Gość: eliza
IP: *.tele2.pl
21.08.02, 16:46
Jesteśmy razem 1 rok.Kochamy sie , ale w czaise kłótni kiedys mnie uderzył.
Zapomniałam,wybaczyłam,bardzo przepraszał,było mu wstyd.
Długo było dobrze i kilka dni wcześniej druga poważna awantura i znowu to
zrobił.Zabrałam rzeczy,od kilku dni jestem u przyjaciółki.
Dzwonił,przepraszał.Słyszałam że raz może się zdarzyć ale drugi oznacza że to
się będzie powtarzać.
?