10.08.22, 07:21
Witam serdecznie wszystkich,mam problem i nie daje rady,otwórz jakiś czas temu byłam w pracy w inny mieście i w drodze powrotnej do domu facet z którym jechałam zastraszył mnie że stracę pracę powie ludziom i przymusił mnie w ten sposób do zrobienia tzw loda ale co gorsza ja wszystkiego nie pamiętam jak bym była odurzona mam zanik pamięci mąż mi nie wierzy że nie pamiętam twierdzi że go zdradziłam co robić żeby sobie przypomnieć co się stało jak iść na policję jak nie pamiętam co się stało
Obserwuj wątek
    • yadaxad Re: Pamięć 10.08.22, 11:58
      Historia nie jest nieprawdopodobna. Ale w tej sytuacji, to do psychologa. Policja nie takie "gwałty" olewa. A jak jest to związane z zaszłościami w pracy, to tym bardziej.
      • cwaniara12 Re: Pamięć 10.08.22, 14:27
        Mam nadzieję że psycholog pomoże mi przypomnieć sobie co się stało bo ja powoli wariuje bo nie wiem co zrobiłam a czego nie
        • yadaxad Re: Pamięć 10.08.22, 14:39
          Ważne co tobie zrobiono, bo pod presją nic nie zrobiłaś, nawet jak "zrobiłaś" i psychika cały incydent wypiera. Szkoda, że mąż bardziej dba o swoją "szczoteczkę do zębów" niż jest twoim przyjacielem.
        • mona.blue Re: Pamięć 10.08.22, 14:42
          Przypomnieć chyba nie da rady, ale może pomóc uporać się z tym zdarzeniem i wyciągnąć wnioski na przyszłość.
          • yadaxad Re: Pamięć 10.08.22, 14:57
            Że też potrafisz wygłosić tak durny slogan.
            • mona.blue Re: Pamięć 10.08.22, 15:34
              yadaxad napisał(a):

> Że też potrafisz wygłosić tak durny slogan.

Za to Ty jesteś najmądrzejsza.
              • yadaxad Re: Pamięć 10.08.22, 15:45
                Z piaskownicy, sam jesteś głupi. Z tym się nie można uporać, ani wyciągnąć wniosku, bez pomocy, jak się jeszcze nie ma rozsądnego wsparcia od osoby najbliższej. Chyba, że uważasz, że każdy gwałt jest sam sobie winien.
                • mona.blue Re: Pamięć 10.08.22, 16:11
                  Nie chce mi się z Tobą gadać, jak używasz takich argumentów. Gdzie ja napisałam, że każdy gwałt jest sam sobie winien?
                  • yadaxad Re: Pamięć 10.08.22, 16:17
                    To jak z niego wyciągać wnioski?
                    • yadaxad Re: Pamięć 10.08.22, 17:57
                      >Zmuszenie< do czynności seksualnych jest poza powodami. Jest agresją seksualną i kropka. To, że się ją wymusza -powodami-, nie ma znaczenia dla faktu. Problem w pracy i z pracą jest w zupełnie innej kategorii nie łączącej się z gwałtem, do osobnych "przemyśleń" nie do jej winy, że była w aucie z innym pracownikiem. Albo zamalować okna na niebiesko i jako kobieta nie wychodzić z domu.
                      • mona.blue Re: Pamięć 10.08.22, 20:06
                        Czepiasz się jednego niefortunnego słowa. Nie musisz mi tłumaczyć, że to co spotkało autorkę wątku to agresja seksualna i że nie ma w tym jej winy.
                • mona.blue Re: Pamięć 10.08.22, 20:12
                  Nie wiem, czy z pisakownicy. Po prostu za taką.sie uważasz, od dawna na forum.
                  • zaliplacz [...] 10.08.22, 20:40
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • xxdanaxx Re: Pamięć 10.08.22, 21:15
                    Moni, jeśli chcesz, to mogę Cię dodać na moje prywatne forum. Nie pozwolę na to, by ktokolwiek Cię tam atakował, pozdrawiam.
                    • xxdanaxx Re: Pamięć 10.08.22, 21:18
                      forum.gazeta.pl/forum/f,275898,pogaduchy.html
                    • mona.blue Re: Pamięć 10.08.22, 21:22
                      Dzięki Dana, ale nie będę miała w najbliższym czasie zbyt dużo wolnego czasu na pisanie. I przywiązałam się do tego konkretnego forum i jego uczestników, ale faktycznie ostatnio tu dużo przepychanek, aż nie chce się pisać. Czas przestać być uzależnionym od forum.
                    • mona.blue Re: Pamięć 10.08.22, 21:25
                      Może Ty nie zrezygnujesz całkiem z pisania na Psychologii?
                      • xxdanaxx Re: Pamięć 10.08.22, 21:38
                        Raczej nie będę tu pisać, zbyt wiele osób mnie atakuje, nikt tego nie lubi. Gdybyś zmieniła zdanie, to zapraszam:-)
                        • mona.blue Re: Pamięć 10.08.22, 21:45
                          Dzięki:)
                          • xxdanaxx Re: Pamięć 10.08.22, 21:48
                            :-)
                            • xxdanaxx Re: Pamięć 12.08.22, 18:36
                              Moni, dodałam Cię do tego prywatnego forum, możesz tam czytać i pisać. Pozdrawiam serdecznie:-)
                              • mona.blue Re: Pamięć 12.08.22, 20:26
                                Dzieki
                  • yadaxad Re: Pamięć 11.08.22, 10:30
                    Sens i wydźwięk wypowiedzi składa się ze słów. I warto się ich czepiać jeśli mają mieć wpływ na osobę z problemem. Każdy pisze to co sam wie i uważa, dyskusja polega na przedstawianiu swojego zdania. Ja akurat mam takie. Od napadania jako najmądrzejszy, to tu działa ktoś inny. Jak uważasz, że dyskusje są od tego, by pić sobie z dziubków, to zaproszenie masz.
                    • mona.blue Re: Pamięć 11.08.22, 11:54
                      Pomiędzy spijaniem sobie z dzióbków a nazywaniem cudzych wypowiedzi durnymi istnieje jeszcze przestrzeń normalnej, rzeczowej dyskusji.
                      • yadaxad Re: Pamięć 11.08.22, 12:54
                        Nazwałam slogan -o wyciąganiu wniosków na przyszłość- jako radę na traumę po gwałcie jako durny i na tym trwam.
          • cwaniara12 Re: Pamięć 10.08.22, 23:13
            Muszę sobie przypomnieć bo inaczej źle się to dla mnie skończy ,może jest sposób, niekiedy ludzie sobie przypominają po czasie może jest nadzieja
            • yadaxad Re: Pamięć 11.08.22, 10:20
              Jest to dla ciebie trauma, sytuacja życiowa ogólnie nie jest przyjemna, czujesz strach, to nie są rzeczy, które łatwo przechodzi się samotnie. Lepiej mieć wsparcie kogoś kto kontroluje twój nastrój i pomaga przez przypomnienie przejść, poukładać sobie wszystko. A w końcu wszystko będzie tylko między tobą a psychologiem. Na twoim miejscu szła bym w te pędy, zanim własne ocenianie zdarzeń cię przerośnie.
    • jan_stereo Re: Pamięć 12.08.22, 22:53
      A co se bedziesz przypominac, masz robote, byl upal, byly lody, do tego fajny temat na forum, generalnie wszystko gites.

Choc sposobu na zastraszanie strata pracy jeszcze nie slyszalem, dobrze ze inflacja Cie nie naklonil ;'))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka