mona.blue 03.07.09, 11:42 Jakie macie tak generalnie podejście do ludzi? Ufacie im czy nie? Lubicie ich czy nie? Osądzacie ich? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 12:52 generalnie mam ich w dupie Odpowiedz Link Zgłoś
kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 12:59 oho Flautus, uwazaj bowiem jak wiadomo homo, wilkiem bywa. ale serdeczne pozdrowienia za odnowienia sie :) Odpowiedz Link Zgłoś
tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 13:03 kaa.lka napisała: > oho Flautus, > uwazaj bowiem jak wiadomo homo, wilkiem bywa. ja się nie boję, ja jestem hetero :-) Choć i niejedna hetera potrafi być niezłą francą) > ale serdeczne pozdrowienia za odnowienia > sie > :) serdeczne Bóg zapłać Odpowiedz Link Zgłoś
kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 13:08 Flautus napisal: ja się nie boję, ja jestem hetero :-) > Choć i niejedna hetera potrafi być niezłą francą) > ale jaka miekka:) (w dotyku) Odpowiedz Link Zgłoś
tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 13:09 kaa.lka napisała: > ale jaka miekka:) > (w dotyku) byle nie sflaczała, miękka, a jednocześnie jędrna i reagująca na bodźce Odpowiedz Link Zgłoś
kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 13:53 Sflu_tus napisal: >byle nie sflaczała, miękka, a jednocześnie jędrna i reagująca na bodźce > oj dworskie wymagania miekka i jedrna w jednym i reagujaca na bodzia ahh coz jeszcze namnozysz?:) Odpowiedz Link Zgłoś
tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 13:57 kaa.lEka napisała > oj dworskie wymagania aut Caesar aut nihil > ahh coz jeszcze namnozysz?:) żeby miał dobry ciąg Odpowiedz Link Zgłoś
kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 14:05 heh tatus_fleksus napisal: >autor Caesar auto nihil nuovi > żeby miał dobry przeciąg i ruchomosc w manetce Odpowiedz Link Zgłoś
tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 14:17 kaa.lEka napisała: > i ruchomosc w manetce nie da się ukryć - dobra manetka gwarancją nieziemskiej satysfakcji Odpowiedz Link Zgłoś
kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 14:46 owoz tak:-0 kosmiczne przy przyspieszeniu do dwoch,trzechG;) Flutus mi wybaczy jakie uchybienia w obliczeniach jakby co klaniam unizenie Odpowiedz Link Zgłoś
tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 14:49 kaa.lEka napisała: > przy przyspieszeniu do dwoch,trzechG;) myślę, że jeden G (punkt) wystarczy, grunt to go dobrze i odpowiednio wcześniej zlokalizować zlokalizować ps. jeśli masz dwa "g" to już cie kocham, a trzy może nawet zaproponuję Ci narzeczeństwo :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 15:02 to juz milosc to? a narzeczenstwo takie biale pewnie ehh i do tego mowiles przeca Flotu mily, ze jak kto sie uprze to do konca zyci milosc swa (do ludzi) bedzie trzymal w kuprze nie lokalizuje swoich punktow,zatem nie wiem czy propozycja narzeczenstwa nie bedzie tedy naciagana. na sile:) ale milo bylo byc wzieta pod uwage. Odpowiedz Link Zgłoś
tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 15:07 kaa.lka napisała: > nie lokalizuje swoich punktow, no to może najwyższa pora zawiązać kooperację z kimś, kto pomoże w poszukiwaniach ? :-) bo starość tuż, tuż, przychodzi znienacka, jak sraczka. I tyle w życiu Cie ominie Odpowiedz Link Zgłoś
kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 15:28 ojejku, to ja Cie nie zrozumialam pierwej myslalam zes o recznej punktacji,potem zakreciles mi glowe marzeczenstwem. a teraz sraczka zza krzaczka z nienaczka. i tyle po Tobie:) a mnie nie ominis mooriar Odpowiedz Link Zgłoś
tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 15:42 kaa.lka napisała: > pierwej myslalam zes o recznej punktacji, dobrze kombinujesz, dobrze... no ale bądźmy nowocześni..używajmy prawidłowej terminologii, jak fingering czy akupresura > a mnie nie ominis mooriar > może i nie omnis, ale resztki truchła słabo reagują na bodźce... a bardziej lepią się do palców... fuj Odpowiedz Link Zgłoś
kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 15:52 >dobrze kombinujesz, dobrze... no ale bądźmy nowocześni..używajmy prawidłowej > terminologii, jak fingering czy akupresura akukupresura moze i shiatsu, jakie ma znaczenie terminologia gdy chodzi o umiejetnosci,prawdaz? no ale ze zgoda buduje nie rujnuje wiec zgodze sie z tym i truchlej oddalam, zebys nie lepil sfin gerow :) Odpowiedz Link Zgłoś
kaa.lka Re: czasami lubie sluchac dialogow 2 kretynow 04.07.09, 02:23 :) zatrzymane w wiadrze Odpowiedz Link Zgłoś
edyta.gorniak Re: Podejście do ludzi 04.07.09, 11:28 > Jakie macie tak generalnie podejście do ludzi? Dobre. > > Ufacie im czy nie? Po pierwszym spy-phonie przestałam. > > Lubicie ich czy nie? Oczywiście, że tak. > > Osądzacie ich? Cały czas jest oceniana, jestem popularna, to normalne. Mam odskocznie w domu. Nigdy nie wytykałam innym wad, dopóki inni nie zaczęli mnie krytykować za wszystko ( ludzie takie rzeczy potrafią wykoncypować, aby zgnoić ). Ale to już skończone. Mądrzej odciąc się od oprawców słownych. Odpowiedz Link Zgłoś