Gość: piesio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.04, 18:27 jeszce nigdy niebyłam w saunie. jak tam jest? ile kosztuje? czy do sauny sie wchodzi pojedynczo czy jest tam kilka osób????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj