Gość: jola
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
31.05.05, 12:51
Witam! Chciałabym się dowiedzieć badanie jakich hormonów powinnam zrobić w
przypadku długotrwałego, nasilonego trądziku. Niedługo idę na kolejną wizytę
do dermatologa i ponieważ zaproponowana przez niego kuracja nie skutkuje,
postanowiłam spróbować i tego.
Czy słyszałyście również coś o pobieraniu wymazu z pryszcza?
Z góry dziękuję za odzew.