Dodaj do ulubionych

sposoby na bezsenność

16.04.06, 14:58
Czy ktoś z Was się wyleczyl z bezsenności. Cierpię na nią od lat, okresowo,
czasami nawet nie śpię kilkunastu nocy. Próbowałam już wielu rzeczy, leków
itp. Niestety skutek jest mizerny. Jesli ktoś ma jakies doswiadczenia proszę
podzielcie się.Podejrzewam, że przyczyną jest natłok myśli wrażliwość i brak
odporności na stres.Może wiecie jak skutecznie sobie pomóc w tych sprawach?
Psychoterapia i leki nie za bardzo skutkują
Obserwuj wątek
    • hatroha Re: sposoby na bezsenność 16.04.06, 15:05
      www.egzorcysta.pl/
    • mskaiq Re: sposoby na bezsenność 16.04.06, 23:11
      Kiedy zasypiasz zwykle pietrzy sie w glowie wiele mysli, czesto sa to mysli
      przynoszace niepokoj, albo przezyty stres. Wtedy nie sposob zasnac.
      Sprobuj zasypiac z wlasnymi myslami, mysl w czasie zasypiania o czyms co
      lubisz, najlepiej powtarzajc sobie to w myslach. Wtedy zablokujesz naplywajace
      mysli, przytulisz sie do wlasnych, dobrych w ktorych nie ma niepokoju.

    • lollo666 Re: sposoby na bezsenność 16.04.06, 23:15
      Idz z tym do psychiatry, na początek będą środki nasenne z rozmową, jak
      wystarczy rozmowa, powie, zebyś przyszła z wizytą wtedy, gdy będziesz chciała
      pogadać
      • xeniasta Re: sposoby na bezsenność 16.04.06, 23:35
        NIe mam problemow z bezsennoscia, aleczasem ciezko jest mi przestac myslec o
        problemach.
        Niedawno kupilam plyte z muzyka do synchronizacji polkol mozgowych i tam
        zalecane jest liczenie oddechow zeby sie wyluzowac. Odkrylam ze to swietnie
        dziala na
        Po pierwsze przestanie myslenia o problemach tylko zajecie sie oddechem
        Po drugie nawet sie nie moge zorientowac kiedy zasypiam. Tak sie wczowam w
        liczenie i muzyke ze zapominam o swiecie.
        Mysle ze pomoglaby Ci taka lub cos w tym stylu plyta z muzyka relaksujaca. Albo
        np. medytacja, wyciszenie. Wtedy jednoczysz sie ze swoimi problemami, uczysz
        sie podchodzic do swiata z dystansem, odzysujesz spokoj.
        Mysle ze bezsennosc jest pewnya odmiana nerwicy, tak to sie u Ciebie objawia.
        ZZ reszta nic nie szkodzi sporobowac.
        Plyte mozna znalezc na allegro.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka