30.03.04, 20:45
mam bardzo dlugie wlosy ktore sie strasznie rozdwajaja! stosuje odzywki ale
to i tak nie za bardzo pomaga. podcinam je regularnie lecz sa one rozdwojone
na calej dlugosci wiec nie moge sobie z nimi poradzic, dodam ze pale
papeirosy. czy sa jakies odzywki domowej roboty lub sklepowe(byle by nie za
drogie) ktore pomogly by mi??? prosze o odpowiedz i z gory bardzo dziekuje
Obserwuj wątek
    • vitalia Re: ratunku 30.03.04, 22:30
      Kapsułki pielęgnacyjne do odnowy zniszczonych końcówek,,,,,,,,
      Odbudowują strukturę cienkich , delikatnych i rozdwajających się końcówek włosów
      Wygładzają i zamykają ubytki w warstwie korowej włosów,eliminując ich łamliwość
      i elektryzowanie się.Zawierają witaminy ,proteiny jedwabiu,zamykają łuski
      włosów,odnawiają powieszchnię zniszczonego włosa........Nu Skin
    • oksana.zarewicz Re: ratunku 18.04.04, 17:04
      Witam
      Radzę wypróbować produkty Pantene z linii Intensywna Regeneracja: szampon
      typu „2w1” lub szampon i odżywkę z tej serii. Jeżeli jednak P. preferuje domowe
      sposoby regeneracji, zapraszam do wątku 929, w którym Pani Roksana przedstawia
      kilka sposobów „babuni” na piękne włosy. Radzę również dołączyć o tej porze
      roku preparat suplementacyjny, w zależności od możliwości finansowych.
      Pozdrawiam
      Oksana

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka