Dodaj do ulubionych

Do Heleny:)

12.03.02, 12:47
Helenko, wracam do sprawy nowego LOreala do ciała.
Mianowicie chciałabym się dowiedzieć jak się sprawuje balsam?
Jako, że wątek (hm, dość oszerny) zapoczątkowany był już dość dawno
pewnie masz jakieś wnioski?:))) Czy dobrze nawilża, przede wszystkim.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: Helena Re: Do Heleny:) IP: 213.134.140.* 12.03.02, 13:03
      Zapanowala pewna konsternacja, bo nigdy nie uzywalam balsamu z linii do ciala
      L'Oreala, bo generalnie nie uzywam zadnych balsamow, jeno oliwki J&J (aktualnie
      w zelu) oraz rozmaitosci do dupci (zel Avonu jest na razie fajniutki, wygladza
      i oszolamiajaco chlodzi) i biustu. Z L'Oreala miala tylko peeling, zuzywam 2
      opakowanie i niezmiennie polecam. Zadne balsamy z dotychczas testowanych nie
      wchlanialy sie wzorowo i po kazdym sie jakby lepilam i nie czulam sie swiezo.
      Pozdrawiam
      H.
      • Gość: silie Re: Do Heleny:) IP: 195.205.68.* 12.03.02, 15:58
        A, to przepraszam; zasugerowałam się używaniem przez Ciebie peelingu z tej serii
        a nie prześledziłam całego wątku raz jeszcze, przepraszam:)))
    • Gość: Krizia Re: Do Heleny:) IP: 195.187.56.* 12.03.02, 16:30
      Wiadomosc nie do mnie, a jednak wsadzilam tu swoj ciekawski nos o:) za co z
      gory przepraszam. Stosuje balsam L'Oreal od 2 (slownie dwoch) dni i jestem
      zachwycona.
      • kasiulek Re: Do Heleny:) 12.03.02, 21:40
        Ja tez sie wtrace:))
        Zuzylam 2 opakowania balsamu L'Oreal do skory normalnej i bardzo bylam
        zadowolona, wsmarowywal sie bardzo latwo, wchlanial sie swietnie i szybko,
        pachnial delikatnie i milo i na dlugo nawilzal skore
        • Gość: silie Re: Do Heleny:) IP: 2.4.STABLE* / 10.120.21.* 12.03.02, 22:29
          No to i tak uzyskałam odp.na swoje pytanie; dziękuję bardzo!
          Tylko tej oliwki w żelu uzywanej przez Helenę jeszcze
          w sklepach nie widziałam...?:)
        • Gość: Krizia Re: Do Heleny:) IP: 195.187.56.* 13.03.02, 09:26
          Kasiulku, nie jestem pewna czy aby mowimy o tym samym....Ja stosuje balsam
          wyszczuplajaco-ujedrniajacy, ktory rowniez ma na celu redukcje cellulitu. Po
          trzech dniach stosowania juz zauwazylam pojedrnienie skory ud. Ty
          prawdopodobnie stosujesz balsam nawilzajacy z tej samej serii.

          Pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka