mmax20 21.11.05, 12:22 podajcie parę ciepłych wątków .. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fleuret Re: zmarznięty 21.11.05, 12:46 podaję temat: śmiertelne piękno antycznego ciała ....ciepła, słoneczna Grecja.... teatr..........uczta dionizosa hibris,ate, hamatia, pathos, katastrophe, gnosis, katharsis etc. Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: wybieram 21.11.05, 12:57 poszukaj wątku; dionizje małe jest tam kilka dytyrambów Odpowiedz Link Zgłoś
mmax20 Re: wybieram 21.11.05, 16:06 trochę się rozgrzałem, mam teraz jakbym siedział sobie na zapiecku i łuskał orzechy, tego, zapach suszonych ziół w nochalu, kakaoko i dobra książka pod ręką, żadnych trosk, świat jest piękny, no, no, ktoby przypuszczał dzięki, dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
yoosh Re: zmarznięty 21.11.05, 12:48 Powiem ci coś cieplego..... ......kaloryfer :D Odpowiedz Link Zgłoś
mmax20 Re: zmarznięty 22.11.05, 12:19 absolutnie, roz.gorzało mnie równie dzięki wielkie, i do siego Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_38 to działa 22.11.05, 01:31 płatki owsiane górskie z goździkami pieprzem i rodzynkami oraz tartym jabłkiem (5 przemian) Odpowiedz Link Zgłoś
mmax20 Re: to działa 22.11.05, 09:46 solaris_38 napisała: > płatki owsiane górskie z goździkami pieprzem i rodzynkami oraz tartym > jabłkiem (5 przemian) uchhhhh:) a znasz owsiane z gryką, prosem i cynamonem.., echhhh:) niebo się kłania, na zapiecku, łuskając orzechy itd., kota i śniegu za oknem tylko brak ale nie można mieć wszystkiego przecież.. i kto by pomyślał, w taki nijaki wtorek ciao, dzięki, dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: to działa 22.11.05, 09:52 a u mnie za oknem biała magia nie wiem kiedy spadł chyba przespałam zimę... Odpowiedz Link Zgłoś
mmax20 Re: to działa 22.11.05, 10:36 znaczy tak, też bym się nie włączał jakby sypało, to przyjemnego wyglądania za okno:) Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: to działa 22.11.05, 10:45 solaris_38 napisała: > płatki owsiane górskie z goździkami pieprzem i rodzynkami oraz tartym > jabłkiem (5 przemian) płatki owsiane, rodzynki, łyżeczka miodu, tarte jabłko = surówka piękności Odpowiedz Link Zgłoś
jan_stereo Re: to działa 22.11.05, 12:25 na intelektualnej psychologii to raczej potrawy z móżdzków wołowych powinno sie podawać. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_stereo Re: to działa 22.11.05, 12:43 priony zostawmy politykom,my skupmy sie na jedzeniu. Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: to działa 22.11.05, 13:00 dla intelektualistów polecają orzechy włoskie; takie miniaturki mózgów, wcale nie zwyrodniałe gąbczasto Odpowiedz Link Zgłoś