Gość: francuzeczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:13 to nowosc L'oreala, moze ktoras z was juz go miala i moglaby podzielic sie wrazeniami bo rozwazam ewentualny zakup. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: francuzeczka Re: tusz L'oreal Panoramic Curl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 21:50 up Odpowiedz Link Zgłoś
aneta_23 Re: tusz L'oreal Panoramic Curl 21.11.04, 22:50 serdecznie polecam, warto doknac zakupu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pink Re: tusz L'oreal Panoramic Curl IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.11.04, 22:58 podkręca, ale nie bardzo wydłuża, mam granatowy jest ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micek Re: tusz L'oreal Panoramic Curl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.04, 13:41 A ja mam odwrotne wrażenie, ładnie wydłuża, ale średnio podkręca. Mam czarny,jest trwały, nie osypuje się, trzyma cały dzień.Ale następnym razem i tak kupię znów Intensifique, bo nie ma sobie równych. Generalnie polecam :) Odpowiedz Link Zgłoś
kurczak1976 Re: tusz L'oreal Panoramic Curl 22.11.04, 14:17 Bardzo dobry tusz, wytrzymaly, nie odbija sie, nie rozmazuje, nie skleja. Efekt podkrecania widoczny bedzie chyba na dluzszych rzesach. Na pewno nie pogrubia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mietka Re: tusz L'oreal Panoramic Curl IP: 193.30.160.* 22.11.04, 14:23 Nabyłam, dla mnie bomba, ale ja mam długie i lekko podkręcone rzesy więc po przeciągnięciu Panoramą mam totalne firanki :) Polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mpagej Re: tusz L'oreal Panoramic Curl IP: 195.94.199.* 22.11.04, 14:38 Nabłam ten tusz w kolorze fioletowym. Kolor ładny ale jak dla mnie nie jest rewelacyjny, Mam krótkie rzęsy, a po pomalowaniu nie są ani grubsze ani podkręcone.Ale są za to fioletowe. Nie kruszy sie i nie rozmazuje. Odpowiedz Link Zgłoś
kamelcia2 Re: tusz L'oreal Panoramic Curl 22.11.04, 17:36 fajnie podkreca i wydłuza, trzyma sie cały dzien Odpowiedz Link Zgłoś