Dodaj do ulubionych

a co bycie silnym?

09.09.22, 18:03
W czym, jak i gdzie? Do młodości też to może mieć odnośnik.
Obserwuj wątek
  • jan_stereo Re: a co bycie silnym? 09.09.22, 21:07
   W zakupach, w podrozy, dysfunkcyjnie i rodzinnie, a przede wszystkim w spojrzeniu na ulomna rzeczywistosc.
  • sweetbog Re: a co bycie silnym? 10.09.22, 06:32
   Sentymentalna się robisz ostatnio.Silnym ,czyli twardym ? Nie ma takiego czegoś .Nawet faceci wymiękają .Jedynie to sobie można wzmacniać odporność psychiczną .Ale w dzisiejszych czasach to ciężko.Bardzo ciężko .
   • yadaxad Re: a co bycie silnym? 10.09.22, 10:18
    Otarcie się o "wypadkową" śmierć zawsze to robi. I trzeba to jakoś przegadać.
    • sweetbog Re: a co bycie silnym? 10.09.22, 13:18
     Rozumiem trauma .Długo się ciągnie .Silna jesteś to dasz radę .Życie jest kruche ,pstryk i nie ma .Każdego dnia nie wiadomo co człowieka spotka . Człowiek się przejmuje wszystkim ,biega jak szalony za czymś ,a tu świeczka zgasła .
     • yadaxad Re: a co bycie silnym? 10.09.22, 16:06
      Tylko miałam więcej szczęścia niż Litwiński. Pies ma depresję.
      • yadaxad Re: a co bycie silnym? 10.09.22, 16:10
       A tak a propos tematu, wcale nie trzeba być silnym. Znieść to co innego.
      • sweetbog Re: a co bycie silnym? 10.09.22, 18:26
       Wkurza mnie że czasami żle oceniasz .Czytasz te fora i wiesz z kim rozmawiam.Nikogo nie stalkuję .Nikt nie wraca po trzech banach.Które złapałem w ostatnim roku.Tyle lat pisania na forach regionalnych .To w kwestii wyjaśnienia . Zanim zacząłem robić fotowoltaikę i panele słoneczne w Niemczech .To bujałem się po Europie .Pracowałem w firmie francuskiej w Alpach. Dowodził nami Max .Jak zjeżdżał z gór to trzeba było zamykać oczy .Robiliśmy domki drewno na zewnątrz +ocieplenie w środku, vis-a-vis byla budowa .Biegałem z kaberolą ,by podłaczyć prąd na wysokości drugiego piętra była płyta z drewna i zjechałalem jak Aladyn .Portugale poszli na przerwę i ściagnęli wypory .Pełno wytyków zbrojeniowych ,a ja leżę .Slowak mnie czucił.Ruszałem palcami.Siedmiu chlopa mnie znosilo do karetki .W szpitalu rezonans krąg nie przerwany .Długo dochodzilem .W Islandii był wypadek autokaru .Ale to opowieść na kiedy indziej.Życie dyktuje scenariusze.
       • yadaxad Re: a co bycie silnym? 10.09.22, 18:43
        Nie psuj.
        • sweetbog Re: a co bycie silnym? 10.09.22, 18:54
         Wiem ,ale od piątku mnie czarne myśli nachodzą .Wybacz .Ile razy Cię razy przepraszałem .Dobrze już jestem grzeczny.
  • ta Re: a co bycie silnym? 10.09.22, 12:15
   W bezustannych ćwiczeniach samodzielności i odpowiedzialności.
   Od możliwie wczesnych lat dziecięcych do końca.
  • afq Re: a co bycie silnym? 19.09.22, 01:08
   silnym twardym

   a co ze słabością
   do tego trzeba odwagi
   • sweetbog Re: a co bycie silnym? 20.09.22, 15:56
    Jasne do błędu też .Nigdy na tym forum i na innych,
    nie spotkałem, by ktoś się przyznał do tego .Sorry popełniłem błąd .
    • harcownik Re: a co bycie silnym? 20.09.22, 18:03
     sweetbog w nawiązaniu do pytania afq >a co ze słabością do tego trzeba odwagi< napisał : "Jasne do błędu też" Hm!! Do zrobienia błędu błędu nie trzeba odwagi. Wystarczy nie przemyśleć skutków czynu, wydźwięku wypowiedzi itp. Tak jak ty właśnie to zrobiłeś. Dalej piszesz : "Nigdy na tym forum i na innych,
     nie spotkałem, by ktoś się przyznał do tego .Sorry popełniłem błąd". O sobie piszesz? Brak zaznaczeń cudzego tekstu to u ciebie nagminne .Przeprosiłeś kiedyś? Ponadto czytasz wyrywkowo lub nieuważnie. Ja wielokrotnie zauważyłem, że autor wycofuje się ze swoich stwierdzeń, poprawia literówki wypaczające sens wypowiedzi i w różnych słowach przeprasza. Na fP także. Czyli trafiasz kulą w płot.
     • sweetbog Re: a co bycie silnym? 20.09.22, 18:47
      Harcownik nie masz jakieś pracy .Cos do zrobienia .Założył byś jakiś wątek .A tak to dziwnie wygląda jak za kimś latasz po forach .Wszędzie cię pełno .Bo pomyślę jakieś chore skojarzenia .Coś w stylu zakochany chłopak .No proszę Cię .
      • harcownik Re: a co bycie silnym? 20.09.22, 21:01
       Jak zwykle sweetbog vel taniarado nie potrafisz odpowiedzieć na zarzuty tobie stawiane. Brak ci odwagi, by przyznać się do błędów i nielogiczności twoich postów, co wielokrotnie ci już wytykano. Ty nie próbujesz nawet wyciągnąć wniosków ze swej pisaniny. Powiedzieć o twoim przypadku niereformowalny, to znaczy nic nie powiedzieć. Zasługujesz by spuścić cię po brzytwie, ostrą ripostą wujka Staszka:), lecz nie jestem mściwy.
       • sweetbog Re: a co bycie silnym? 20.09.22, 21:22
        Kim ty jesteś by komuś zadawać dziwne pytania .Ani cię nie znam ,nie lubię i nie zamierzam ci na nic odpowiadać .Już dawno miałem cię wygasić ,ale nie przepadam za tym .Gdybyś coś napisał o sobie to tak .Zachowujesz się nie racjonalnie bo atakujesz mi bliskie osoby .Wyglada tak jakby pod tym dzieckiem siedziała kobieta .Nawet wbiłem kiedyś w wyszukiwarkę ,ale ten harcuś rzadko się pojawia na forach .Przeważnie w jednym celu by wbić szpilkę. Jeśli kogoś chcesz pouczać to zacznij od siebie .Najlepiej napisz coś o sobie .Jedyny dzisiaj pozytyw ,że podzieliłeś te słodkie papatki na sąsiednim forum .Dobranoc dobry człowieku bo płci nie mogę rozróżnić .Acha i pozdrów wujka Staszka 😊🤗
        • harcownik Re: a co bycie silnym? 21.09.22, 08:40
         Sweetbog ani słowem się nie odniósł, do stawianych mu zarzutów, lecz zadaje nic nie mające wspólnego z treścią postu pytanie >Kim ty jesteś by komuś zadawać dziwne pytania. < Znowu lipa!!! Ja nie zadałem żadnych pytań. W moich poprzednich wypowiedziach wytykam ci konkretne błędy.(przeinaczenia, logiczne itp.) Błędów jak dotąd nie zanegowałeś, bo brak ci argumentów, ani nie uznałeś, bo brak ci odwagi by się do nich przyznać i np. przeprosić. Jak to się ma wobec zarzutu skierowanego do wszystkich uczestników forów GW >Nigdy na tym forum i na innych, nie spotkałem, by ktoś się przyznał do tego .Sorry popełniłem błąd < Czyli przyganiał kocioł garnkowi!! I jeszcze jedno dopóki ty i twoi znajomi uprawiacie na forach Gazety TSP (takie sobie pie*d*l*nie) które zaspokajają wasza potrzebę zaistnienia, patrz post sweetbog Re: Ponawiam pytanie21.09.22, 04:15. Nic mi do tego. Natomiast nie chcę, ale muszę zareagować na szkodnictwo wyrażone w radach waszych postów. Co każdorazowo czynię.(nie tylko ja)
         PS Może przed wysłaniem postów na fora gazety, skonsultujesz je z wieloletnią nauczycielką, twoją przyjazną duszą. Ona poprawi końcówki, zbada zgodność przypadków, wstawi właściwe znaki interpunkcyjne, może i merytorycznie się ustosunkuje? A w rewanżu ty przeczytasz i ew. poprawisz jej posty. Od czegoś trzeba zacząć. Gdyby taki fakt nastąpił, byłoby to z pożytkiem dla wszystkich.
   • harcownik Re: a co bycie silnym? 20.09.22, 18:13
    afg napisał >a co ze słabością do tego trzeba odwagi< Zauważyłeś ważny lecz pomijany aspekt zachowań. Ileż trzeba odwagi, by przewidując skutki bycia silnym, okazać słabość.
   • sweetbog Re: a co bycie silnym? 23.09.22, 09:27
    Afq odwaga na tym forum to rzadkość ,bardziej kobiety są w tym temacie otwarte.
  • trust21 Re: a co bycie silnym? 23.09.22, 15:59
   Zazwyczaj ci, którzy krzyczą że są silni tak na prawdę w rzeczywistości są słabi.
   • sweetbog Re: a co bycie silnym? 23.09.22, 16:20
    Czasami krzyczą bo to jest krzyk rozpaczy .Trzema umieć to odróżniać i dostrzegać każdy ból .Słabość to nie jest powód do wstydu ,wręcz przeciwnie .Gorsze jest zakłamanie .
    • trust21 Re: a co bycie silnym? 23.09.22, 17:03
     sweetbog napisał:

     > Czasami krzyczą bo to jest krzyk rozpaczy .Trzema umieć to odróżniać i dostrzeg
     > ać każdy ból .Słabość to nie jest powód do wstydu ,wręcz przeciwnie .Gorsze je
     > st zakłamanie .
     >

     Ludzie generalnie przyjmują różne maski. Jedną z nich jest maska małego pieska. Małe pieski często są bardzo krzykliwe i agresywne. Nadganiają w ten sposób swoje inne braki- np. małe rozmiary. Małe piesek nie jest groźny ale chce takim być postrzegany.

     Tak więc ludzie slabi często udają silnych by się chronić.
     • sweetbog Re: a co bycie silnym? 24.09.22, 02:11
      Małe pieski są bardzo krzykliwe .Raczej się to odnosi do wzrostu człowieka .Mówimy tu o słabości psychicznej ,gdzie główną rolę grają kobiety .Faceci zawsze udają twardzieli ,przynajmniej tu na forum .Już nie mówię o napinaniu mięśni i wciąganiu brzucha 😉
      • trust21 Re: a co bycie silnym? 24.09.22, 10:46
       sweetbog napisał:

       > Małe pieski są bardzo krzykliwe .Raczej się to odnosi do wzrostu człowieka .Mów
       > imy tu o słabości psychicznej ,gdzie główną rolę grają kobiety .Faceci zawsze u
       > dają twardzieli ,przynajmniej tu na forum .Już nie mówię o napinaniu mięśni i w
       > ciąganiu brzucha 😉
       >


       Maska małego pieska dotyczy maskowania każdej słabości.
       • sweetbog Re: a co bycie silnym? 24.09.22, 17:24
        Trust wiesz co w czym w temacie .Ten głupi donos na moderacji .Można wybaczyć pewnej kobiecie bo życie jest paskudne Ale Tobie ,Z natury mam pozytywne podejście do ludzi i małe grono zacnych osób .,Ale przykre gdy ktoś kogoś dobija bo myśli że nie wróci.Moje życie zmieniło się o 12O stopniu I to gdy ta osoba poświęciła mi odrobinę czasu .Trochę tu czasu spędzasz i trochę piszesz .A tak mało wiesz .Dla mnie kobiety to świętość ,taką mam schizę od lat ,zawsze to powtarzam .
       • sweetbog Re: a co bycie silnym? 25.09.22, 17:03
        trust21 napisał(a):

        > sweetbog napisał:
        >
        > > Małe pieski są bardzo krzykliwe .Raczej się to odnosi do wzrostu człowiek
        > a .Mów
        > > imy tu o słabości psychicznej ,gdzie główną rolę grają kobiety .Faceci za
        > wsze u
        > > dają twardzieli ,przynajmniej tu na forum .Już nie mówię o napinaniu mięś
        > ni i w
        > > ciąganiu brzucha 😉
        > >
        >
        >
        > Maska małego pieska dotyczy maskowania każdej słabości.

        Jak myślisz jakie tu maski wciągają ludzie w depresji .Synonim nie mają nic do ukrycia .
  • ta Re: a co bycie silnym? 04.10.22, 08:52
   Yada? Jesteś?
   Posyłam dobrą energię, może jest Ci potrzebna…
   • mona.blue Re: a co bycie silnym? 04.10.22, 10:25
    ta napisała:

    > Yada? Jesteś?
    > Posyłam dobrą energię, może jest Ci potrzebna…

    Ja też. Jak możesz to odezwij się.
    • hana2 Re: a co bycie silnym? 04.10.22, 17:40
     I ja wysyłam dobrą energię.
     • yadaxad Re: a co bycie silnym? 05.10.22, 12:48
      Jakby dotarła, przydałaby się. Te przygody mojego życia pisze jakiś reżyser tureckich seriali.
      • mona.blue Re: a co bycie silnym? 05.10.22, 13:51
       Fajnie, że się odezwałaś. To spokoju życzę.
      • hana2 Re: a co bycie silnym? 06.10.22, 13:59
       Fajnie, że dałaś znak. Jak wrócisz to chętnie przeczytam twoją odpowiedź do postu afq w tym wątku.
       • yadaxad Re: a co bycie silnym? 06.10.22, 20:30
        Słowo twardy mi nie pasuje. Umiejętność elastyczności w odpowiednim momencie nie oznacza słabości. To konsekwentność jest siłą.
        • inka.fem Re: a co bycie silnym? 07.10.22, 08:39
         Nie da się zresztą być silnym w każdej sytuacji. Komu i co się wtedy chce udowodnić.
         • sweetbog Re: a co bycie silnym? 08.10.22, 09:14
          A kto powiedział że trzeba byc bo nie pamiętam . Co znaczy silnym .Psychicznie ,fizycznie .W mowie ? Silny nic nie znaczy .
  • sweetbog Re: a co bycie silnym? 13.10.22, 11:17
   Dojdziesz do siebie i wrócisz .Choć czasami coś nie grało miedzy nami.Czas goi rany .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka