Dodaj do ulubionych

Okiem gościa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.03, 15:22
Tak sobie tu zaglądam od paru dni i:

po pierwsze: bardzo dziękuję kvinnie ja jej wątek o trójkątach- bardzo mi
pomógł, popłakałam sobie, uchlałam się, postawiłam kropkę i mogę zacząć nowy
akapit. Albo i rozdział :))

po drugie: to forum to troszkę takie towarzystwo wzajemnej adoracji- stali
bywalcy znają się na wylot i posługują grypsami nie zawsze czytelnymi dla
ludzi z zewnątrz, takich jak ja.

po trzecie: czy Wy, najaktywniejsi z aktywnych, macie jakieś życie w realu?
Jak znajdujecie czas na to, by śledzic wątki na bieżąco, dodawać nowe itp.
itd. itp. :0 Czy umiecie żyć bez kompa?

Pozdr!!! :)
Obserwuj wątek
    • Gość: girlfriend prosiem o kolejne refleksje ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.03, 15:27
      Oczywiście, że pojawiaja się "kody komunikacyjne" wśród ludzi, którzy się
      znają - analogicznie jak w realu. To oczywista oczywistość ;)

      Re czas: nie każdy musi myśleć godzinę nad 1 zdaniem ;)))

      A czy Ty umiesz żyć bez telewizora, komórki, samochodu, tostera, mikrofali,
      druku, radia, płyt kompaktowych i termoloków? ;)
      • Gość: asia Re: prosiem o kolejne refleksje ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.03, 15:37
        wiedziałam, że na kol. girlfriend można liczyć!!!
        żyję bez termoloków :))
        a pozostałych urządzeń nie używam 24/7
        pozdr
        • Gość: gf Re: prosiem o kolejne refleksje ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.03, 15:39
          my też nie :)
          zazdrość Cię zdjęła? przyznaj się?

          co do termoloków - goopiaś ;)
          • alfika Re: prosiem o kolejne refleksje ;) 10.11.03, 15:41
            to co z tymi terolokami - kupować czy nie?

            :)))
            • Gość: girlfriend Re: prosiem o kolejne refleksje ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.03, 15:43
              kupywać, Pani, kupywać ;)

              ale ja nie mam na stanie - od razu mówię ;))))
              mnie się skręcają ze śmiechu ;D
              • alfika Re: prosiem o kolejne refleksje ;) 10.11.03, 15:45
                a po co kupywać - do cosmo się nie zapisałaś, mam nadzieję - bo Cie leczyć
                przyjdzie, Siostro.
                Chorób w rodzinie nie trza :)))

                I słyszałam, jak ktoś mawiał, że wystarczy spać w majtkach na głowie i też będą
                kręcone :))))))))))))))
                • Gość: girlfriend Re: prosiem o kolejne refleksje ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.03, 15:51
                  > I słyszałam, jak ktoś mawiał, że wystarczy spać w majtkach na głowie i też
                  będą
                  >
                  > kręcone :))))))))))))))


                  :DDDDDDDDDDDDDD
                  oplułam monitor! ;)))))))))))))
                • j_ar Re: prosiem o kolejne refleksje ;) 10.11.03, 15:53
                  > I słyszałam, jak ktoś mawiał, że wystarczy spać w majtkach na głowie i też
                  będą kręcone :))))))))))))))


                  ale w swoich?
                  • alfika Re: prosiem o kolejne refleksje ;) 10.11.03, 17:53
                    A diabli wiedzo!
                    Ale może własne wystarczą?

                    :)))
              • m.malone Nowe przysłowie jest!!! 10.11.03, 16:56
                "Potrzebne, jak łysemu termoloki"
                TrawMM
                • Gość: gf ;)))))))))))))))))))) n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.03, 17:04
                • Gość: Richelieu* Re: Nowe przysłowie jest!!! IP: *.localdomain / 192.168.0.* 10.11.03, 18:09
                  m.malone napisał:

                  > "Potrzebne, jak łysemu termoloki"
                  > TrawMM


                  ;))
                  no to teraz będziesz miał używanie z tego co to w czapkach chodził
    • Gość: technik reklamy Re: Okiem gościa IP: 80.51.244.* 10.11.03, 15:33
      A ja chciałbym poinformować szanownych adoratorów z tego forum i resztę
      ludzkości, że wstyd mi, że w szkole reklamy napisałem tyle obrzydliwych rzeczy
      (w ramach ćwiczeń z zajęć).
    • alfika Re: Okiem gościa 10.11.03, 15:36
      Gość portalu: asia napisał(a):

      >
      > po trzecie: czy Wy, najaktywniejsi z aktywnych, macie jakieś życie w realu?
      > Jak znajdujecie czas na to, by śledzic wątki na bieżąco, dodawać nowe itp.
      > itd. itp. :0 Czy umiecie żyć bez kompa?
      >
      > Pozdr!!! :)


      Z takim powitaniem trudno liczyć na sympatię jakiejś grupy, nie sądzisz?

      Pomyśl, że Ty masz paczkę znajomych, otwartą, bo co chwila ktoś dochodzi i za
      jakis czas się już orientuje (albo pyta)- a tu ktoś z takimi refleksjami :)))

      Ale witamy na forum serdecznie, każdy z nas tu kiedys przypadkiem na chwilkę
      zajrzał - z diabelskim uśmiechem - alfika :))))))))))
    • Gość: Richelieu* Re: Okiem gościa IP: *.localdomain / 192.168.0.* 10.11.03, 15:47



      Mimo tego, że się dziwisz i krzywisz to jednak znalazłaś wątek, który Ci
      pomógł. O to chyba chodzi. I nowy segregator na życie możesz sobie założyć ;)

      towarzystwo wzajemnej adoracji.. ciesz się, że trafiłaś teraz, bo kilka
      tygodni temu to było towarzystwo wzajemnego obrzucania błotem, to chyba
      dobrze, że znowu jest adoracja

      życie w realu.. pomyśl o tych, co pracują przy kompie albo gdzieś w pobliżu i
      zawsze mogą co jakiś czas dla odprężenia rzucić okiem na forum. Przecież nie
      trzeba na okrągło siedzieć i czytać 100% wątków.
      • Gość: asia Re: Okiem gościa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.03, 15:52
        jasne, że o to chodzi!!!

        to nie były zarzuty, a zdziwienie jeno

        chyba się szarpnę na te termoloki :))
        • Gość: Richelieu* Re: Okiem gościa IP: *.localdomain / 192.168.0.* 10.11.03, 16:32



          ja tam chcąc mieć lokiste włosy zrobiłam sobie kiedyś trwałą. Trzymała prawie
          rok ;) U fryzjera patrzyli na mnie jak na wariatkę, bo nie podobał mi się
          naturalny mój skręt 30. stopniowy tylko chciałam mieć 45 stopniowy. Jak to
          baba zawsze wynajdzie problem ;)
          teraz już zeszła
          i wynalazłam inną gupotę ;)
          zamiast normalnie kupić sobie granatową farbkę, która na moich brunetowatych i
          tak wygląda jak czarna kazałam fryzjerowi zrobić pasemka, granatowo-fioletowe.
          KOsztowało 3 razy tyle co farbka a widać i tak tylko z bliska ;) Mówiłam już o
          wynajdywaniu sobie babskich problemów ;))
          • Gość: gf Re: Okiem gościa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.03, 17:06
            > KOsztowało 3 razy tyle co farbka a widać i tak tylko z bliska ;)

            a Ty się piknisz dla koleżanków, czy dla tych, co będą z bliskiego bliska się
            gapić? ;)))
            • Gość: Richelieu* Re: Okiem gościa IP: *.localdomain / 192.168.0.* 10.11.03, 18:02
              Gość portalu: gf napisał(a):

              > > KOsztowało 3 razy tyle co farbka a widać i tak tylko z bliska ;)
              >
              > a Ty się piknisz dla koleżanków, czy dla tych, co będą z bliskiego bliska
              się
              > gapić? ;)))



              ja piknuję się przede wszystkim dla swojego dowartościowania, to taki dziad,
              który tylko narzeka.
              a żeby się upiknić dla tych co z bliska to trzeba by było farbnąć się na
              granatowo-fioletowo nie tylko na głowie ;)))
    • joanna51 Re: Okiem gościa 10.11.03, 16:26
      Gość portalu: asia napisał(a):
      Czy umiecie żyć bez kompa?
      >
      > Pozdr!!! :)


      Tak.
    • cossa Re: Okiem gościa 10.11.03, 22:42
      1. na cos watki sie jednak przydaja -
      niezaleznie od mniej lub bardziej zazylych stosunkow dyskutantow ;)
      2. ludzie pisza tu dla siebie, nie sa malpkami w tv, by zabawiac gosci ;)
      3. umiecie zyc bez kompa ;) problem czasem z chwila oderwania, ale mowiac za
      siebie - nie koliduje jedno z drugim ;)

      pozdrawiam i witam zarazem ;)
      cossa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka