Dodaj do ulubionych

tusz L'oreal Panoramic Curl

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:13
to nowosc L'oreala, moze ktoras z was juz go miala i moglaby podzielic sie
wrazeniami bo rozwazam ewentualny zakup.
Obserwuj wątek
    • Gość: francuzeczka Re: tusz L'oreal Panoramic Curl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 21:50
      up
    • aneta_23 Re: tusz L'oreal Panoramic Curl 21.11.04, 22:50
      serdecznie polecam, warto doknac zakupu
    • Gość: pink Re: tusz L'oreal Panoramic Curl IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.11.04, 22:58
      podkręca, ale nie bardzo wydłuża, mam granatowy jest ok.
      • Gość: micek Re: tusz L'oreal Panoramic Curl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.04, 13:41
        A ja mam odwrotne wrażenie, ładnie wydłuża, ale średnio podkręca. Mam
        czarny,jest trwały, nie osypuje się, trzyma cały dzień.Ale następnym razem i
        tak kupię znów Intensifique, bo nie ma sobie równych. Generalnie polecam :)
    • kurczak1976 Re: tusz L'oreal Panoramic Curl 22.11.04, 14:17
      Bardzo dobry tusz, wytrzymaly, nie odbija sie, nie rozmazuje, nie skleja. Efekt
      podkrecania widoczny bedzie chyba na dluzszych rzesach. Na pewno nie
      pogrubia!!!
    • Gość: Mietka Re: tusz L'oreal Panoramic Curl IP: 193.30.160.* 22.11.04, 14:23
      Nabyłam, dla mnie bomba, ale ja mam długie i lekko podkręcone rzesy więc po
      przeciągnięciu Panoramą mam totalne firanki :) Polecam
    • Gość: mpagej Re: tusz L'oreal Panoramic Curl IP: 195.94.199.* 22.11.04, 14:38
      Nabłam ten tusz w kolorze fioletowym. Kolor ładny ale jak dla mnie nie jest
      rewelacyjny, Mam krótkie rzęsy, a po pomalowaniu nie są ani grubsze ani
      podkręcone.Ale są za to fioletowe. Nie kruszy sie i nie rozmazuje.
      • kamelcia2 Re: tusz L'oreal Panoramic Curl 22.11.04, 17:36
        fajnie podkreca i wydłuza, trzyma sie cały dzien
        • mejbi Re: tusz L'oreal Panoramic Curl 22.11.04, 22:40
          popieram, tusz bardzo ok

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka