caorle 19.09.04, 21:19 chciałam jeszcze napisać, że marzy mi się takie forum gdzie nie trzeba pisać. I żeby można było patrzeć na siebie i widzieć swoje oczy. I poklepać się po plecach albo pogłaskać się. I tak bez słOw...tylko sama ja i ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: krish Re: na akord IP: 62.233.233.* 19.09.04, 21:23 WIRTUALNY SEX GRUPOWY? marzycielka... :D Odpowiedz Link Zgłoś
ten_sam Re: na akord 19.09.04, 21:41 mamy podobne marzenia Karolko... mi marzy sie nie forum, ale spotkanie z..., i tylko z... w pewnej knajpce nad samym morzem na baaaaardzo wygodnych coctailowych fotelach, i przy jazzie granym na zywo to miejsce dziala na mnie tak magicznie, ze nie potrzeba mi slow, i potrafie komunikowac sie telepatycznie czesto tam bywam Odpowiedz Link Zgłoś
ten_sam Re: na akord 19.09.04, 21:46 telepatia jest dobra o ile odbiornik jest na tej samej fali ale mysle ze wszystko da sie zestroic..? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joanna_1 Re: na akord IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.04, 21:58 noo, wyobraźnia czasem łeb rozsadza Odpowiedz Link Zgłoś
ten_sam Re: na akord 19.09.04, 22:03 jak leb rozsadza to tabletka z krzyzykiem a dla emerytow ...tylko krzyzyk... takie czasy...:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joanna_1 Re: na akord IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.04, 22:12 jakie czasy? Odpowiedz Link Zgłoś
ten_sam Re: na akord 19.09.04, 22:22 ano takie, ze emerytom nie starcza na lekarstwa Odpowiedz Link Zgłoś
gaba_2003 Re: na akord 19.09.04, 22:08 caorle napisała: > chciałam jeszcze napisać, że marzy mi się takie forum gdzie nie trzeba pisać. > I żeby można było patrzeć na siebie i widzieć swoje oczy. > I poklepać się po plecach albo pogłaskać się. > > I tak bez słOw...tylko sama ja i ... To się nie nazywa FORUM. To sie nazywa REALNY ŚWIAT. Idziesz do przyjaciół , takich prawdziwych, siadasz i nie mówisz nic. Nie trzeba. Patrzysz w oczy i po plecach sie można poklepać i przytulić jak trzeba. I tak bez słOw...tylko sama ty i ... i najblizsi ci duchem ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
ten_sam Re: na akord 19.09.04, 22:20 no widzisz Karolka..? Gaba ma racje. Bzdzic to mozesz na forum... ale przytulic sie mozesz ( i powinnas :)) tylko w swiecie realnym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joanna_1 Re: na akord IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.04, 22:41 jeszcze żeby jakieś nośniki zapachu były eee w ogole wszystko mogloby być :) Odpowiedz Link Zgłoś