Gość: Silla IP: *.piotrkow.pilicka.pl 28.05.05, 21:59 Witajcie! Mam bielactwo i chciałabym je jakoś ukryć smarując się samoopalaczem. Czy możecie mi polecić taki, który nie zrobi mi kolejnych, tym razem ciemnych plam? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
issey_miyake Re: Samoopalacz na bielactwo 28.05.05, 22:22 Bardzo dobre są samoopalacze z Lancaster, ale to koszt rzędu 200zł. Bardzo dobry ma też firma Lancome. Przy Twoim schorzeniu raczej nie stosowałabym tych tańszych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: Samoopalacz na bielactwo IP: *.chello.pl 28.05.05, 22:45 tez mam bielactwo;((((((naszczescie puki co kilka plamek,ale widze ze zaczynaja sie "rozrastac"stosowalam,juz najrozniejsze samoopalacze,niestety przy mojej dosc opalonej skorze wyrownanie tych bialych plamek wygladalo dziwnie.Plamki sa biale wiec po samoopalaczu (nakladanym kilkakrotnie,wygladaly co najwyzej na ciemny pomarancz,pozatym zawsze troche wyjechalam za plamke i to juz wygladalo tragicznie)niepolecam samopalacza.Mozna to zaleczac roznymi specyfikami z apteki (skonsultuj sie z lekarzem)lub naswietleniami,ewentualnie przeszczepem skory.Niestety poki co niema na to 100% wyleczenia,ale medycyne idzie doprzodu,moze kiedys bielactwo bedzie jak grypa:))Trzymaj sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justy Re: Samoopalacz na bielactwo IP: 213.241.34.* 29.05.05, 10:10 hmm, teoretycznie Drula ma krem dla osób z bilelactwem- Pigmentcreme i jest to właśnie samoopalacz. ale oczywiście można użyć dowolnego innego. chyba łatwiejsze w doborze odcienia będą takie, które produkowane są w dwóch wersjach: dla cer jasnych i dla ciemniejszych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Plamka Biała Ja mam i używam tanich samoopalaczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.05, 10:38 Np. Sopotu, włąśnie wczoraj nałożyłam specjalnie do letniej spódnicy na kolana, łydki i stopy i wyszło delikatnie nie widać było, że to oszukana opalenizna. Podkreślę, że karnację mam bladą, wręcz przezroczystą, mam plamy na kostkach i ich okolicach u stóp, na kolanach, z przodu na łydkach kilka, i na całym ciele w okolicach stawów, a największe na biodrach, gigantyczne. Sopot jest dobry, polecam, używam go przez całe lato, no i faktycznie nie zawsze efekt będzie świetny, czasem są niedoskonałości, ale wtedy zakładam spodnie lub zakrywam źle zrobioną opaleniznę. Pozdrawiaaaaaaaaaaaam. Odpowiedz Link Zgłoś