Dodaj do ulubionych

Podejście do ludzi

03.07.09, 11:42
Jakie macie tak generalnie podejście do ludzi?

Ufacie im czy nie?

Lubicie ich czy nie?

Osądzacie ich?
Obserwuj wątek
    • tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 12:52
      generalnie mam ich w dupie
      • kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 12:59
        oho Flautus,
        uwazaj bowiem jak wiadomo homo,
        wilkiem bywa.
        ale serdeczne pozdrowienia za odnowienia
        sie
        :)
        • tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 13:03
          kaa.lka napisała:

          > oho Flautus,
          > uwazaj bowiem jak wiadomo homo, wilkiem bywa.

          ja się nie boję, ja jestem hetero :-)
          Choć i niejedna hetera potrafi być niezłą francą)


          > ale serdeczne pozdrowienia za odnowienia
          > sie
          > :)

          serdeczne Bóg zapłać
          • kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 13:08
            Flautus napisal:

            ja się nie boję, ja jestem hetero :-)
            > Choć i niejedna hetera potrafi być niezłą francą)
            >
            ale jaka miekka:)
            (w dotyku)
            • tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 13:09
              kaa.lka napisała:

              > ale jaka miekka:)
              > (w dotyku)

              byle nie sflaczała, miękka, a jednocześnie jędrna i reagująca na bodźce
              • kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 13:53
                Sflu_tus napisal:

                >byle nie sflaczała, miękka, a jednocześnie jędrna i reagująca na
                bodźce
                >
                oj dworskie wymagania
                miekka i jedrna w jednym
                i reagujaca na bodzia
                ahh coz jeszcze namnozysz?:)
                • tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 13:57
                  kaa.lEka napisała

                  > oj dworskie wymagania

                  aut Caesar aut nihil

                  > ahh coz jeszcze namnozysz?:)

                  żeby miał dobry ciąg
                  • kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 14:05
                    heh
                    tatus_fleksus napisal:

                    >autor Caesar auto nihil
                    nuovi
                    > żeby miał dobry przeciąg
                    i ruchomosc w manetce
                    • tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 14:17
                      kaa.lEka napisała:

                      > i ruchomosc w manetce

                      nie da się ukryć - dobra manetka gwarancją nieziemskiej satysfakcji
                      • kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 14:46
                        owoz tak:-0 kosmiczne
                        przy przyspieszeniu do dwoch,trzechG;)

                        Flutus mi wybaczy jakie uchybienia w obliczeniach
                        jakby co
                        klaniam unizenie
                        • tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 14:49
                          kaa.lEka napisała:


                          > przy przyspieszeniu do dwoch,trzechG;)

                          myślę, że jeden G (punkt) wystarczy, grunt to go dobrze i odpowiednio wcześniej
                          zlokalizować zlokalizować

                          ps. jeśli masz dwa "g" to już cie kocham, a trzy może nawet zaproponuję Ci
                          narzeczeństwo :-)
                          • kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 15:02
                            to juz milosc to?
                            a narzeczenstwo takie biale pewnie ehh i do tego
                            mowiles przeca
                            Flotu mily, ze jak kto
                            sie uprze
                            to do konca zyci
                            milosc swa
                            (do ludzi)
                            bedzie trzymal w kuprze

                            nie lokalizuje swoich punktow,zatem nie wiem czy propozycja
                            narzeczenstwa nie bedzie tedy naciagana. na sile:)
                            ale milo bylo byc wzieta pod uwage.
                            • tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 15:07
                              kaa.lka napisała:

                              > nie lokalizuje swoich punktow,

                              no to może najwyższa pora zawiązać kooperację z kimś, kto pomoże w
                              poszukiwaniach ? :-) bo starość tuż, tuż, przychodzi znienacka, jak sraczka. I
                              tyle w życiu Cie ominie
                              • kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 15:28
                                ojejku,
                                to ja Cie nie zrozumialam
                                pierwej myslalam zes o recznej punktacji,potem zakreciles mi glowe
                                marzeczenstwem. a teraz sraczka zza krzaczka z nienaczka.
                                i tyle po Tobie:)
                                a mnie nie ominis mooriar


                                • tytus_flawiusz Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 15:42
                                  kaa.lka napisała:

                                  > pierwej myslalam zes o recznej punktacji,

                                  dobrze kombinujesz, dobrze... no ale bądźmy nowocześni..używajmy prawidłowej
                                  terminologii, jak fingering czy akupresura

                                  > a mnie nie ominis mooriar
                                  >
                                  może i nie omnis, ale resztki truchła słabo reagują na bodźce... a bardziej
                                  lepią się do palców... fuj
                                  • kaa.lka Re: Podejście do ludzi 03.07.09, 15:52
                                    >dobrze kombinujesz, dobrze... no ale bądźmy nowocześni..używajmy
                                    prawidłowej
                                    > terminologii, jak fingering czy akupresura
                                    akukupresura moze i shiatsu, jakie ma znaczenie terminologia gdy
                                    chodzi o umiejetnosci,prawdaz?
                                    no ale ze zgoda buduje nie rujnuje wiec zgodze sie z tym i truchlej
                                    oddalam, zebys nie lepil
                                    sfin gerow
                                    :)
    • k-57 czasami lubie sluchac dialogow 2 kretynow 04.07.09, 02:13
      tak tylko
      • kaa.lka Re: czasami lubie sluchac dialogow 2 kretynow 04.07.09, 02:23
        :)
        zatrzymane w wiadrze
    • edyta.gorniak Re: Podejście do ludzi 04.07.09, 11:28
      > Jakie macie tak generalnie podejście do ludzi?

      Dobre.
      >
      > Ufacie im czy nie?

      Po pierwszym spy-phonie przestałam.
      >
      > Lubicie ich czy nie?
      Oczywiście, że tak.
      >
      > Osądzacie ich?
      Cały czas jest oceniana, jestem popularna, to normalne.
      Mam odskocznie w domu.
      Nigdy nie wytykałam innym wad, dopóki inni nie zaczęli mnie krytykować za
      wszystko ( ludzie takie rzeczy potrafią wykoncypować, aby zgnoić ).
      Ale to już skończone. Mądrzej odciąc się od oprawców słownych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka