ned_pap
09.12.05, 02:17
Tylko do niego mam pretensje. Jest taka, jakiej zawsze szukałem. Podoba mi się zarówno przez to, jaka jest i jak wygląda. Ja też jej się podobałem (podobam?). Po czwartym spotkaniu w knajpie przy piwie zasypiałem i budziłem się z myślą o niej. Wczoraj powiedziała mi, że zadzwonił do niej jej ex, którego kochała, i który ją zranił. I nie wie. Ale ja wiem. Jest mi źle z tą wiedzą. Bardzo. Alkohol nie pomaga.