IP: *.aster.pl / *.aster.pl 31.05.05, 12:51
Witam! Chciałabym się dowiedzieć badanie jakich hormonów powinnam zrobić w
przypadku długotrwałego, nasilonego trądziku. Niedługo idę na kolejną wizytę
do dermatologa i ponieważ zaproponowana przez niego kuracja nie skutkuje,
postanowiłam spróbować i tego.
Czy słyszałyście również coś o pobieraniu wymazu z pryszcza?
Z góry dziękuję za odzew.
Obserwuj wątek
    • bzzzk Re: Hormony 31.05.05, 13:45
      wiem, że robi się komplet chyba 4 badań, ale nie wiem jakich, więc lepiej nie
      będę mącić;) powiem tylko, że ponoć żeby lepiej zdiagnozować i dobrać bez
      pomyłek lecznie powinno się zrobić badania w szpitalu podczas 2, 3 dniowego tam
      pobytu. naprawdę dobry ginekolog- endokrynolog o tym wie. też byłam w takiej
      sytuacji jak Ty, okazało się, że to hormony...
      pzdr.
      • Gość: jola Re: Hormony IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.06.05, 00:29
        up
    • Gość: mm Re: Hormony IP: *.crowley.pl 01.06.05, 09:25
      Miałam i niestety mam do tej pory podobny problem.
      Okazało się, że to hormony mi buzują i walczę już rok z ustabilizowaniem ich.
      Na początek miałam badane 4 hormony: prolaktynę, testosteron, estrogen i jakiś
      jeszcze jeden. Walka z trądzikiem jest długa i niestety w moim przypadku bardzo
      droga, do tego dochodzą częste wizyty u lekarza i równie częste pobrania krwi
      krwi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka