Dodaj do ulubionych

oryginalne martensy?

18.01.05, 20:37
Kupiłam dzisiaj martensy i w domku porównłam je do starej pary. Zauważyłam,
że nowe nie mają na skórze wybitego znaczka firmy (przy górnej krawędzi buta)
i zaczęłam się zastanawiać czy są oryginalne :>. Jeśli macie takie buty
napiszcie co myślicie. Kupiłam je w Gdańsku w sklepie tylko z martensami,
więc niby powinny być OK. Dzięki z góry za wszystkie opinie.
Obserwuj wątek
    • Gość: len Re: oryginalne martensy? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.01.05, 23:57
      Nie wszystkie Martensy mają wytłoczony znak. Na pewno mają w środku złotą farbą
      wyrysowane logo i napisy i tyle. Mam dwie pary, każda para innego modelu, żadna
      z nich nie ma wybitego znaku. Na pewno nie powinnaś się tym przejmować, jeśli
      kupiłaś w sklepie Martensa. Jest ogromna różnorodność w tej chwili modeli, są
      bez blachy, bez żółtych nitek, różniste! Ja mam nawet sandały, widziałam klapki
      i Martensy w wersji sportowej ;) Jeśli to jest model klasyczny, to cechą
      charakterystyczną jest podeszwa, blacha i żółta nitka, którą są obszyte
      (oczywiście są modele bez tej nitki, a tylko zgrzane), jeśli nie masz
      zastrzeżeń do tych elementów, to się nie ma czym martwić.

Pozdrawiam!
    • Gość: madzi1 Re: oryginalne martensy? IP: *.acn.waw.pl 19.01.05, 10:23
      jakie sa teraz ceny martensow?takiego klasycznego modelu przede wszystkim?
      kiedys smigalam w martensach przez okragly rok i dopiero po trzech latach sie
      rozpadly, poza tym sa bardzo wygodne i mysle ze moze bym sobie kupila :)
      chodzac w nich bede sie czula jakbym byla w liceum hihi bo wlasnie w liceum
      chodzilam w martensach :)
      • Gość: lalique Re: oryginalne martensy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 10:33
        Zawsze chciałam mieć martensy... podobno to ulubione buty papieża tylko, że w
        odpowiednim kolorze. Prawie pięć lat temu kupiłam sobie granatowo-czarne glany,
        oryginalne HD. Jaj ja uwielbiam te buty! Prezentują się znakomicie, są wygodne
        i niezniszczalne. Tyle latek w nich pomykam, a wyglądają jak nowe. Eh może
        jeszcze się skuszę na martensy... Ile one teraz kosztują, bo się nie orientuję?
        pozdr!

---
        www.lalique.blox.pl
        • eve.one Re: oryginalne martensy? 19.01.05, 12:35
          Ja kupowałam martensy w Gdańsku. Za czarne klasyczne zapłaciłam 369 zł, a inne
          kolory kosztowały najczęściej 389 zł (w niektórych sklepach czarne sa w cenie
          kolorowych). Pozdrawiam wielbicielki martensów :)
        • smee Re: oryginalne martensy? 20.01.05, 23:06
          Thailand, England, whatever? ;P
          Pewnie po prostu teraz szyja w Tajlandii, to sie nazywa poszukiwanie
          oszczednosci... Ciuchy Reserved tez kiedys byly szyte u nas, a teraz Made in
          China... Takie czasy. Nie martw sie o te Martensy, ciesz sie nimi :))))
          Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka