aka220
16.04.06, 14:58
Czy ktoś z Was się wyleczyl z bezsenności. Cierpię na nią od lat, okresowo,
czasami nawet nie śpię kilkunastu nocy. Próbowałam już wielu rzeczy, leków
itp. Niestety skutek jest mizerny. Jesli ktoś ma jakies doswiadczenia proszę
podzielcie się.Podejrzewam, że przyczyną jest natłok myśli wrażliwość i brak
odporności na stres.Może wiecie jak skutecznie sobie pomóc w tych sprawach?
Psychoterapia i leki nie za bardzo skutkują