komandos57 18.03.05, 23:49 mawet czopka nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cossa Re: jakos nic tu nie ma 19.03.05, 00:01 oj.. komandos! :)) milo :) pozdr.cossa Odpowiedz Link Zgłoś
r.richelieu Re: jakos nic tu nie ma 19.03.05, 00:57 po co Ci czopek? Przecież taki czopek ma tylko jedno zastosowanie Odpowiedz Link Zgłoś
richard_the_taxidriver Re: jakos nic tu nie ma 19.03.05, 01:35 ma od czopków przyjemne penetracyjne wrażenia ad odbytnicze Odpowiedz Link Zgłoś
isabar specjalnie dlaKOMANDOSA 19.03.05, 02:06 na kolację: www.avena.com.pl/czopki.html Smacznego Odpowiedz Link Zgłoś