silie
12.03.02, 12:47
Helenko, wracam do sprawy nowego LOreala do ciała.
Mianowicie chciałabym się dowiedzieć jak się sprawuje balsam?
Jako, że wątek (hm, dość oszerny) zapoczątkowany był już dość dawno
pewnie masz jakieś wnioski?:))) Czy dobrze nawilża, przede wszystkim.
Pozdrawiam.