania Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:58 i jeszcze zamiast leczyć jak ci się rozłoży od klimatyzacji w robocie albo od głowybolenia to zamiast leczyć wystarczy się nie umawiać na randkę, albo przynajmniej nie z nim Odpowiedz Link Zgłoś
figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 00:01 Nie szukasz nożyczek. Krem (np. do twarzy) nie kończy się niespodziewanie. Wszystkie gazety leżą na stole a nie w toalecie. Nikt nie siorbie przy herbacie. Kiełbasa z czosnkiem nie zamieszkuje w lodówce. Jest tego trochę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 26.07.04, 00:03 O Jezu !!!! Przecież to siorbanie i mlaskanie doprowadza mnie do szaleństwa !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 00:09 Kubki, szklanki, filiżanki domyte. Bielizna nigdy nie zafarbowałą od czarnej (przypadkowo) skarpetki. Nie musisz oglądać wszystkich meczy (meczów?) piłki nożnej i ręcznej. Nie wąchasz golonki :))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 26.07.04, 00:11 meczyków, tudzież programów o motoryzacji :-) Odpowiedz Link Zgłoś
figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 00:13 Rozmarzyłam się, ech.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Idę spać moi Drodzy .... DOBRANOC ;-) IP: *.net / *.net 26.07.04, 00:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mrs. Norris Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.client.comcast.net 26.07.04, 06:01 Dziewczyny, a te wszystkie inwestycje w dziecko??? Szkoły, wakacje, zajęcia sportowe???? Ile kosmetyków zamiast tego można kupić!!!! Można ciągle używać Vichy zamiast Nivea, na wakacjach leżeć plackiem na plaży.... Poza tym ile spokoju ( bo w końcu z nikim się nie kłócimy). Nie, no bajka po prostu ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.04, 12:30 moxe tex chciałabym byc stara panna, ale boje się samotnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
moc_ca Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 15:43 Gość portalu: ona napisał(a): > moxe tex chciałabym byc stara panna, ale boje się samotnosci. I słusznie! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ziemiomorze Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 16:07 moc_ca napisała: > Gość portalu: ona napisał(a): > > > moxe tex chciałabym byc stara panna, ale boje się samotnosci. > > I słusznie! :-) Slusznie, slusznie - nie ma to jak bycie z kimkolwiek ze strachu. Oj. zet Odpowiedz Link Zgłoś
moc_ca Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 17:10 ziemiomorze napisała: > moc_ca napisała: > > > Gość portalu: ona napisał(a): > > > > > moxe tex chciałabym byc stara panna, ale boje się samotnosci. > > > > I słusznie! :-) > > Slusznie, slusznie - nie ma to jak bycie z kimkolwiek ze strachu. > > Oj. > zet Myslisz że można z kimś być tylko ze strachu przed samotnością? Może .., jako jeden wariant zgody na związek .. ale można spotkac kogos kto też nie chce być sam a nie spotkał 'miłości swego zycia', mozna być - bo ten 'ktoś' jest przyjacielem na dobre i na złe, można być .. choc najlepiej zakochać się nieprzytomnie i ze wzajemnością! ps muszę przyznać (z obserwacji kilku par) że owe związki zawarte z powodu innego niż MIŁOŚĆ dozgonna, są zwykle bardzo solidne i zgodnie trwające. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ziemiomorze Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 17:31 moc_ca napisała: > muszę przyznać (z obserwacji kilku par) że owe związki zawarte z powodu > innego > niż MIŁOŚĆ dozgonna, są zwykle bardzo solidne i zgodnie trwające. :-) Statystyki to potwierdzaja - zwiazki 'z rozsadku' sa najtrwalsze. Mimo to sie cala wzdragam, ze. Odpowiedz Link Zgłoś
malvvina Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 20:41 no bo najlepiej to i z milosci i z rozsadku :-) > moc_ca napisała: > > muszę przyznać (z obserwacji kilku par) że owe związki zawarte z powodu > > innego > > niż MIŁOŚĆ dozgonna, są zwykle bardzo solidne i zgodnie trwające. :-) > > Statystyki to potwierdzaja - zwiazki 'z rozsadku' sa najtrwalsze. > Mimo to sie cala wzdragam, > ze. > Odpowiedz Link Zgłoś