Dodaj do ulubionych

wybór studia - Warszawa

28.12.08, 22:41
Witam,
które studio polecacie w Warszawie odnośnie depilacji laserowej, mam
zamiar zrobić sobie bikini i uda na początek.
Jak mocno to boli?
Pozdrawiam serdecznie
Obserwuj wątek
    • ryska23 Re: wybór studia - Warszawa 17.08.16, 13:08
      Ja polecam QClinique (www.qclinique.pl/zabiegi/depilacja-laserowa-ipl-rf-e-light), z którego usług korzystam od jakichś 5 lat. Robiłam u nich różne zabiegi, w tym depilację niemalże każdej strefy i jestem zadowolona z efektów :) Co do bolesności depilacji, to wszystko zależy od wytrzymałości na ból. Ja dobrze zniosłam te zabiegi. Pani Emilia, która wykonywała depilację, kilka razy pytała mnie, czy nie za bardzo boli. Jeśli trafisz do dobrego salonu, to zadbają w nim nie tylko o rezultat, ale też o Twój komfort ;)
      • krasnale1314 Re: wybór studia - Warszawa 18.08.16, 12:27
        ryska23 - to już przesada, żeby tak nachalnie reklamować gabinet QClinique, jesteś jego pracownikiem czy właścicielem? Wchodząc na forum dotyczące depilacji widzę w każdym temacie Twoje odpowiedzi wraz z odnośnikiem do strony salonu... Myślisz, że takie zagrywki skłonią ludzi do skorzystania z Waszej oferty? Nawet nie macie lasera diodowego tylko IPL, który jak od dawna już wiadomo, jest nieporównywalnie mniej skuteczny i nietrwały. Żenada.
        PS. Szanowni użytkownicy forum zwróćcie uwagę na aktywność ryska23 dnia 17.08.16 - wręcz natrętne zachwalanie jednego z warszawskich salonów, kiepski marketing szeptany.....
    • natalia9521 Re: wybór studia - Warszawa 24.08.16, 10:30
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
    • natalia9521 Re: wybór studia - Warszawa 15.10.16, 13:11
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
      • basiakowal87 Re: wybór studia - Warszawa 01.02.17, 23:33
        Osobiście nie zwracam uwagi na profity finansowe czy na to, że gdzieś jest taniej. Biorę raczej pod lupę miejsce, opinie na jego temat i na temat personelu itp. Sama robię depilację laserową w studio Cosmetix, przekonały mnie dwie rzeczy - wieloletnie doświadczenie pani Agnieszki, a także fakt, że stawia na rzetelny wywiad i próbę laserową .To był dla mnie wyraźny sygnał, że trafię "pod laser" profesjonalistki :) Nie myliłam się! A z efektów zabiegu już jestem mega zadowolona, co za wygoda! :)
    • natalia9521 Re: wybór studia - Warszawa 07.05.17, 18:51
    • cerida Re: wybór studia - Warszawa 09.11.17, 23:38
      Udzielę zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi :). Zainteresowanych proszę o kontakt na kyluspoe@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.
    • natalia9521 Re: wybór studia - Warszawa 22.08.18, 08:07
    • cerida Re: wybór studia - Warszawa 10.10.18, 12:42
      Udzielę bezpłatnie zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi, sama korzystałam kilkukrotnie w różnych miastach i zawsze jestem zadowolona :). Zainteresowanych proszę o kontakt na lelethify@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.
    • zolzowata_franca Re: wybór studia - Warszawa 20.10.18, 16:22
      Wszystko zależy od tego jak wytrzymała jesteś na ból :) Znam osoby, po których spływa to jak po kaczce oraz takie, które na samą myśl mają dość. Dużo tez zalezy od kosmetyczki. Jesli masz problem z wyborem, dokonaj go poprzez takie sprytne narzędzie jak wyszukiwarka [url]https://www.moment.pl/[/url] Znajdziesz tu opinie klientów, ułatwi Ci to wybór salonu.
    • natalia9521 Re: wybór studia - Warszawa 13.01.19, 11:08
    • natalia9521 Re: wybór studia - Warszawa 27.04.19, 13:41
    • cerida Re: wybór studia - Warszawa 14.06.19, 13:30
      Udzielę bezpłatnie zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi, sama korzystałam kilkukrotnie w różnych miastach i zawsze jestem zadowolona :). Zainteresowanych proszę o kontakt na lelethify@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.
    • natalia9521 Re: wybór studia - Warszawa 08.01.20, 14:38
    • natalia9521 Re: wybór studia - Warszawa 28.05.20, 12:32

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka