19.09.04, 21:19
chciałam jeszcze napisać, że marzy mi się takie forum gdzie nie trzeba pisać.
I żeby można było patrzeć na siebie i widzieć swoje oczy.
I poklepać się po plecach albo pogłaskać się.

I tak bez słOw...tylko sama ja i ...
Obserwuj wątek
    • Gość: krish Re: na akord IP: 62.233.233.* 19.09.04, 21:23
      WIRTUALNY SEX GRUPOWY?

      marzycielka...

      :D
      • caorle Re: na akord 19.09.04, 21:24
        :-)))

    • ten_sam Re: na akord 19.09.04, 21:41
      mamy podobne marzenia Karolko...
      mi marzy sie nie forum, ale spotkanie z..., i tylko z... w pewnej knajpce nad
      samym morzem
      na baaaaardzo wygodnych coctailowych fotelach, i przy jazzie granym na zywo
      to miejsce dziala na mnie tak magicznie, ze nie potrzeba mi slow, i potrafie
      komunikowac sie telepatycznie

      czesto tam bywam


      • caorle Re: na akord 19.09.04, 21:44
        ooo telepatia dobra
        • ten_sam Re: na akord 19.09.04, 21:46
          telepatia jest dobra o ile odbiornik jest na tej samej fali
          ale mysle ze wszystko da sie zestroic..? :)
      • caorle Re: na akord 19.09.04, 21:45
        ale tam DIABEŁ mówi dobranoc
        :-)))
    • Gość: joanna_1 Re: na akord IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.04, 21:58
      noo, wyobraźnia czasem łeb rozsadza
      • ten_sam Re: na akord 19.09.04, 22:03
        jak leb rozsadza to tabletka z krzyzykiem
        a dla emerytow ...tylko krzyzyk...
        takie czasy...:(
        • Gość: joanna_1 Re: na akord IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.04, 22:12
          jakie czasy?
          • ten_sam Re: na akord 19.09.04, 22:22
            ano takie, ze emerytom nie starcza na lekarstwa
    • gaba_2003 Re: na akord 19.09.04, 22:08
      caorle napisała:

      > chciałam jeszcze napisać, że marzy mi się takie forum gdzie nie trzeba pisać.
      > I żeby można było patrzeć na siebie i widzieć swoje oczy.
      > I poklepać się po plecach albo pogłaskać się.
      >
      > I tak bez słOw...tylko sama ja i ...

      To się nie nazywa FORUM. To sie nazywa REALNY ŚWIAT. Idziesz do przyjaciół ,
      takich prawdziwych, siadasz i nie mówisz nic. Nie trzeba. Patrzysz w oczy i po
      plecach sie można poklepać i przytulić jak trzeba.
      I tak bez słOw...tylko sama ty i ... i najblizsi ci duchem ludzie.
    • ten_sam Re: na akord 19.09.04, 22:20
      no widzisz Karolka..? Gaba ma racje. Bzdzic to mozesz na forum...
      ale przytulic sie mozesz ( i powinnas :)) tylko w swiecie realnym.
      • Gość: krish Re: na akord IP: 62.233.233.* 19.09.04, 22:24
        och mentorze...
    • Gość: joanna_1 Re: na akord IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.04, 22:41
      jeszcze żeby jakieś nośniki zapachu były

      eee w ogole wszystko mogloby być :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka