Dodaj do ulubionych

ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW

IP: *.2.Core.net.pl 25.04.04, 12:34
Czy znacie jakąś metode żęby włosy szybciej rosły ?? Zapuszczałem już rok ale
ściołem niedawno (czego strasznie żałuje) i zapuszczam znowu. Co może zwolnić
wzrost wlosów ?? BŁAGAM POMUŻCIE !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: mamba Re: ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.04, 22:07
      chlopak z dlugimi wlosami :C brzydal
    • Gość: fryzjerka Re: ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.04, 09:28
      nic nie pomaga, nie ma takich cudów, niestety.
      długie włosy są ładne, jak są zadbane, niezależnie od płci:))
      aha, najgorsze co może być o etap przejściowy w czasie zapuszaczanie(sama
      przeszłam przez to). nic nie wygląda gorzej, dlatego staraj się ich tak po
      prostu nie zostawiać żeby sobie rosły, ale zawsze je podcinaj, miej jakąś
      fryzurę, dużo daje podcinanie tyłu, żeby nie leżała tzw."płetwa" lub "dywan", a
      góra ledwo odrośnięta, fatalnie to wygląda.pozdrawiam, życzę cierpliwości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka