IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.04, 18:27
jeszce nigdy niebyłam w saunie.
jak tam jest?
ile kosztuje?
czy do sauny sie wchodzi pojedynczo czy jest tam kilka osób?????
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka