Dodaj do ulubionych

Chcę zostać STARĄ PANNĄ ...

IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:19
dzisiaj postanowiłam ;-)
Obserwuj wątek
    • melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:22
      Co to znaczy stara panna
      • Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:27
        W moim rozumieniu to taka panna, która nie wyszła za mąż.
        • melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:28
          Czyli kobieta singlem. Tak sie teraz mowi. Stara panna to brzydko brzmi.
          Ma to swoje plusy, napewno.
        • figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:29
          Chyba dłuuuugo nie wychodziła.
          Słowo stara kojarzy mi się z wiekiem około 80-ciu lat.
          • Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:34
            Mam 29 lat i ludzie mówią, że jak nie wyjdę za mąż to zostaę starą panną.
            Mówili mi tak nawet 5 lat temu, więc żadna różnica. Zależy od osoby, która
            zwraca mi uwagę, że JUŻ CZAS ;-)
            • melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:36
              Nie pamietam, gdzie to przeczytalam, ale sie usmialam. Tez taka panna jak ty na
              kazdym przyjeciu weselnym w rodzinie slyszala od ciotek: ty nastepna. wiec
              zaczela to samo mowic do nich na pogrzebach, wtedy sie skonczylo:)
              • Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:38
                Haha. DOBRE ! Muszę wykorzystać w praktyce;-))) Ale wtedy będą mówić, Ty
                wredoto ;-)
              • figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:41
                Super :)))))
      • Gość: hehehe wg prawa kanonicznego stara panna to ta, co ma 24l IP: *.ramtel.com.pl 26.07.04, 17:01
    • figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:29
      A dlaczego, jeśli można spytać?
      Lub też po co?
      • mamania Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:34
        figa.fig napisała:

        > A dlaczego, jeśli można spytać?
        > Lub też po co?

        bo sie teściów nie ma
        to naprawde wieeeeeeelki plus :)
        • figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:40
          mamania napisała:

          > figa.fig napisała:
          >
          > > A dlaczego, jeśli można spytać?
          > > Lub też po co?
          >
          > bo sie teściów nie ma
          > to naprawde wieeeeeeelki plus :)

          NIe pytałam dlaczego tak będzie lepiej, tylko dlaczego autorka wątku podjęła
          taką decyzję :))) Lub po co :)
          Ale przy okazji dowiedziałam się jakie są plusy :)
          (moi teściowie niedokuczliwi - mieszkają daaaaleko ;)))
          • melanie plusy bycia stara panna 25.07.04, 23:44
            - jak posprzatasz, to masz czysto
            - kase mozesz wydawac tylko na siebie
            - nie musisz gotowac, jezeli nie jestes glodna
            - nikt cie nie ochrzania na wywiadowkach
            napewno jest duzo wiecej
            Kto ma jeszcze pomysly?
            ten mamani to duzy bardzo plus:)
            • figa.fig Re: plusy bycia stara panna 25.07.04, 23:46
              Przekonałaś mnie ;)
              Gotowaniem.
              • melanie Re: plusy bycia stara panna 25.07.04, 23:47
                A widzisz!
                To jest duzy plus. Jak wszyscy sa glodni, a masz polgodziny, zeby te glodne
                pyszczki zapelnic.
                • mamania Re: plusy bycia stara panna 25.07.04, 23:55
                  i możesz sobie cały dzień przesiedziec przed kompem i nikt ci dupy nie truje
                  i śpisz ile chcesz
                  możesz kupować lakier do paznokci w cenie megapaczki pampers bez wyrzutów
                  sumienia
                  kto te plusy zliczy?
      • Gość: krish Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: 62.233.233.* 25.07.04, 23:34
        jak to dlaczego...
        burse poczytałam



        Trzynastoletnia


        Podwórko jak skóra ośla
        Na bębnie napięte suche
        W oknach nieświeża pościel
        Kiśnie w majowym zaduchu
        Trzynastoletnia głosikiem
        Rączką grubości patyczka
        Kołysze wprawiona nawykiem
        Półrocznego braciszka
        Dziecko pod słońcem zatrutym
        W męce wymyślonej się targa
        Przewija mokre pieluchy
        Chuda bezpierśna i smagła
        Piętnastoletni ciekawie
        Z okna spojrzenia śle do niej
        To zbliża się piekło krwawe
        Porodów i poronień


        • figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:40
          Optymistycznie i smakowicie
          ;)
          • Gość: krish Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: 62.233.233.* 25.07.04, 23:49
            albo i Kaczmarka

            Samotnej pannie, którą mija to szczęście jakim jest zamęście
            mile w staropanieństwie sprzyja zerowy bilans szczęść i nieszczęść:
            mąż się jej nigdy nie upija, nie musi się przejmować teściem,
            nigdy też dziecka nie przewija i to w nieszczęściu jest jej szczęściem !
            • melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:54
              Gość portalu: krish napisał(a):

              > Samotnej pannie, którą mija to szczęście jakim jest zamęście
              ______________________
              zamescie dla samego zamescia nie jest szczesciem. Krisz, nie doluj dziewczyny.
              Przeciez pisze, ze gosc nieodpowiedzialny.
              Ale widzisz, jednak sa plusy w tym wierszyku tez:)
      • Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:42
        Dlaczego?

        Powody można mnożyć ... NA PRZYKŁAD:
        - wiem, że jak będę liczyła tylko na siebie to do czegoś dojdę, a jak jest
        chłop u boku, to można nieświadomie podzielić obowiązki i ciężko się zawieść
        - nie trzeba się denerwować tonąc w domysłach co i z kim robi, kiedy wyszedł z
        domu bez słowa wypachniony, lub późno nie wraca i nie mówi dlaczego
        - nie słucha się obelg
        • figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:45
          Pewnie, że można :)
          Można też fartownie trafić na egzemplarz, który nie lży, w życiu wspiera, o
          miejscu pobytu informuje zgodnie z prawdą ;)
          Choć przyznam - niełatwe to zadanie, odnaleźć takiego...
          • melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:46
            figa.fig napisała:

            > Choć przyznam - niełatwe to zadanie, odnaleźć takiego...
            _____________
            Jak odnajdzie, to zmieni zdanie.
            Narazie wymieniamy plusy stanu wolnego.
            • figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:48
              Codziennie imprezy w innym towarzystwie.
              Brydżyki do samego rana.
              Nie trzeba szukać drugiej skarpetki.
              Prasowanie koszul nie istnieje.
              Lustro w łazience jakoś długo czyste.
              Takoż podłoga w przedpokoju.
              • melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:49
                A to juz sa ogromne plusy!
                To lustro w lazience i skarpetki:))))
            • Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:48
              Otóż to!! Póki co mam takiego egzemplarza, co mało się do miłości przykłada ;-
              )))
          • Gość: roxi Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: 5.5R4D* / 198.54.202.* 25.07.04, 23:53
            A ja nie mam nic przeciw Twojej decyzji tylko obiecaj ze nie bedziesz
            nauczycielka i nie bedzisz dreczyc biednych dziatek, ani szefem i swym
            staropanienstwem nie obarczysz atrakcyjnych samotnych jak i mezatek.
            buska
            • Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:57
              Ojej ! Nie będę zapraszana na imprezy towarzyskie, bo mogłabym poderwać komuś
              męża lub narzeczoneg. Kurcze ... nie przewidziałam takiej opcji. Dzięki za
              uświadomienie ;-))))
    • Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:55
      Ciąg dalszy mojej wyliczanki ....
      - nie trzeba się użalać, gdy coś strzyknie mu w paluszku
      - nie trzeba głowić się dlaczego ma zły humor
      - nie trzeba ciągle upominać by po sobie posprzątał

      czasami tylko szkoda, gdy zużyją mi się maszynki do golenia i nie ma komu
      podprowadzić nowej ;-)))
      • mamania Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:56
        Gość portalu: Asia napisał(a):


        > czasami tylko szkoda, gdy zużyją mi się maszynki do golenia i nie ma komu
        > podprowadzić nowej ;-)))
        ale za to jak sobie zrobisz zapas to nikt ci go nie podprowadza
        • Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 25.07.04, 23:58
          święta prawda !
          • melanie Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 00:00
            Czyli podjelas jedynie sluszna decyzje. Tak trzymac i sie nie dolowac!
            • Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 26.07.04, 00:01
              Broń mnie Panie Boże ! Jestem szczęśliwa, że w końcu dojrzałam do takiej
              decyzji ;-)
        • mamania Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 25.07.04, 23:58
          i jeszcze zamiast leczyć jak ci się rozłoży od klimatyzacji w robocie albo od
          głowybolenia to zamiast leczyć wystarczy się nie umawiać na randkę, albo
          przynajmniej nie z nim
      • figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 00:01
        Nie szukasz nożyczek.
        Krem (np. do twarzy) nie kończy się niespodziewanie.
        Wszystkie gazety leżą na stole a nie w toalecie.
        Nikt nie siorbie przy herbacie.
        Kiełbasa z czosnkiem nie zamieszkuje w lodówce.

        Jest tego trochę :)
        • Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 26.07.04, 00:03
          O Jezu !!!! Przecież to siorbanie i mlaskanie doprowadza mnie do szaleństwa !!!!
          • figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 00:09
            Kubki, szklanki, filiżanki domyte.
            Bielizna nigdy nie zafarbowałą od czarnej (przypadkowo) skarpetki.
            Nie musisz oglądać wszystkich meczy (meczów?) piłki nożnej i ręcznej.
            Nie wąchasz golonki :)))))))))))
            • Gość: Asia Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.net / *.net 26.07.04, 00:11
              meczyków, tudzież programów o motoryzacji :-)
              • figa.fig Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 00:13
                Rozmarzyłam się, ech....
                • Gość: Asia Idę spać moi Drodzy .... DOBRANOC ;-) IP: *.net / *.net 26.07.04, 00:14
    • Gość: Mrs. Norris Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.client.comcast.net 26.07.04, 06:01
      Dziewczyny, a te wszystkie inwestycje w dziecko??? Szkoły, wakacje, zajęcia
      sportowe???? Ile kosmetyków zamiast tego można kupić!!!! Można ciągle używać
      Vichy zamiast Nivea, na wakacjach leżeć plackiem na plaży....
      Poza tym ile spokoju ( bo w końcu z nikim się nie kłócimy). Nie, no bajka po
      prostu ;-)
    • Gość: ona Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.04, 12:30
      moxe tex chciałabym byc stara panna, ale boje się samotnosci.
      • moc_ca Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 15:43
        Gość portalu: ona napisał(a):

        > moxe tex chciałabym byc stara panna, ale boje się samotnosci.

        I słusznie! :-)
        • ziemiomorze Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 16:07
          moc_ca napisała:

          > Gość portalu: ona napisał(a):
          >
          > > moxe tex chciałabym byc stara panna, ale boje się samotnosci.
          >
          > I słusznie! :-)

          Slusznie, slusznie - nie ma to jak bycie z kimkolwiek ze strachu.

          Oj.
          zet
          • moc_ca Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 17:10
            ziemiomorze napisała:

            > moc_ca napisała:
            >
            > > Gość portalu: ona napisał(a):
            > >
            > > > moxe tex chciałabym byc stara panna, ale boje się samotnosci.
            > >
            > > I słusznie! :-)
            >
            > Slusznie, slusznie - nie ma to jak bycie z kimkolwiek ze strachu.
            >
            > Oj.
            > zet

            Myslisz że można z kimś być tylko ze strachu przed samotnością? Może .., jako
            jeden wariant zgody na związek .. ale można spotkac kogos kto też nie chce być
            sam a nie spotkał 'miłości swego zycia', mozna być - bo ten 'ktoś' jest
            przyjacielem na dobre i na złe, można być .. choc najlepiej zakochać się
            nieprzytomnie i ze wzajemnością!
            ps
            muszę przyznać (z obserwacji kilku par) że owe związki zawarte z powodu innego
            niż MIŁOŚĆ dozgonna, są zwykle bardzo solidne i zgodnie trwające. :-)
            • ziemiomorze Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 17:31
              moc_ca napisała:
              > muszę przyznać (z obserwacji kilku par) że owe związki zawarte z powodu
              > innego
              > niż MIŁOŚĆ dozgonna, są zwykle bardzo solidne i zgodnie trwające. :-)

              Statystyki to potwierdzaja - zwiazki 'z rozsadku' sa najtrwalsze.
              Mimo to sie cala wzdragam,
              ze.
              • malvvina Re: Chcę zostać STARĄ PANNĄ ... 26.07.04, 20:41
                no bo najlepiej to i z milosci i z rozsadku :-)

                > moc_ca napisała:
                > > muszę przyznać (z obserwacji kilku par) że owe związki zawarte z powodu
                > > innego
                > > niż MIŁOŚĆ dozgonna, są zwykle bardzo solidne i zgodnie trwające. :-)
                >
                > Statystyki to potwierdzaja - zwiazki 'z rozsadku' sa najtrwalsze.
                > Mimo to sie cala wzdragam,
                > ze.
                >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka