Gość: Piotrek IP: *.2.Core.net.pl 25.04.04, 12:34 Czy znacie jakąś metode żęby włosy szybciej rosły ?? Zapuszczałem już rok ale ściołem niedawno (czego strasznie żałuje) i zapuszczam znowu. Co może zwolnić wzrost wlosów ?? BŁAGAM POMUŻCIE !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mamba Re: ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.04, 22:07 chlopak z dlugimi wlosami :C brzydal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fryzjerka Re: ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.04, 09:28 nic nie pomaga, nie ma takich cudów, niestety. długie włosy są ładne, jak są zadbane, niezależnie od płci:)) aha, najgorsze co może być o etap przejściowy w czasie zapuszaczanie(sama przeszłam przez to). nic nie wygląda gorzej, dlatego staraj się ich tak po prostu nie zostawiać żeby sobie rosły, ale zawsze je podcinaj, miej jakąś fryzurę, dużo daje podcinanie tyłu, żeby nie leżała tzw."płetwa" lub "dywan", a góra ledwo odrośnięta, fatalnie to wygląda.pozdrawiam, życzę cierpliwości. Odpowiedz Link Zgłoś