IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.06.04, 11:50
Kobietki! Czy macie namiary na jakiś dobry gabinet, gdzie mogłabym sobie zrobic przedłuzanie paznokci żelem? Nie chciałabym zdać sie na przypadek i trafić na partaczącą robotę manikiurzystkę. Liczę na Was!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka