Gość: asia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.11.03, 15:22
Tak sobie tu zaglądam od paru dni i:
po pierwsze: bardzo dziękuję kvinnie ja jej wątek o trójkątach- bardzo mi
pomógł, popłakałam sobie, uchlałam się, postawiłam kropkę i mogę zacząć nowy
akapit. Albo i rozdział :))
po drugie: to forum to troszkę takie towarzystwo wzajemnej adoracji- stali
bywalcy znają się na wylot i posługują grypsami nie zawsze czytelnymi dla
ludzi z zewnątrz, takich jak ja.
po trzecie: czy Wy, najaktywniejsi z aktywnych, macie jakieś życie w realu?
Jak znajdujecie czas na to, by śledzic wątki na bieżąco, dodawać nowe itp.
itd. itp. :0 Czy umiecie żyć bez kompa?
Pozdr!!! :)