Dodaj do ulubionych

jakos nic tu nie ma

18.03.05, 23:49
mawet czopka nie ma.
Obserwuj wątek
    • hsirk Re: jakos nic tu nie ma 18.03.05, 23:50
      ogolnie rzygac sie chce. budyn...
    • xy2 Re: jakos nic tu nie ma 18.03.05, 23:54
      a co ma sie dziac
    • cossa Re: jakos nic tu nie ma 19.03.05, 00:01
      oj.. komandos! :))

      milo :)

      pozdr.cossa
    • r.richelieu Re: jakos nic tu nie ma 19.03.05, 00:57
      po co Ci czopek? Przecież taki czopek ma tylko jedno zastosowanie
      • richard_the_taxidriver Re: jakos nic tu nie ma 19.03.05, 01:35
        ma od czopków przyjemne penetracyjne wrażenia ad odbytnicze
    • jmx Re: jakos nic tu nie ma 19.03.05, 01:59

      Hello :)
    • isabar specjalnie dlaKOMANDOSA 19.03.05, 02:06
      na kolację: www.avena.com.pl/czopki.html
      Smacznego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka