kinior007
10.07.07, 10:37
Jestesmy tylko a moze az 1,5 roku.Od 3 miesiecy mieszkamy razem.I jednego
jestem pewna-barzdo sie kochamy.Wiec taka mysl mi przeszla....moze ja to
zrobie?Przyznaje,ze wolalabym,zeby on padl przede mna:):) na kolana,ale znam
Go,zawse byl niesmialay,i nie wiem czy w koncu sie zbierze.Wiem,ze tylko z
nim chce spedzic rszte zycia,tylko z nim.Mh,pewnie nie zrobie tego...Ale co
Wy o tym myslicie?
Pozdrawiam:)
Ps.Moze to przez ta okropna pogode nachodza mnie takie mysli z kosmosu...;D