Dodaj do ulubionych

przykry i koszmarny dzień

31.08.07, 21:30
zmagań z rzeczywistością,okrucieństwem przedmiotów i martwej natury.
Obserwuj wątek
    • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 21:40
      he he, dało się zauważyć po Twoich wpisach, nawet nie musiałeś
      zaczynać tego wątku :)
      • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 21:44
        rozlewająca się woda z pralki,cieknąca po podłodze,aż do przedpokoju
        jakiś kurz w kącie,wykręcona ręka przy wycieraniu i brudna szmata,
        skąd ten brud,może ja go przyciągam
        • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 21:50
          współczuję Ci :) oj, miało być tak :(
          • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:02
            współczucie jest też brudne jak myśli
            • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:03
              trudna dziś z Tobą rozmowa, za bardzo zafiksowałeś się na brudzie,
              zacznij od umycia rąk
              • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:07
                umyłem je przy myciu podłogi szmatą i teraz są czyste jak myśli i
                gładkie,wiesz ?
                • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:10
                  pisałeś, że szmata brudna więc ręce... mniejsza z tym :)
                  lubię mężczyzn z gładkimi rękami, wklep jeszcze kremik :) pewnie już
                  to zrobiłeś?
                  • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:15
                    od kremu ręce stają się lepkie,przlepia się coś do nich i potem
                    trudno to usunąć,myję,myję reka o ręke,szoruję i nic i ciągle czuję
                    ten brud.
                    • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:18
                      jak to czytam, to przypomina mi się film "lepiej być nie może" z
                      Hant i Nickolsonem
                      • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:26
                        tak ? a o czym jest ten film ?
                        • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:30
                          www.google.pl
                          mam nadzieję, że Ty nie omijasz każdej pękniętej płytki w chodniku i
                          nie chodzisz po nich tak, by nie dotykać krawędzi :)
                          bo przerąbane jak trafisz na płytki mniejsze niż stopa :))
                          • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:38
                            nie omijam,a o czym jest ten film,o omijaniu płytek ?
    • synvilla Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 21:41
      Echh, ta martwa natura, chcesz powiedziec, ze cos wysiadlo w kompie?
      • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 21:44
        chyba pluskwy się zalęgły albo inne robaki
    • jan_stereo Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:33
      a nie moglbys sie na troche przestac zmagac z czymkolwiek, masz widocznie jakis bardzo wymagajacy wobec rzeczywistosci poglad na to, co,jak i gdzie powinno sie znajdowac/dziac. Ewentualnie zalaczyl Ci sie wzmacniacz rzeczy blahych, tez tak miewam...
      • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:43
        włączyłem pralkę i ona wciągnęła brzoskwinię,którą jadłem,wszystko
        dookoła zapaćkało się,takie rozbryzgi na ścianach,lepkie,nie chciały
        wytrzeć się i cała podłoga w wodzie.
        • jan_stereo Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:47
          Wydaje mi sie ze pomyliles urzadzenia, to nie byla pralka tylko sokowirowka bez wieczka,trzeba rozroniac sprzety,a posprzatasz kiedy indziej, tak z marszu.
          • shangri.la Re: Pies, trzymasz sokowirówkę w łazience?:) n/t 31.08.07, 22:54

          • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:56
            nie pomyliłem nic,pralka to najpierw przyciągnęła a potem wciągnęła,
            przecież każdy odróżnia pralkę od sokowirówki,sugerujesz,że mam coś
            nie tak ze wzrokiem ?
            • shangri.la Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 22:58
              Ja bym powiedziała , że z rozumem.
              Wzrok niepotrzebny do takiego odróżniania, poomacku można:)
              • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:01
                to nie jest dowcipne
                • shangri.la Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:04
                  piesbaskervill napisał:

                  > to nie jest dowcipne
                  >

                  I całe szczęście, bo miało być złośliwe:)
                  • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:08
                    myślałem,że lubisz dowcipnie rozmawiać,a nie złośliwie
                    • jan_stereo Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:09
                      nie ma to jak zlosliwy dowcip..
                    • shangri.la Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:13
                      piesbaskervill napisał:

                      > myślałem,że lubisz dowcipnie rozmawiać,a nie złośliwie
                      >

                      Dla Ciebie robię wyjątek:)
                      • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:18
                        kogo w tej giwi zatrudniają....
                        • shangri.la Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:20
                          piesbaskervill napisał:

                          > kogo w tej giwi zatrudniają....

                          Zmień tą płytkę, bo trujesz:(
            • jan_stereo Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:02
              to moze Ty na jakiejs zyle magnetycznej mieszkasz,a nie wypycha Cie z domu samoistnie przez drzwi czasami ?
        • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:05
          bo wiesz, jak się chce uprać brudne ciuchy, to się je najpierw z
          siebie ściąga i wrzuca do pralki, a nie wchodzi się do pralki w
          ciuchach i to jeszcze z brzoskwinia w ręku, to nie ta kolejność
          • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:11
            mało wiesz o praniu i o pralkach,nie da się do nich wejść
            • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:18
              a co to jest pralka??? a poza tym wszystko ok?
              • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:22
                zawsze jest ok
                • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:23
                  nawet jak pralka wciągnie brzoskwinię? wyleje i zaleje? no widzisz,
                  wystarczy trochę pobredzić na fp i zaraz optymizm i humor wraca :)
                  • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:28
                    mylisz się,optymizm jest zawsze,humor też :)
                    • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:30
                      błądzić jest rzeczą ludzką .... :)
                      • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:34
                        przynajmniej czegoś nauczyłeś się,jak wygląda borderline w przej-
                        ściach między pralką a ścianą a nie w podręczniku czy wikipedii :DD
                        a propos prania,robiłem je wczoraj w pralni chemicznej :)
                        • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:37
                          wolę autopsję, a nie cudze doświadczenia, jakoś nie potrafię się na
                          nich uczyć :)
                          uważaj na śliskie powierzchnie przy następnym kontakcie z pralką :)
                          • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:38
                            jeżeli masz swoje,to proszę podzielić się z nami
                            • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:40
                              nie uprawiam ekshibicjonizmu na forum :)zapraszam na indywidualne
                              rozmowy :)
                              • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:55
                                a szkoda,bo nudno na forum,nie ma w co grać,może zagram atak his-
                                terii albo rozwiniętej paranoi,może jakieś inne życzenia... ?
                                Może problem rodzinny,albo zdradę ukochanej kobiety ...?
                                • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 31.08.07, 23:59
                                  przecież Ty już to wszystko przerobiłeś, chcesz się powtarzać? :)
                                  ale ja wciąż wierzę w Twoją nieograniczoną fantazję :)
                                  a może prześpisz się tymczasem w czystym świecie czystych rąk i
                                  myśli?
                                  o cholera, ale mam brudne okna :))))))))
                                • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 01.09.07, 00:04
                                  wiesz co? jak spełniasz życzenia to ja poproszę o coś związanego z
                                  ptyseomanią :))
                                  • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 01.09.07, 00:09
                                    musiałbym szukać w necie albo książkach a tu kolacja się grzeje,
                                    może jakieś precyzyjniejsze dane ?
                                    • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 01.09.07, 00:14
                                      aleś się rozleniwił, zanim kolacja się zagrzeje to polataj po
                                      literaturze :)
                                      a tak w ogóle, kto je kolacje o tej porze? musisz miec problemy z
                                      nadwagą, bo tylko czytam, że lezysz i piszesz na forum, albo lezysz
                                      i oglądasz tv, i jeszcze ta kolacja na leżąco po pólnocy! :) kosmos
                                      • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 01.09.07, 00:39
                                        prowadzę zwykłe nocne życie,może jeszcze jeszcze zrobię pranie
                                        • upsik_u Re: przykry i koszmarny dzień 01.09.07, 00:41
                                          :))))))))))) powodzenia, uważaj na brzoskwinie :)
    • jan_stereo Zaleznosc 31.08.07, 23:25
      Ci co maja krotkie wstepy to dlugo pieprza potem, natomiast owi wylewni na poczatku zazwyczaj milkna po chwili, juz nie wiadomo co gorsze...
      • piesbaskervill Re: Zaleznosc 31.08.07, 23:30
        żadna,dlugie posty,potem znika,takie zadanie dla uczniów,a nauczy-
        ciel wychodzi i nie wraca,bo po co
    • piesbaskervill Re: przykry i koszmarny dzień 30.09.07, 11:30
      koszmar wrocił,rano wszedlem do łazienki,a tam rozbryzgi na ścianach
      coś się działo i nie wiem co
      • 13kotek13 Re: przykry i koszmarny dzień 30.09.07, 11:33
        trzeba nie celowac w sciany :PPP
        • shangri.la Re: przykry i koszmarny dzień 30.09.07, 11:35
          13kotek13 napisała:

          > trzeba nie celowac w sciany :PPP

          Jak sie to robi z lalką Barbie to trudno wcelować:)))
        • maureen2 Re: przykry i koszmarny dzień 30.09.07, 12:11
          prawdopodobnie sąsiadka przecieka z góry
          • shangri.la Re: przykry i koszmarny dzień 30.09.07, 12:14
            maureen2 napisała:

            > prawdopodobnie sąsiadka przecieka z góry

            Może usiłuje Cię w ten sposób zwabić do siebie?:)
            Skorzystaj....zawsze to kobieta z krwi i kości!
            • ewelinaa111 Re: przykry i koszmarny dzień 01.10.07, 18:15
              To zadziwiające jak rzeczy martwe mogą przysłonić te coś...
              Uważaj bo jescze w życiu zabraknie Ci tego czego...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka