Gość: Renata IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 09.08.05, 01:36 Pomóżcie!! Chcę zrobic sobie pasemka (balejaż). Czy możecie polecic mi dobry salon we Wrocławiu? Pozdrawiam!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: stokrotka Re: Pasemka Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 08:44 Polecam na tym forum Salon Szalone Nożyczki :) Jak to moja kolezanka mówi tam jest fabryka pasemek i balejażu ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Renata Re: Pasemka Wrocław IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 09.08.05, 10:21 Gdzie to jest??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stokrotka Re: Pasemka Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 11:56 pl. Piłsudskiego (niedaleko Kasprowicza) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Renata Re: Pasemka Wrocław IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 09.08.05, 22:46 Dziękuję :))) Odpowiedz Link Zgłoś