piesbaskervill 31.08.07, 21:30 zmagań z rzeczywistością,okrucieństwem przedmiotów i martwej natury. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 21:40 he he, dało się zauważyć po Twoich wpisach, nawet nie musiałeś zaczynać tego wątku :) Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 21:44 rozlewająca się woda z pralki,cieknąca po podłodze,aż do przedpokoju jakiś kurz w kącie,wykręcona ręka przy wycieraniu i brudna szmata, skąd ten brud,może ja go przyciągam Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 21:50 współczuję Ci :) oj, miało być tak :( Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:02 współczucie jest też brudne jak myśli Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:03 trudna dziś z Tobą rozmowa, za bardzo zafiksowałeś się na brudzie, zacznij od umycia rąk Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:07 umyłem je przy myciu podłogi szmatą i teraz są czyste jak myśli i gładkie,wiesz ? Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:10 pisałeś, że szmata brudna więc ręce... mniejsza z tym :) lubię mężczyzn z gładkimi rękami, wklep jeszcze kremik :) pewnie już to zrobiłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:15 od kremu ręce stają się lepkie,przlepia się coś do nich i potem trudno to usunąć,myję,myję reka o ręke,szoruję i nic i ciągle czuję ten brud. Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:18 jak to czytam, to przypomina mi się film "lepiej być nie może" z Hant i Nickolsonem Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:26 tak ? a o czym jest ten film ? Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:30 www.google.pl mam nadzieję, że Ty nie omijasz każdej pękniętej płytki w chodniku i nie chodzisz po nich tak, by nie dotykać krawędzi :) bo przerąbane jak trafisz na płytki mniejsze niż stopa :)) Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:38 nie omijam,a o czym jest ten film,o omijaniu płytek ? Odpowiedz Link Zgłoś
synvilla Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 21:41 Echh, ta martwa natura, chcesz powiedziec, ze cos wysiadlo w kompie? Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 21:44 chyba pluskwy się zalęgły albo inne robaki Odpowiedz Link Zgłoś
jan_stereo Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:33 a nie moglbys sie na troche przestac zmagac z czymkolwiek, masz widocznie jakis bardzo wymagajacy wobec rzeczywistosci poglad na to, co,jak i gdzie powinno sie znajdowac/dziac. Ewentualnie zalaczyl Ci sie wzmacniacz rzeczy blahych, tez tak miewam... Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:43 włączyłem pralkę i ona wciągnęła brzoskwinię,którą jadłem,wszystko dookoła zapaćkało się,takie rozbryzgi na ścianach,lepkie,nie chciały wytrzeć się i cała podłoga w wodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_stereo Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:47 Wydaje mi sie ze pomyliles urzadzenia, to nie byla pralka tylko sokowirowka bez wieczka,trzeba rozroniac sprzety,a posprzatasz kiedy indziej, tak z marszu. Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:56 nie pomyliłem nic,pralka to najpierw przyciągnęła a potem wciągnęła, przecież każdy odróżnia pralkę od sokowirówki,sugerujesz,że mam coś nie tak ze wzrokiem ? Odpowiedz Link Zgłoś
shangri.la Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:58 Ja bym powiedziała , że z rozumem. Wzrok niepotrzebny do takiego odróżniania, poomacku można:) Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:01 to nie jest dowcipne Odpowiedz Link Zgłoś
shangri.la Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:04 piesbaskervill napisał: > to nie jest dowcipne > I całe szczęście, bo miało być złośliwe:) Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:08 myślałem,że lubisz dowcipnie rozmawiać,a nie złośliwie Odpowiedz Link Zgłoś
jan_stereo Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:09 nie ma to jak zlosliwy dowcip.. Odpowiedz Link Zgłoś
shangri.la Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:13 piesbaskervill napisał: > myślałem,że lubisz dowcipnie rozmawiać,a nie złośliwie > Dla Ciebie robię wyjątek:) Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:18 kogo w tej giwi zatrudniają.... Odpowiedz Link Zgłoś
shangri.la Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:20 piesbaskervill napisał: > kogo w tej giwi zatrudniają.... Zmień tą płytkę, bo trujesz:( Odpowiedz Link Zgłoś
jan_stereo Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:02 to moze Ty na jakiejs zyle magnetycznej mieszkasz,a nie wypycha Cie z domu samoistnie przez drzwi czasami ? Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:05 bo wiesz, jak się chce uprać brudne ciuchy, to się je najpierw z siebie ściąga i wrzuca do pralki, a nie wchodzi się do pralki w ciuchach i to jeszcze z brzoskwinia w ręku, to nie ta kolejność Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:11 mało wiesz o praniu i o pralkach,nie da się do nich wejść Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:18 a co to jest pralka??? a poza tym wszystko ok? Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:23 nawet jak pralka wciągnie brzoskwinię? wyleje i zaleje? no widzisz, wystarczy trochę pobredzić na fp i zaraz optymizm i humor wraca :) Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:28 mylisz się,optymizm jest zawsze,humor też :) Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:30 błądzić jest rzeczą ludzką .... :) Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:34 przynajmniej czegoś nauczyłeś się,jak wygląda borderline w przej- ściach między pralką a ścianą a nie w podręczniku czy wikipedii :DD a propos prania,robiłem je wczoraj w pralni chemicznej :) Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:37 wolę autopsję, a nie cudze doświadczenia, jakoś nie potrafię się na nich uczyć :) uważaj na śliskie powierzchnie przy następnym kontakcie z pralką :) Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:38 jeżeli masz swoje,to proszę podzielić się z nami Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:40 nie uprawiam ekshibicjonizmu na forum :)zapraszam na indywidualne rozmowy :) Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:55 a szkoda,bo nudno na forum,nie ma w co grać,może zagram atak his- terii albo rozwiniętej paranoi,może jakieś inne życzenia... ? Może problem rodzinny,albo zdradę ukochanej kobiety ...? Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:59 przecież Ty już to wszystko przerobiłeś, chcesz się powtarzać? :) ale ja wciąż wierzę w Twoją nieograniczoną fantazję :) a może prześpisz się tymczasem w czystym świecie czystych rąk i myśli? o cholera, ale mam brudne okna :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 01.09.07, 00:04 wiesz co? jak spełniasz życzenia to ja poproszę o coś związanego z ptyseomanią :)) Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 01.09.07, 00:09 musiałbym szukać w necie albo książkach a tu kolacja się grzeje, może jakieś precyzyjniejsze dane ? Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 01.09.07, 00:14 aleś się rozleniwił, zanim kolacja się zagrzeje to polataj po literaturze :) a tak w ogóle, kto je kolacje o tej porze? musisz miec problemy z nadwagą, bo tylko czytam, że lezysz i piszesz na forum, albo lezysz i oglądasz tv, i jeszcze ta kolacja na leżąco po pólnocy! :) kosmos Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 01.09.07, 00:39 prowadzę zwykłe nocne życie,może jeszcze jeszcze zrobię pranie Odpowiedz Link Zgłoś
upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 01.09.07, 00:41 :))))))))))) powodzenia, uważaj na brzoskwinie :) Odpowiedz Link Zgłoś
jan_stereo Zaleznosc 31.08.07, 23:25 Ci co maja krotkie wstepy to dlugo pieprza potem, natomiast owi wylewni na poczatku zazwyczaj milkna po chwili, juz nie wiadomo co gorsze... Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: Zaleznosc 31.08.07, 23:30 żadna,dlugie posty,potem znika,takie zadanie dla uczniów,a nauczy- ciel wychodzi i nie wraca,bo po co Odpowiedz Link Zgłoś
piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 30.09.07, 11:30 koszmar wrocił,rano wszedlem do łazienki,a tam rozbryzgi na ścianach coś się działo i nie wiem co Odpowiedz Link Zgłoś
13kotek13 Re: przykry i koszmarny dzień 30.09.07, 11:33 trzeba nie celowac w sciany :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
shangri.la Re: przykry i koszmarny dzień 30.09.07, 11:35 13kotek13 napisała: > trzeba nie celowac w sciany :PPP Jak sie to robi z lalką Barbie to trudno wcelować:))) Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: przykry i koszmarny dzień 30.09.07, 12:11 prawdopodobnie sąsiadka przecieka z góry Odpowiedz Link Zgłoś
shangri.la Re: przykry i koszmarny dzień 30.09.07, 12:14 maureen2 napisała: > prawdopodobnie sąsiadka przecieka z góry Może usiłuje Cię w ten sposób zwabić do siebie?:) Skorzystaj....zawsze to kobieta z krwi i kości! Odpowiedz Link Zgłoś
ewelinaa111 Re: przykry i koszmarny dzień 01.10.07, 18:15 To zadziwiające jak rzeczy martwe mogą przysłonić te coś... Uważaj bo jescze w życiu zabraknie Ci tego czego... Odpowiedz Link Zgłoś