Gość: baba zona
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.09.04, 15:38
I nie boje sie tego slowa - po raz kolejny doszlo do dzialan, ktore powoduja
zafalszowanie rzeczywistosci. Mam na mysli swoj watek "pisze otwartym
tekstem", gdzie wypowiedzi komandosa w dialogu ze mna zostaly wyciete.
Dlaczego? No wlasnie nie wiem. Nie bylo tam zadnych tresci, ktore naruszalyby
regulamin czy netykiete - po prostu normalna wymiana zdan miedzy uczestnikami
forum. Do kogo ten tekst - no pewnie do naszych moderatorow. Uwazam, ze ktos
tam powinien jednak zmienic zajecie, bo do tego akurat zupelnie sie nie
nadaje.
Ci, co brali udzial w tej dosc burzliwej na poczatku wymiane opinii,
zorientuja sie, o co chodzi.
Macie jakies zdanie na ten temat?