Dodaj do ulubionych

zmarznięty

21.11.05, 12:22
podajcie parę ciepłych wątków ..
Obserwuj wątek
    • yoosh Re: zmarznięty 21.11.05, 12:27
      Może cieple skarpetki? :D
      • mmax20 Re: zmarznięty 21.11.05, 12:29
        lepiej wątki, skarpety zrobię sam;)
    • fleuret Re: zmarznięty 21.11.05, 12:46
      podaję temat:
      śmiertelne piękno antycznego ciała
      ....ciepła, słoneczna Grecja....
      teatr..........uczta dionizosa
      hibris,ate, hamatia, pathos, katastrophe, gnosis, katharsis etc.
      • mmax20 wybieram 21.11.05, 12:49
        uczta dionizosa

        cos bliżej nt.?:)
        • fleuret Re: wybieram 21.11.05, 12:57
          poszukaj wątku; dionizje małe
          jest tam kilka dytyrambów
          • mmax20 Re: wybieram 21.11.05, 16:06
            trochę się rozgrzałem, mam teraz jakbym siedział sobie na zapiecku i łuskał
            orzechy, tego, zapach suszonych ziół w nochalu, kakaoko i dobra książka pod
            ręką, żadnych trosk, świat jest piękny, no, no, ktoby przypuszczał
            dzięki, dzięki
    • yoosh Re: zmarznięty 21.11.05, 12:48
      Powiem ci coś cieplego.....












































      ......kaloryfer :D


      • mmax20 Re: zmarznięty 21.11.05, 12:50
        całym słuchem
      • mmax20 Re: zmarznięty 22.11.05, 12:19
        absolutnie, roz.gorzało mnie
        równie dzięki wielkie, i do siego
    • solaris_38 to działa 22.11.05, 01:31
      płatki owsiane górskie z goździkami pieprzem i rodzynkami oraz tartym
      jabłkiem (5 przemian)
      • mmax20 Re: to działa 22.11.05, 09:46
        solaris_38 napisała:

        > płatki owsiane górskie z goździkami pieprzem i rodzynkami oraz tartym
        > jabłkiem (5 przemian)

        uchhhhh:)
        a znasz owsiane z gryką, prosem i cynamonem.., echhhh:) niebo się kłania, na
        zapiecku, łuskając orzechy itd., kota i śniegu za oknem tylko brak
        ale nie można mieć wszystkiego przecież..
        i kto by pomyślał, w taki nijaki wtorek
        ciao, dzięki, dzięki
        • fleuret Re: to działa 22.11.05, 09:52
          a u mnie za oknem biała magia
          nie wiem kiedy spadł
          chyba przespałam zimę...
          • mmax20 Re: to działa 22.11.05, 10:10
            sypie ?
            • mmax20 Re: to działa 22.11.05, 10:36
              znaczy tak, też bym się nie włączał jakby sypało,
              to przyjemnego wyglądania za okno:)
              • fleuret Re: to działa 22.11.05, 10:42
                "spadł zdrajca nocą i cicho legł"
      • fleuret Re: to działa 22.11.05, 10:45
        solaris_38 napisała:

        > płatki owsiane górskie z goździkami pieprzem i rodzynkami oraz tartym
        > jabłkiem (5 przemian)

        płatki owsiane, rodzynki, łyżeczka miodu, tarte jabłko = surówka piękności
        • jan_stereo Re: to działa 22.11.05, 12:25
          na intelektualnej psychologii to raczej potrawy z móżdzków wołowych powinno sie
          podawać.
          • fleuret Re: to działa 22.11.05, 12:29
            a priony???
            • jan_stereo Re: to działa 22.11.05, 12:43
              priony zostawmy politykom,my skupmy sie na jedzeniu.
              • fleuret Re: to działa 22.11.05, 13:00
                dla intelektualistów polecają orzechy włoskie;
                takie miniaturki mózgów, wcale nie zwyrodniałe gąbczasto

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka