maja9941
06.03.06, 00:07
witajcie. moze pomozecie mi znaleźć
odpowiedzi na następujące pytania.
skąd sie bierze gderliwość w żonach?
jak sobie poradzić z taka gderliwoscią w sobie?
jak sobie poradzić ze zrzucaniem winy
(za własne niezadowolenie) na partnera?
skąd wogole bierze sie takie niezadowolenie?
jak radzic sobie z czarnymi chmurami,
z widzeniem samych negatywów,
i z agresją z tego sie rodzącą?
czy są jakieś metody na to?