krzysztof.sz2
09.12.05, 04:55
razem z mją narzeczoną klka miesięcy temu poznalismy pewną kobiete ,ktora
jest wampirem energetycznym.pretenduje do roli naszego niby-przyjaciela. jest
ekspansywna i egocentryczna. w oczach mojej kobiety kreuje sie na autorytet,
jednczesnie podwazając moj w wyrafinowany sposob. dla mnie wszystko byloby
proste. bo ją olewam. ale moja narzeczona jej broni i jest pod jej wpyłwem.
jest nia zafascynowana. i chcialaby spedzac z nia czas. co mam zrobic?jak
zachwac sie dyplomatycznie i asertywnie? bo ta kobieta mąci spokoj wnaszym
zwiazku,narusza nasza przestrzen, i to w dodatku za przyzwoleniem mojej
ukochanej. To mnie juz irytuje