Gość: Żel we Wrocławiu
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
14.06.04, 11:50
Kobietki! Czy macie namiary na jakiś dobry gabinet, gdzie mogłabym sobie zrobic przedłuzanie paznokci żelem? Nie chciałabym zdać sie na przypadek i trafić na partaczącą robotę manikiurzystkę. Liczę na Was!